close
تبلیغات در اینترنت
کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران!
loading...

مجله نسیم| سرگرمی و تفریحی و عاشقانه مجله نسیم| سرگرمی و تفریحی و عاشقانه و دیدنی و مدل و عکس بازیگران و دیدنی و مدل و عکس بازیگران

کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران!

آخرین ارسال های انجمن

محصولات ویژه

کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران!

مجله نسیم بازدید : 57 پنجشنبه 16 ارديبهشت 1395 : 21:55 نظرات ()

در شب طولانی برنامه نود و مناظره کاندیداهای ریاست فدراسیون فوتبال، کارلوس کی روش توانست در رقابتی نزدیک با برانکو ایوانکوویچ عنوان برترین مربی خارجی بعد از انقلاب را از آن خود کند.

به گزارش خبرنگار مهر،  پس از انتخاب علی پروین به عنوان بهترین مربی ایرانی پس از انقلاب در برنامه نود، رقابت مربیان خارجی نظرسنجی برنامه این هفته را به خود اختصاص داد. گزینه های نظرسنجی برانکو ایوانکوویچ، استانکو پوکله پوویچ، زلاتکو کرانچار و کارلوس کی روش بودند.

بخش ابتدایی برنامه به مرور قهرمانی های دراماتیک فوتبال ایران اختصاص داشت و لیگ‌های اول، ششم، هفتم، هشتم، سیزدهم و چهاردهم که اتفاقات ویژه‌ای داشت، انتخاب شده بود. سپس مسابقات هفته بیست و هشتم و بررسی صحنه های مشکوک آن پخش شد.

گل آفساید نفت به پرسپولیس
مسعود مرادی کارشناس داوری برنامه این هفته بود. مرادی اعلام کرد که گل اول تیم نفت به پرسپولیس آفساید بوده است. وی همچنین درباره پنالتی بحث برانگیز استقلال در بازی با سایپا گفت: خطای پنالتی به اشتباه گرفته شد و برخوردی نبود. البته مرادی تاکید کرد که یک خطای پنالتی دیگر برای استقلال گرفته نشد.

شرط جلالی برای خداحافظی از فوتبال
سرمربی تیم فوتبال سایپا میهمان تلفنی برنامه بود. جلالی درباره اتفاقات پیش آمده گفت: در یکسال گذشته سختی های زیادی کشیدم و خیلی پیش آمد که به هم ریخته باشم. رفتارهای من کاملا اشتباه بوده است و از تمام تماشاگران  و داوران عذرخواهی می کنم. من اینطوری نیستم. سختی های زیادی کشیدم که باعث این مسائل شده است این حرفها را بزنم.

وی افزود: رفتار من درست نبوده و این را می پذیرم. به این دلیل عذرخواهی برایم ساده نیست. من باید از داوران عذرخواهی کنم و می دانم فضا علیه آنها مناسب نیست. من حتی از مدیران بالادستی باشگاه سایپا هم عذرخواهی می کنم. اگر از این به بعد نتوانم خودم را کنترل کنم، فوتبال را کنار خواهم گذاشت.

جلالی در پاسخ به این سئوال که چرا هیات مدیره در طول فصل از شما حمایت نمی کرد؟ گفت: هیات مدیره با هیچکس رو دربایسی ندارد ولی آنها در طول فصل کار را تا بازی با تراکتوسازی مدیریت کردند. در آن بازی مسائلی رخ داد که کار ما را نابود کرد. اگر می گفتم می توانیم در کورس قهرمانی باشیم، تا آن موقع بودیم ولی مسائل حاشیه ای به ما ضربه زد.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا از صحبت علیه بیت الله رضایی مدیرعامل باشگاه سایپا پشیمان نیستید گفت: آنچه گفتم اعتقاد قلبی من بود. فوتبال یک فضای تخصصی است و مدیران بالا دستی باید چنین نگاهی به فوتبال داشته باشد.

مناظره کاندیدای انتخابات فدراسیون فوتبال
سپس گزارشی از عملکرد علی کفاشیان و دوران ریاست وی در فدراسیون فوتبال پخش شد تا با این مقدمه، مناظره سه کاندیدای فعلی انتخابات یعنی عزیزالله محمدی، مهدی تاج و مصطفی آجرلو آغاز شود.
مصطفی آجرلو در ابتدای صحبت هایش در تشریح برنامه هایش بعنوان نامزد ریاست فدراسیون گفت: هدفم از ریاست فوتبال ساختن فوتبالی است که مردم از آن لذت ببرند. تماشاگران با فراغ بال فوتبال می بینند و شماره صندلی شان مشخص است و لازم نیست در صف بلیت بمانند.  فوتبالی که در آن از سنگ و آجر خبری نیست. بازیکنان، مربیان و داوران تمامی دستمزد خود را دریافت می کنند و چک برگشتی روی اینستاگرام بازیکنی قرار نخواهد گرفت.

با برزیل در تهران بازی می کنیم!
وی که از روی تبلت برنامه هایش را می خواند، افزود: من برای ساختن چنین فوتبالی به عرصه انتخابات امده ام. برای ساختن تیم ملی قدرتمند. تیمی که از مرحله اول جام جهانی روسیه صعود کند. تیمی که در تهران با بهترین تیم های جهان دوستانه بازی کند؛ برزیل، آلمان و سایر تیمهای درجه یک. با کی روش می توانیم تصویر تازه ای از فوتبال ایران بسازیم.

مهدی تاج و عزیزالله محمدی هم صحبتهای ابتدایی خود را انجام دادند. آجرلو در بخش دوم صحبت هایش درباره برنامه هایش گفت: توسعه و فوتبال کشور را دستور کارمان قرار خواهیم داد. این مساله با حرفه ای شدن فوتبال انجام خواهد شد. ما باید برای این مساله باید یک مدل را انتخاب کنیم. به طور مثال باید آلمان یا هر کشور دیگر را مدل انتخاب کنیم و طبق یک پروسه ان را دنبال کنیم.

باید فدراسیون پاسخگو تدوین کنیم
تاج نیز درباره برنامه هایش اینطور توضیح داد: پاسخگویی وظیفه همه است حق مردم سوال کردن است و باید فدراسیون پاسخگو تدوین کنیم. فوتبال درآمدزاست اما باید در کنار آن منابع دیگری را تعریف کنیم. ما باید سازمان اقتصادی را رونق بدهیم. سازمان تیم های ملی دیگر کاری است که باید صورت گیرد.

وی ادامه داد: وقتی تیم ملی ما می برد و همه خوشحال می شوند، باید روی آن کار شود و سازمان تیم های ملی را تشکیل دهیم. رابطه تیم های ملی با یکدیگر داشته باشم و از هم گسستگی آن را کم کنیم. رابطه اعضای داخلی تیم ملی با یکدیگر را باید کمتر کنیم. بانک اطلاعاتی از تیم ملی داشته باشم و حمایت مردم از تیم ملی لازم است و تقویم سالانه باید از تیم ملی باید داشته باشیم.

عزیز محمدی نیز در رابطه با برنامه هایش گفت: شفاف سازی درآمدهای فوتبال، قدرت بخشیدن به نقش باشگاه های فوتبال، تصویب قوانین لازم برای خصوصی سازی، تقویت هیات های استانی، با کمک آموزش و پرورش فوتبال را گسترش دهیم.

واکنش عزیزی خادم به تقابل با وزارت ورزش
شهاب عزیزی خادم یکی از افرادی که قصد داشت در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال شرکت کند ولی صلاحیتش احراز نشد، با انتقاد از آیین نامه گفت که آیین نامه باید اصلاح شود. وی درباره اینکه با وزارت ورزش به مشکل خورده بود، گفت: تاریخ درباره ما قضاوت خواهد کرد.

برنامه نود که ساعت 10:30 شروع شده بود، حدود ساعت 3 بامداد به پایان رسید تا این برنامه یکی از شبهای طولانی خود را پشت سر بگذارد. در برنامه امشب حدود 2 میلیون نفر در نظرسنجی شرکت کردند که 47.95 درصد کی روش را به عنوان برترین مربی بعد از انقلاب انتخاب کردند و 47.41 درصد هم برانکو ایوانکوویچ را.

 

منبع: سایت افتاب

 

 

کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران ...

www.mehrnews.com/.../کی-روش-...
Translate this page
Mehr News Agency
3 days ago - در شب طولانی برنامه نود و مناظره کاندیداهای ریاست فدراسیون فوتبال، کارلوس کی روش توانست در رقابتی نزدیک با برانکو ایوانکوویچ عنوان ...
3 days ago - جی پلاس، پس از انتخاب علی پروین به عنوان بهترین مربی ایرانی پس از انقلاب در برنامه نود، رقابت مربیان خارجی نظرسنجی برنامه این هفته را به خود ...
2 days ago - در برنامه نود چه گذشت:کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران! در شب طولانی برنامه نود و مناظره کاندیداهای ریاست ...
3 days ago - کی روش برنده رقابت با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران! ... فوتبال، کارلوس کی روش توانست در رقابتی نزدیک با برانکو ایوانکوویچ عنوان ...

[PDF]کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو - خراسان ورزشی

khorasanvarzeshi.khorasannews.com/Newspaper/.../98...
May 20, 2016 - ٩٥٠٤٣٣٧٢/ م. ٩٥٠٢٤٤٢٨/ ف. وعده بازی با برزیل در تهران! در ش ب طوالنی برنامه90 و مناظره کاندیدا های. ریاس ت فدراس یون فوتبال، کارلوس کی روش.
واکنش برانکو به نظر سنجی 90 و رقابت میلیمتری با کی‌روش. 1 ساعت قبل ... کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران! 13 ساعت قبل - مهر ...
دیوار نیوز :: اخبار لحظه به لحظه خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران با قابلیت جستجوی لحظه به لحظه، دیوار نیوز دیوار خبری قابل جستجو.
برای این بازی حساس، پسر برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس هم به ایران ..... برنامه نود؛ کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران!
رقابت تیم‌های آلومینیوم اراک و پیکان تهران با تساوی پایان یافت. ... کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران! - مهر ورزشی ...

می | 2016 | ورزش و زندگی

samtemahdi.ir/2016/05/
2 days ago - کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران! کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران! کی روش ...

پیروزی آلکمار با گل و پاس گل علیرضا جهانبخش

teammelli.ir/.../پیروزی-آلکمار-با-گل-و-پاس-گل-علی...
3 days ago - آلکمار این مسابقه را با نتیجه 4 بر یک برد که یکی از گل هایش را ... ۰۳:۰۸ کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران!
خبرگون,خبر گون,در برنامه نودد چه گذشت:ی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران!

همه آنچه در نود گذشت رقابت تنگاتنگ میان کی روش و برانکو عکس | News ...

newsfile.ir/.../همه+آنچه+در+نود+گذشت++رقابت+تنگات...
در برنامه نودد چه گذشت:ی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو وعده بازی با برزیل در تهران! در شب طولانی برنامه نود و مناظره کاندیداهای ریاست فدراسیون فوتبال، کارلوس ...
کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران! در شب طولانی برنامه نود و مناظره کاندیداهای ریاست فدراسیون فوتبال، کارلوس کی روش توانست در ...

پرده برداری از راز بزرگ کارلوس کی روش! | نوروز 95

www.downloadmovie2016.ir/.../پرده-برداری-از-راز-ب...
2 days ago - یوسف اصلانی ، راز مربیگری کی روش ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران .... کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران!

در برنامه نودد چه گذشت:ی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با ...

helpor.ir/.../در-برنامه-نودد-چه-گذشت-ی-روش-برنده-رقابت-نزدیک-با-بران...
3 days ago - تیمی که در تهران با بهترین تیم های جهان دوستانه بازی کند؛ برزیل، آلمان و سایر تیمهای درجه یک. با کی روش می توانیم تصویر تازه ای از فوتبال ...
تیمی که در تهران با بهترین تیم های جهان دوستانه بازی کند؛ برزیل، آلمان و سایر تیمهای درجه یک. با کی روش می توانیم تصویر تازه ای از فوتبال ایران بسازیم.
2 days ago - آکاایران: کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو! ... تیمی که در تهران با بهترین تیم های جهان دوستانه بازی کند؛ برزیل، آلمان و سایر تیمهای درجه یک.
3 days ago - کی‌روش در رقابتی نزدیک با برانکو بهترین مربی خارجی بعد از انقلاب شد ... کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در.

تيم كبدي بانوان ايران بدون شكست مقابل حريفان آسيايي - قم پرس

www.qumpress.ir/.../کبدی-بانوان-ایران-بدون-شکست...
کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو - وعده بازی با برزیل در تهران! ... در بازي هاي عصر پنجشنبه بانوان نيز تيم ايران با نتيجه 39 بر 15 سريلانكا را شكست داد، ...
سامانه خبرخوان آژانس خبری ایران - جمع آوری و انتشار اتوماتیک اخبار از منابع رسمی و دارای مجوز. ... کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در ته.

تمام نیوز : کی‌روش بهترین مربی خارجی بعد از انقلاب شد

www.tamamnews.com/.../کی‌روش-بهترین-مربی-خارج...
3 days ago - کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران! ... در نهایت نیز رقابت نزدیکی میان برانکو و کی‌روش شکل گرفت اما در پایان ...

فوتبالی‌ترین | نود تا نود

footballitarin.com/video_page.php?id=19430
3 days ago - ویدیوها، لینک‌ها، عکس‌ها و خبرهای فوتبال ایران و جهان. ... انتخابات کنار نمی‌روم · کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران!

بازگشت برانکو - تفریحی

tafrihy.net/tg/967700-بازگشت+برانکو - Translate this page
3 days ago - دستیاران کروات برانکو با پر‌سپولیس تمدید کردند. دستیاران ... کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو- وعده بازی با برزیل در تهران! وارد شووارد ...

راز بزرگ كارلوس كي روش | دانلود سریال 94

download2016photo.ir/.../راز-بزرگ-كارلوس-كي-روش/
2 days ago - یوسف اصلانی ، راز مربیگری کی روش ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران .... کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران!

تیموریان به بازی با استقلال اهواز می رسد - تماشاگر پلاس

news.tamashagar.com/.../تیموریان-به-بازی-با-استقل...
4 days ago - تیموریان به بازی با استقلال اهواز می رسد ... در برنامه نود چه گذشت:کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران!
کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران! ... تیم فوتبال لسترسیتی با تساوی تیم های چلسی و تاتنهام در فاصله دو هفته به پایان ...

جدول رده‌بندی گروه ایران در فوتبال انتخابی المپیک - جنوب پرس:: رسانه ...

www.jpnews.ir/.../جدول-رده‌بندی-گروه-ایران-در-فوتبا...
Jan 19, 2016 - ... حذفی صعود کردند. ایران در دور بعد باید با ژاپن بازی کند. ... کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران! النصری‌ها هزینه ...

عبور ایران از سد هند با چهار گل/ تثبیت صدرنشینی شاگردان کی‌روش ...

patogh-90.ir/.../عبور-ایران-از-سد-هند-با-چهار-گل-تثب...
Mar 25, 2016 - عبور ایران از سد هند با چهار گل/ تثبیت صدرنشینی شاگردان کی‌روش ... کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران!
Apr 16, 2016 - در آنسو اما برانکو همیشه با احترام جلوی رسانه‌ها ایستاد و البته حرف‌هایش هم ... کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران!
زنده پو, پخش زنده آخرین اخبار ایران و جهان,پخش زنده خبر پخش زنده آخرین اخبار .... کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران! سیل بار دیگر 3 ...

آموزش مرحله به مرحله گلسازی با کاغذ کشی - مجله خبری شوش مال

shooshmall.com/.../آموزش-مرحله-به-مرحله-گلسازی-با-...
... ساخته میشه. امروز تصمیم دارم گلسازی با کاغذ کشی و ساخت نوعی گل رز خیلی. ... کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران! اردیبهشت ۱۴ ...

آخرین اخبار برزیل - 1

www.wikipg.com/news_tag/برزیل
در آمریکای لاتین برزیل در این رابطه پس از آرژانتین قرار دارد. اکثر بازیکنان این دو کشور .... کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو- وعده بازی با برزیل در تهران!

مناظره داغ آجورلو، تاج و محمدی

avazchat.ir/post/712-مناظره+داغ+آجورلو،+تاج+و+محمدی - Translate this page
2 days ago - توری محبوبیت کی روش و مناظره داغ و ویرایش با فرمت doc پرسشنامه رویدادهای ... روش برنده نامزدهای ریاست رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل فدراسیون ... بستان در گرو ترحم ایران باشگاه خبرنگارانچلسی جام قهرمانی را به ...

اخبار ورزشی دیگر رسانه ها و سایت ها - خانواده بزرگ ورزش

www.sbf.ir/.../othermedia-تمام-اخبار-ورزشی-سایت-ها-و...
مدافع سابق استقلال و پرسپولیس می گوید در فوتبال ایران بدتر از مشروبات الکی مصرف می ... کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران!
Feb 26, 2016 - امام جمعه آشتیان گفت: دخالت انگلیسی ها در انتخابات ایران عملکرد ... چه گذشت:کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران!
کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران! .... وی با اشاره به مصدومین تیمش گفت: حبیب گودانی و عبدالله کرمی در بازی فردا حضور ندارند و ...

اخبار ورزشی - پایگاه خبر و عکس ایران

www.iranpn.com/archive.php?stype=sport_news
برنامه نود؛ کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران! 14 ارديبهشت 1395. ذوب آهن به دنبال حذف نماینده عربستان/ وداع سپاهان با آسیا
حاشیه های ورزش ایران و جهان. نيكي كريمي با ظاهري خاص در كنار بازيكنان آث ميلان ؛ عکس .... کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران!

سرگرمی » خبرگزاری آلمان: گابریل احتمالا ماه ژوئن به ایران می رود

sib7.ir/2016/.../خبرگزاری-آلمان-گابریل-احتمالا-ماه-ژو...
3 days ago - خبرگزاری آلمان: گابریل احتمالا ماه ژوئن به ایران می رود ... می‌توانم راحت بمیرم · کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران!
2 days ago - ۱ اسیدپاشی سیاسی جراید زنجیر‌ه‌ای با بازی با آبروی خالقی/ خیانت .... کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران!
2 days ago - برانکو ، بهترین مربی خارجی تاریخ فوتبال ایران ، نظرسنجی برنامه 90. سرمربی ... تمدید نشد. هرچند که امروز این کار را انجام دادیم تا با تمرکز بیشتر بازی های باقیمانده را انجام دهیم. .... کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو – فارسی فان ..... برانکو:کریمی پاسپورت برزیلی داشت، بهترین بازیکن دنیا می‌شد/۱۱ …

اخبار ورزشی فوتبال ایران بایگانی - اخبار روز

news.davary.com/tag/اخبار-ورزشی-فوتبال-ایران/
14 hours ago - تکلیف بازی تیم ملی فوتسال ایران با برزیل این هفته نهایی می‌شود .... کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران!
Jan 15, 2016 - به گزارش مشرق، تیم ملی امید ایران امشب در دیدار مقابل قطر با نتیجه دو بر یک ... کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در.

راز بزرگ كارلوس كي روش

gilpic.rozblog.com/post/3129
2 days ago - کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران! درگیری لفظی بازیکنان … راز بزرگ کارلوس کی روش · رونالدو: سیمئونه روزی ...

برانکو: تیم ملی با من و کی‌روش باعث شرم مردم نشد/ پرسپولیس باید ...

namehnews.ir/.../برانکو-تیم-ملی-با-من-و-کی‌روش-با...
برانکو: تیم ملی با من و کی‌روش باعث شرم مردم نشد/ پرسپولیس باید همیشه برای ... وی ادامه داد: با ایران در بازی‌های بوسان کره جنوبی قهرمان شدیم و در جام ملت‌های آسیا عنوان ... حضور در چین با الاتفاق عربستان همکاری کردم که نزدیک بود که به لیگ قهرمانان آسیا ... اگر نگاه کنید در همین جام جهانی قبلی برزیل با 7 گل از آلمان شکست خورد و ما ...
هر آنچه در برنامه 90 گذشت؛ حمله برانکو به امپراتوری محبوبیت کی روش و یک مناظره داغ برای ... کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران!

فرد مطلب راز بزرگ كارلوس كي روش - فرد مطلب

topo3t.ir/راز-بزرگ-كارلوس-كي-روش/
3 days ago - یوسف اصلانی ، راز مربیگری کی روش ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران .... کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران!

ورزشی | هُرم

hoorm.ir/category/ورزشی/
هر آنچه در برنامه ۹۰ گذشت؛ حمله برانکو به امپراتوری محبوبیت کی روش و یک مناظره داغ ... ظ. در برنامه نودد چه گذشت:ی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران! .... عکس/ حرکت زشت مجیدی؛ اهانت به پرسپولیسی ها با انداختن آب دهان ...

Mar 22, 2016 - در برنامه نود چه گذشت:کی روش برنده رقابت نزدیک با برانکو/ وعده بازی با برزیل در تهران! ...

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
مجله نسیم | برترین سایت تفریحی و سرگرمی و علمی و خبری و ورزشی http://nasim.rzb.ir
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 193
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 12
 • آی پی امروز : 4
 • آی پی دیروز : 12
 • بازدید امروز : 12
 • باردید دیروز : 24
 • گوگل امروز : 4
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 105
 • بازدید ماه : 802
 • بازدید سال : 802
 • بازدید کلی : 36,705
 • کدهای اختصاصی