close
تبلیغات در اینترنت
زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند
loading...

مجله نسیم| سرگرمی و تفریحی و عاشقانه مجله نسیم| سرگرمی و تفریحی و عاشقانه و دیدنی و مدل و عکس بازیگران و دیدنی و مدل و عکس بازیگران

زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتندع رژیم و تغذیه

آخرین ارسال های انجمن

محصولات ویژه

زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند

مجله نسیم بازدید : 108 چهارشنبه 15 ارديبهشت 1395 : 18:27 نظرات ()

 

زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند

مجموعه : رژیم و تغذیه

زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند

زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند اگرچه افراد زیادی در سراسر جهان از مشکل اضافه وزن رنج می برند، اما به خاطر عشق سیری ناپذیر به خوردن و لذت بردن از غذا نمی توان انکار کرد که کاهش وزن یکی از سخت  ترین کارهاست.

 

افراد زیادی برای رژیم گرفتن، پیاده روی رفتن، ورزش کردن، و حتی رفتن به سالن های ورزشی برنامه ریزی می کنند تا وزنشان متعادل شود. اگرچه تلاش های افراد زیادی بی نتیجه می ماند، چونکه نمی توانند مدت زمان زیادی در برابر وسوسه خوردن مقاومت کنند.

 

اما خوب است که هنوز امیدی برای کسانی که فکر می کردند نمی توانند به زندگی ای که قبلا داشتند بازگردند وجود دارد، زمانی که لاغر تر و خوش اندام تر بودند. در اینجا ده نفر را می بینید که بیشترین کاهش وزن را در طول دوران داشته اند و نشان دادند غیرممکن وجود ندارد.

 

10. لیزا مک کی
اگر یک خوراکی اعتیاد آور وجود داشته باشند که بیشتر آمریکایی ها نتوانند بدون آن زندگی کنند آن نوشابه های خنک، شیرین، و گازدار است. این همان چیزی است که باعث اضافه وزن لیزا مک کی هم شده بود، او در گذشته روزی 12 قوطی نوشابه می نوشید و هر بار هم با هر نوشابه 2 تا 3 عدد ساندویچ همبرگر می خورد.

 

خیلی وحشتناک است که انسان در سن 24 سالگی 127 کیلو وزن داشته باشد.این اضافه وزن مشکلات سلامتی از جمله سختی در تنفس را برای لیزا به همراه داشت. این مشکلات سبب شد لیزا عادت های غذایی اش و غذا خوردن در رستوران های مک دونالد را ترک کند. او همچنین کالری مصرفی هر روزش را محدود به 1000 کالری کرد و نیمی از وزنش را از دست داد.

زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند

9. هریت جنکینز
هریت جنکینز 25 ساله مثل خیلی از دختران هم سن و سالش با مشکلاتی روبرو بود: او چاق بود و می خواست وزن متعادلی داشته باشد، اما وزن کم کردن را کار خیلی دشواری می دانست. بدتر از همه به خاطر عادت های غذایی نادرست، وزن زیاد  و سایز بزرگ اندامش نتوانسته بود به آرزویش که معلمی بود برسد.

 

اما او همیشه از یک دوست متشکر است که او را با باشگاه سلامت آشنا کرد و به وزن کم کردنش کمک کرد. طی 18 ماه او 100 کیلو وزن کم کرد و توانست اعتماد به نفسی که همیشه دنبالش بود را به دست آورد.

زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند

8. راب کوپر
راب کوپر نیازمند یک تغییر بزرگ در زندگی اش بود تا یک روز صبح از خواب بیدار شود و شروع به کم کردن وزن مفرطش بکند. اگرچه او بعد از فارغ التحصیلی از دبیرستان می دانست که باید وزنش را کم کند، اما تا زمان تمام کردن کالج و کار کردنش به عنوان راننده تاکسی به این موضوع اهمیت نداد.

 

او بدون اینکه توجهی بکند به وزن 215 کیلو رسید که همین سبب حمله قلبی خفیف در او شد.به گزارش پارس ناز از آن روز به بعد او تصمیم به رژیم گرفتن کرد و فقط با استفاده از روش های طبیعی 136 کیلو وزن کم کرد.

زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند

7. روبرتو انریو
داستان زندگی روبرتو انریو نیز مانند بقیه افراد چاق بود تا جاییکه داشتن یک هدف برای او انگیزه شد تا به سبک زندگی سالم و لاغر شدن روی آورد. او آرزو داشت به تیم ماراتون لندن ملحق شده و در مسابقات شرکت کند. با وجودیکه او 272 کیلو وزن داشت که حتی حرکات معمولی را برایش دشوار می کرد شروع به دویدن ارام، شنا، دوچرخه سواری و دیگر ورزش ها کرد. در این دوران او توانست 159 کیلو از وزنش را کم کند.

زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند

6. دیوید اسمیت
دیوید اسمیت به خاطر اینکه بدون عمل جراحی 82 کیلو وزن کم کرده به شهرت رسیده است، این یک کار طاقت فرسا برای هرکسی است که قصد کاهش وزن دارد. اگرچه دلیل او برای رژیم گرفتن و  ورزش مشخص بود،

 

اضافه وزن این مرد از  آزار و اذیت هایی دوران بچگی ناشی می شد که به خاطر موقعیتش بعد از مرگ مادرش در سن 17 سالگی بدتر هم شد. او رژیم گرفتنش را مدیون دوست دخترش می داند که از او حمایت کرد و مشوقش بود. دیوید تا به امروز نیز وزن خود را ثابت نگه داشته است

زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند

5. میشل هربانکو
شخص دیگری که مورد لطف ریچارد سیمونز متخصص بدنسازی قرار گرفت، میشل هربانکو بود. سیمونز به او کمک کرد وزن 411 کیلو را به 90 کیلو برساند. 19 ماه طول کشید تا او 320 کیلو از وزنش را کند که این یکی از بهترین رکوردهایی بود که در گینس ثبت شد. اگرچه برعکس افراد دیگر در این لیست هربانکو برای از بین بردن چربی هایش متوسل به چندین عمل جراحی شد.

زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند

4. مانوئل یوریب
مانوئل یوریب اهل مکزیک با وزن 560 کیلو یکی از بدترین نمونه های چاقی در طول تاریخ بود، تا اینکه با دکتر بری سییرز، خالق برنامه رژیمی ناحیه ای آشنا شد. او حالا دو رکورد جهانی گینس را از آن خود کرده: سنگین ترین مرد و بیشترین کاهش وزن، دو عنوانی که کاملا متضاد همند.

 

چاقی او با یک عشق معمولی به پیتزا شروع شد و با خوردن ساندویچ و دیگر خوراکی های بی فایده شدت گرفت. او در ماه مارس 2006 235 کیلو از وزنش را از دست داد، به خاطر عشقش کلودیا سولیس دوباره توانست سرپا بایستد.

زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند

3. پاتریک دوئل
پاتریک دوئل اهل نابراسکا آنقدر سنگین بود که لقب مرد نیم تونی را به او داده بودند. بعضی ها می گویند دلیل اضافه وزن زیاد او شغلش بوده، چون او مدیر یک رستوران بود که همین باعث چاقی مفرطش شد. او برای انجام مراقبت های پزشکی و عمل جراحی مجبور شد به شهر دیگری برود.

 

عمل او دو مرحله ای بود، مرحله اول برداشتن  چربی های شکم و اطمینان از اینکه کاهش وزن او دائمی باشد. مرحله بعدی برداشتن چربی های بقیه بدن و کشیدن پوست بود. درنتیجه این دو عمل به علاوه فعالیت های بعد از عمل برای کاهش وزن او بعد از ترک بیمارستان 410 کیلو از وزنش را از دست داد.

زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند

2. رزالی بردفورد
مورد رزالی بردفورد ممکن است در بین افراد زیادی دیده شود، کسانی که از استرس های اجتماعی رنج می برند و عزیزانشان را از دست داده اند. او بعد از مرگ مادرش برای مراقبت به یک پرستار سپرده شد، اما آن پرستار را نیز از دست داد. رزالی برای فرار از غم و اندوه فراوانش به خوردن پناه برد و همین غذا خوردن زیاد باعث شد در سن 15 سالگی 140 کیلو شود.

 

او در سن 20 سالگی ازدواج کرد و  همیشه در خانه می ماند، همین خانه نشینی باعث شد وزنش در طول 8 سال به 544 کیلو برسد. بااین حال او به لطف ریچارد سیمونز که به او ثابت کرد نگرانش است، توانست با کمک ویدئوی های ورزشی و برنامه غذایی 416 کیلو وزن کم کند.

زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند

1. جان براور مینوچ
هیچکس دقیقا نمی دانست که جان براور مینوچ از چه زمانی شروع به چاق شدن کرد، اما در سن 12 سالگی 132 کیلو وزن داشت که در ده سال بعدی زندگی اش بدتر شده و به 178 کیلو رسید. او به خاطر اضافه وزن غیرقابل کنترلش دچار مشکلاتی در ناحیه قلب و شش ها شد و درنتیجه در بیمارستان بستری شد.

 

مورد او غیرعادی تشخیص داده شد، چون از 636 کیلو وزنش را 408 کیلو را آب تشکیل داده بود. او بعد از مرخص شدن از بیمارستان از رژیم روزانه 1200 کالری تبعیت کرد و 419 کیلو از وزنش را کم کرد.

زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند

 

 

 

 

 

 

 

زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند - پارس ناز

www.parsnaz.ir/maximum-weight-loss-in-men-and-women.html
زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند اگرچه افراد زیادی در سراسر جهان از مشکل اضافه وزن رنج می برند، اما به خاطر عشق سیری ناپذیر به خوردن و لذت بردن ...


زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند بایگانی ...

abadiyeh.ir/tag/زنان-و-مردانی-که-بیشترین-کاهش-وزن-را-در/
نوشته های دارای برچسب زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند. آبادیه تقدیم میکند :عکس های بازیگران خارجی و چهره های معروف جهان · بدون نظر, ۱۳/۰۲/۱۳۹۵, ...

بیشترین کاهش وزن دنیا

brandsara.site/+بیشترین+کاهش+وزن+دنیا/
زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند علم ورزش | گزارشی از رکورد کاهش وزن در ایران و جهان شکستن رکوردهای کاهش وزن از نوع ایرانی +تصاویر زنان و ...

بیشترین کاهش وزن دنیا

avayemelal.ir/+بیشترین+کاهش+وزن+دنیا
زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند علم ورزش | گزارشی از رکورد کاهش وزن در ایران و جهان رکورد سريعترين كاهش وزن ايران و جهان شکستن رکوردهای ...

بیشترین کاهش وزن دنیا

wiki.zibarou.site/+بیشترین+کاهش+وزن+دنیا/
زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند اگرچه ... بیست کشور برتر دنیا از بعضی ... سریعترین رکورد کاهش وزن در جهان رکورد سریع ترین و بیشترین ...

بیشترین کاهش وزن دنیا

00060.ir/+بیشترین+کاهش+وزن+دنیا
زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند کاهش وزن 300 کیلویی سنگین ترین زن دنیا + … جوان گیلانی ۱۰۵ کیلوگرم وزن کم کرد + عکس (بیشترین کاهش ...
The Biggest Loser نام برنامه ای تلویزیونی بود که از طریق شبکه جهانی NBC و ... زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند اگرچه افراد زیادی در سراسر جهان ...

زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند بایگانی ...

www.ghoghnouschat.com/.../زنان-و-مردانی-که-بیشترین-کاهش-وزن-را-د...
بسم الله الرحمن الرحیم. به ققنوس چت خوش آمدید | آدرس مارو به خاطر بسپارید ! بزرگترین سایت مرجع دانلود آهنگ , فیلم و موزیک ویدیوی هندی | سایت بالیوودی.

زندگی شاد - مطالب ابر کاهش وزن

happy20.mihanblog.com/post/tag/کاهش%20وزن
افرادی که در دنیا بسیار چاق بودند با کاهش وزن خود همه را شوکه کردند به عنوان مثال :زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند اگرچه افراد زیادی در سراسر جهان ...

اسم مردانی که با جنیفر داشتند - خبر روز

khabareruz.ir/search/?q=اسم+مردانی+که+با+جنیفر+داشتند
کاهش وزن و تناسب اندام جنیفر لارنس بازیگر زیبای آمریکایی! عکس ..... زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند اگرچه افراد زیادی ... رابطه اسم شما با .

زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند بایگانی ...

www.goldtarh.ir/tag/زنان-و-مردانی-که-بیشترین-کاهش-وزن-را-در/
بهترین عکس های دیدنی نشنال جئوگرافی. هر ساله مجله تخصصی نشنال جئوگرافی (National Geographic) مجموعه ای زیبا از تصاویر برگزیده و مورد توجه عموم را که در ...

زنان و مردانی که بیشترین کاهش - فروشگاه و بازاریابی

shop.vahid-tanha1370.ir/زنان-و-مردانی-که-بیشترین-کاهش.html
۳ روز پیش - زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند اگرچه افراد زیادی در سراسر جهان از ...

پردگیانی که جهان داشتند

i2016.ir/پردگیانی-که-جهان-داشتند/
زنان و مردانی که بیشترین کاهش. زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند اگرچه افراد زیادی در سراسر جهان از. بیشتر.

مردی که با پیتزا خوردن 45 کیلو لاغر شد +عکس | خودمونی ها

khodemooniha.ir/.../مردی-که-با-پیتزا-خوردن-45-کیلو-لاغر-شد-عکس/
مردی که با پیتزا خوردن 45 کیلو لاغر شد +عکس. فوریه 13, 2016 admin ... زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند. پیتزایی که 14 میلیون تومان آب خورد ...

عکسهای زنان نظامی کشورهای مختلف جهان

linkgenerator.ir/tafrihi1/?t=عکسهای+داغ+و+خفن...زنان...جهان...
عکسهای زنان نظامی کشورهای مختلف جهان عکسهای زنان نظامی عکس های زنان نظامی تصاویر زنان نظامی کشورهای ... زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند.
۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - همشهری آنلاین: فواید کاهش وزن بیشتر از دادن بهانه‌ای به شما برای خرید لباس‌های جدید است. ... داد که زنان سالمند بعد از ۶ ماه دنبال کردن برنامه کاهش وزن نمرات بهتری در آزمون‌های ... که مردانی با چاقی بیمار گونه که متحمل جراحی کاهش وزن (باریاتریک) می‌شوند، ... حس کرده بودند، ۲۰ درصد کاهش وزن بیشتری بعد از جراحی داشتند.

همه راه‌های درمان نازایی - بیتوته

www.beytoote.com/wedlock/bardari/all1-infertility-treatment.html
از سوي ديگر با توجه به افزايش سن زوج بهتر است آنها روند درمان را به تعويق نياندازند ... زناني که سابقه جراحي در ناحيه شکم داشتند يا سابقه چسبندگي در ناحيه شکم ... با مرداني که سن آنها کمتر از 35 سال است شانس باروري کمتري دارند و احتمال افزايش ... مطالعات متعددي در جهان انجام شده که نشان مي​دهد زنان چاق يا مبتلا به اضافه وزن در ...

زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن - +عکس

golimode.r98.ir/tag/زنان+و+مردانی+که+بیشترین+کاهش+وزن
زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند. 367. زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند. The men and women who had the greatest weight ...

بیشترین کاهش وزن در ایران - لینک گردی

nimbar.ir/news/بیشترین-کاهش-وزن-در-ایران
رکورد دار بیشترین میزان کاهش وزن در دنیا + عکس ... رکورد سریع ترین و بیشترین کاهش وزن جهان در ... مختلف ... زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند.

41 راه عجیب برای اینكه بیش از 120 سال عمر کنید! - ...

www.bartarinha.ir › سلامت › سلامت عمومی
۲۲ تیر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - برای مثال در كشور انگلستان، روستایی وجود دارد كه عمر مردان و زنان آن ... ابتلا به بیماری قلبی یكی از مهم‌ترین دلایل مرگ‌ومیر در سراسر جهان به ... انجام كارهای خانه مانند تمیز كردن و مرتب كردن به حفظ تناسب‌اندام و كاهش وزن اضافه كمك می‌كند. ... در عوض مردانی كه با زنان جوان‌تر از خود ازدواج كنند عمر طولانی‌تری خواهند داشت.

راز های کاهش وزن | - ویرلن

virlan.com/راز-های-کاهش-وزن/
۲۵ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - در ادامه می خواهیم به آنچه از رمز و راز موجود در کاهش وزن می دانیم بپردازیم: برای کاهش ... پروتئین کمک می کند در طول روز کالری بیشتری بسوزانید و عضلات را حفظ کنید. ... در یک تحقیق جالب، محققان کاهش وزن زنان و مردانی که بای پس معده ( جراحی کاهش وزن ) داشتند را با هم مقایسه کردند. ... شادترین مقصد گردشگری در جهان.
مشکل است كه بتوان درك نمود كه چرا مردان چنین بیماران بدی هستند؛ برنامه‌های کاری متراکم و مسئولیت‌ها و علائق رقابت‌جویانه ممکن است ... ... چاقی : يك مشکل فزاینده در همه کشورهای جهان است. ... اما اضافه وزن در مردان مشکلات بیشتری ایجاد می‌کند تا زنان. .... مردانی که از ازمایش‌ و درمان فرار می‌کنند، علائم‌ بیماری‌شان را نادیده می‌گیرند، و با ...

جهان نيوز - چربی هایی که موجب ناباروری می‌شوند

jahannews.com/fa/doc/news/.../چربی-هایی-موجب-ناباروری-می-شوند
۲۳ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - زنان نابارور در سنین بالا قهوه و چربی های اشباع نخورند ... از دیگر توصیه ها به این افراد کاهش وزن تا ۵ کیلوگرم است که میزان باروری ... که مردان آنها بیشترین میزان چربی های ترانس را در رژیم های غذایی خود داشتند، در پایین ترین سطح قرار داشت ... محققان می گویند مردانی که رژیم های غذایی بد و یا مملو از چربی اشباع شده ...
این روند نشان می دهد رشد چاقی و افزایش وزن در جهان بیش از رشد جمعیت است. ... نتیجه تحقیق همچنین می گوید: بیشترین تعداد افراد دارای اضافه وزن، در آمریکا هستند. ... رییس پژوهشکده چاقی مادر و کودک ارومیه گفت: مشکلات اصلی در سلامت زنان استان، ... مردانی که در دمای پایین به خواب رفته بودند بعد از مدتی با کاهش وزن روبرو شدند. خواب

زنــــــــان، بهداشت، بیماری ها [آرشيو] - P30World Forums - ...

forum.p30world.com › ... › موضوعات علمی › زیست شناسی، پزشکی
۲۱ شهریور ۱۳۸۵ ه‍.ش. - به گفته محققان شايد علت اين باشد كه زنان در اين سن در صورتي باردار .... اسپرمها را تا 50 درصد كاهش ميدهد-بنابراين مرداني كه قصد دارند پدر شوند ... تناسب اندام در زنان از اهميت بيشتري برخوردار است اضافه وزن و يا كاهش وزن در كيفيت زايمان تاثير گذار است. ..... مثلا من همين امروز يك مريضي داشتم كه فقط يك تخمك داشت.
مطالعه‌ای جدید نشان می‌دهد بیماران تمایل بیشتری به توجه به توصیه پزشکان زن دارند تا دکترهای ... درحالی‌که مردانی که پزشک مرد داشتند بیشتر از مردانی با پزشکان زن با ... تنها در مورد مشاوره در خصوص کاهش وزن نقش پزشکان مرد با همکاران زن مشابه بود.

اسرار کاهش وزن - هفت گنج

7ganj.ir › تغذيه سالم › تناسب اندام
۷ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اسرار کاهش وزن توصیه ای که همیشه می شنویم – کمتر بخور و بیشتر ... پروتئین کمک می کند در طول روز کالری بیشتری بسوزانید و عضلات را ... در یک تحقیق جالب، محققان کاهش وزن زنان و مردانی که بای پس معده ( جراحی کاهش وزن ) داشتند را با .... تاريخ ايران و جهان · دانلود فيلم و انيميشن · متفرقه · دانستنی های بعد از ...

آوای سلامت - نقش و اهميت تحرك فيزيكي

iec.behdasht.gov.ir › سبك زندگي سالم › تحرك فيزيكي
بیشترین مطالعات بیماریهای مرتبط با فعالیت بدنی و آمادگی جسمانی و ... از طرفي مطالعه اي كه در كشور سوئد طي 6سال در زمينه تحرك بدني بر روي زنان انجام شد نشان داد ... خطر افزایش فشار خون در مردانی که در هفته کمتر از 2000کیلو کالری براثر تحرك ... درست است که پیروی از ورزش و برنامه های غذایی خاص راهی به سوی کاهش وزن است، اما ...
زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند ... مدل لباس مردانه خارجی.زندگی ونیاز جنسی پچ پچ دخترانه - خود ارضایی در دختران و درمان پاسخ : اگر اين پزشك زن ...

مردان هم ممکن است به توهم چاقی مبتلا شوند | سلامتیسم

www.salamatism.com/news/.../مردان-هم-ممکن-است-به-توهم-چاقی-مبتلا-شو...
۳ روز پیش - سلامتیسم: مطالعات اخیر نشان می‌دهد که فقط زنان نیستند که تصور ... اما جالب اینجاست که کسانی که اضافه وزن داشتند از اعتماد به نفس بیشتری برخوردار و ... به همین خاطر اکثر مردانی که دارای اضافه وزن هستند، از ظاهر خود احساس ... عوامل گوناگونی وجود دارند که در کنار هم باعث شیوع چاقی می‌شوند و همان‌طور که می‌بینید جهان ...

سیفلیس - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/سیفلیس
سیفلیس یا سفلیس (به فرانسوی: Syphilis ) نوعی بیماری آمیزشی است که از ... استفاده گسترده از پنی‌سیلین میزان ابتلا به سیفلیس کاهش چشم‌گیری داشت، اما پس ... علایم دیگر می‌تواند شامل تب، گلودرد، کسالت، کاهش وزن، ریزش مو، و سردرد باشد. ..... کرمانشاه بیشترین آمار شیوع سیفلیس را میان زنان و استان کرمانشاه بیشتری آمار ...
۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - این تاثیرات شامل بهبود عملکرد مغز، کاهش وزن، ریسک کمتر سرطان و بسیاری از ... سرطان پروستات: یک مطالعه دریافت که مردانی که چای سبز بیشتری مصرف می ... تصادفی کنترل شده ای روی 240 مرد و زن بود که برای 12 هفته ادامه داشت.

پزشک مرد بهتر است یا زن؟ - سلامانه

www.salamaneh.com › سرویس درمانگاه
۲۰ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - درحالی‌که مردانی که پزشک مرد داشتند بیشتر از مردانی با پزشکان زن با ... تنها در مورد مشاوره در خصوص کاهش وزن نقش پزشکان مرد با همکاران زن مشابه ...

موسیقیدان معروف و اسرار تناسب اندامش

www.scriptux.ir/article/موسیقیدان_معروف_و_اسرار_تناسب_اندامش.html
با اسرار تناسب اندام و لاغری فرناز رهنما، آشنا شوید - … با اسرار تناسب اندام و لاغری .... زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند; جستجو. زنان و مردانی که ...

تاثیرات چاقًی و اضافه وزن بر رابطه زناشویی | آینه

www.ayeneh.net/.../Healthcontentdetail.aspx?...زناشویی...وزن...زناشویی
یک پژوهش جدید نشان می‌دهد که چاقی با کاهش فعالیت جنسی و تضعیف سلامت ... باشند؛ چراکه چاقی آنها برای مردانی که با آنها برخورد می‌کنند، ناراحت‌کننده است. ... بیشتری نسبت به زنان لاغر، ممکن است همسری پیدا کنند که اضافه وزن داشته یا چاق باشد. ... با احتمال ۳۰ درصد کمتر و مردان چاق با احتمال ۷۰ درصد کمتر، فعالیت جنسی داشتند.

شب زفاف

www.giiiiig.blogfa.com/
بعضی از خانم‌ها به دلیل كاهش منیزیم خون، دچار دردهای پیش از دوره ماهانه می‌گردند. ... ورزش‌های تایی‌چی، یوگا) كه سبب می‌شود تا شما در آرامش و تعادل بیشتری به سر برید. .... گذشته از فقدان مادرزادی پرده بکارت در بعضی از زنان، در صورتی که در هنگام ..... در عین حال باید به این نکته هم توجه داشت که تنفس در زمان بوسیدن عمیق تر می شود، ...

زنان - سایت رسمی جهان دایت

www.jahandiet.com/page-زنان-11.html
نوشيدن چاي سبزخطر ابتلا به سرطان را در زنان کاهش مي دهد ... به گزارش سرويس «سلامت» ايسنا، پزشكان در اين مطالعه دريافتند مرداني كه بالاترين سطح ليكوپن را در ... مادرم 12 کیلو اضافه وزن داشتند که همراه با من، از رژیم به اندام آقای دکتر کرمانی ...

ورزش هایی که برای زنان خطرناک است | نایس استار

nicestar.ir/12458/ورزش-هایی-که-برای-زنان-خطرناک-است.html
۰۹ مهر ۱۳۹۴دسته‌بندی نشدهدیدگاه‌ها برای ورزش هایی که برای زنان خطرناک است بسته هستند. Like. ورزش هایی که .... زنان و مردانی که بیشترین کاهش وزن را در جهان داشتند.
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ه‍.ش. - 30دقیقه ورزش روزانه می‌تواند عدد جادویی شما برای کم کردن وزن باشد. ... کیلو وزن بیشتری نسبت به آنهایی که تمرین یک ساعته داشتند، کم کردند. ... علاوه‌براین، محققان می‌گویند مردانی که ۶۰ دقیقه در روز تمرین می‌کردند، ... پرقدرت ترین و سریع ترین دستگاه لاغری جراحی جهان ... مرگ دلخراش زن و مرد در کانال آب+ عکس ...

اسپرم | برناک

niniapp.com/tag/اسپرم/
تنها زنان نیستند كه با اضافه وزن قدرت باروری را از دست بدهند. ... خوشبختانه، كاهش وزن فقط به میزان 5 درصد برای طبیعی شدن سطح هورمونها در بدن و ... تحقیقات بیشتری در این زمینه لازم است ولی میتوان گفت كه زنان میتوانند با .... تحقیقات نشان می‌دهد بین مرده‌زایی و نقایص‌ لوله عصبی و مردانی که با اشعه سرو کار دارند،ارتباط وجود دارد.

فلاونوئید ها و کاهش مرگ و میر بیماریهای قلبی - رژیم درمانی ...

www.novindiet.com/.../فلاونوئید-ها-و-کاهش-مرگ-و-میر-بیماریهای-قلب...
۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ه‍.ش. - فلاونوئید ها و کاهش مرگ و میر بیماریهای قلبی لاغری,کاهش وزن,چاقی,تغذیه ... طبق آمار موجود، زنان و مردانی که بیشترین مصرف فلاونوئید ها را داشتند ...

بررسی اثرات مصرف چای سبز بر کاهش وزن

www.fardanews.com/fa/.../بررسی-اثرات-مصرف-چای-سبز-بر-کاهش-وزن
۱۹ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - یک کارشناس تغذیه بررسی اثرات مصرف چای سبز بر کاهش وزن را تشریح کرد. ... مدت 12 هفته در مردانی که اضافه وزن داشتند به صورت وابسته به دوز موجب کاهش بیشتر وزن ... در سال گذشته دولت در کدام حوزه موفقیت بیشتری داشت؟ ... تنها دروازه‌بان زن موفق دنیا +عکس ... تصاویر: یکی از گران ترین خانه های جهان در تهران.

همه راهها و هزینه‌های درمان ناباروری و نازایی - جام جم آنلاین

jamejamonline.ir/sara/.../همه-راهها-و-هزینه‌های-درمان-ناباروری-و-نازایی
زنانی که سابقه جراحی در ناحیه شکم داشتند یا سابقه چسبندگی در ناحیه شکم داشتند نیز ... علاوه بر این، مردان بالای 35 سال است در مقایسه با مردانی که سن آنها کمتر از 35 سال ... مطالعات متعددی در جهان انجام شده که نشان می​دهد زنان چاق یا مبتلا به اضافه وزن در ... در سن باروری قرار دارند و تصمیم دارند صاحب فرزند شوند تاثیر بیشتری دارد.
۲۴ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - زنان نابارور در سنین بالا قهوه و چربی های اشباع نخورند ... از دیگر توصیه ها به این افراد کاهش وزن تا ۵ کیلوگرم است که میزان باروری ... آنها بیشترین میزان چربی های ترانس را در رژیم های غذایی خود داشتند، در ... محققان می گویند مردانی که رژیم های غذایی بد و یا مملو از چربی اشباع شده .... جهان ورزش; بین الملل; اخبار استان.

پزشک مرد بهتر است یا زن؟ - شفا آنلاین

shafaonline.ir/fa/news/47411/پزشک-مرد-بهتر-است-یا-زن
۲۰ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - شفا آنلاين-مطالعه‌ای جدید نشان می‌دهد بیماران تمایل بیشتری به توجه به ... درحالی‌که مردانی که پزشک مرد داشتند بیشتر از مردانی با پزشکان زن با ... تنها در مورد مشاوره در خصوص کاهش وزن نقش پزشکان مرد با همکاران زن مشابه بود.

گوناگون - مطالب جنسی

elp2013.blogfa.com/category/5
تصور غلط – ختنه توانایی خانم ها برای رسیدن به ارگاسم را کاهش می دهد ... برخی از آقایون اظهار داشته اند که پس از ختنه حساسیت آلت تناسلی آنها در هنگام برقراری رابطه .... اعتماد به نفس تان بالا می رود و احساس راحتی بیشتری با تن تان خواهید داشت. ..... 5-(برای مردانی که ناراحتی کمر دارند)در این حالت مرد بر روی کمر میخوابد و زن پاها رااز هم ...
کاهش وزن بیش از 4 کیلوگرم در حالت عادی و در بیشتر موارد به نفع بدن نیست .... این پدیده اشاره به این نکته داشت که روند تخمک گذاری در زنان مذکور به شکل طبیعی ... 80 درصد نمک مصرفی جهان به علت مصرف غذاهایی است که از بیرون خریداری می شوند؛ ... کمک میکند ( سبب می‌شود بدن کالری بیشتری بسوزاند ) و همچنین اشتها کم می‌کند.
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ه‍.ش. - ورزش کردن و لاغری و کاهش وزن, از بین بردن چربی اضافه, 30 دقیقه ... محققان دریافته‌اند که درمقایسه با مردانی که یک ساعت در روز تمرین داشتند و حدود ... که 30 دقیقه در روز تمرین کردند، به طور متوسط یک کیلو وزن بیشتری ... عکس های دختر 17 ساله زیباترین سوپر مدل جهان ... دلیل ورم بدن زنان قبل از پریود شدن چیست؟

خانه و خانه داری/ تازه های پژوهش - پایگاه اطلاع رسانی حوزه نت

www.hawzah.net/fa/Magazine/View/.../خانه-و-خانه-داری-تازه-های-پژوهش

آنچه امام برای بانوان آرزو داشت .... رژیم غذایی که با محدود کردن وعده های غذایی همراه باشد، وزن را کاهش داده و علاوه بر آن موجب کوتاهی قد دختران هم می شود. ... مردان یک و نیم برابر با احتمال بیشتری نسبت به زنان دچار این نقصان می شوند حتی مردانی که ... در آستانه برگزاری اجلاس 20 کشور جهان که بالاترین میزان انتشار گازهای گلخانه ای را دارند، ...

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
مجله نسیم | برترین سایت تفریحی و سرگرمی و علمی و خبری و ورزشی http://nasim.rzb.ir
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 193
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 12
 • آی پی امروز : 7
 • آی پی دیروز : 12
 • بازدید امروز : 95
 • باردید دیروز : 24
 • گوگل امروز : 4
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 188
 • بازدید ماه : 885
 • بازدید سال : 885
 • بازدید کلی : 36,788
 • کدهای اختصاصی