close
تبلیغات در اینترنت
توضیحات رئیس اورژانس بیمارستان میلاد درباره یک حادثه
loading...

مجله نسیم| سرگرمی و تفریحی و عاشقانه مجله نسیم| سرگرمی و تفریحی و عاشقانه و دیدنی و مدل و عکس بازیگران و دیدنی و مدل و عکس بازیگران

توضیحات رئیس اورژانس بیمارستان میلاد درباره یک حادثه

آخرین ارسال های انجمن

محصولات ویژه

توضیحات رئیس اورژانس بیمارستان میلاد درباره یک حادثه

مجله نسیم بازدید : 44 پنجشنبه 16 ارديبهشت 1395 : 22:13 نظرات ()

ایلنا: رئیس اورژانس بیمارستان میلاد درباره اقدام به خودکشی یک بیمار 50 ساله در اورژانس این بیمارستان توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش ایلنا ، مرتضی مردانی با بیان اینکه بیمار یاد شده عصر جمعه و با مشکل دل درد به اورژانس بیمارستان میلاد مراجعه می کند، گفت: وی بلافاصله پذیرش شده و توسط متخصص جراح عمومی ویزیت گردیده است. 

وی بیان داشت: متخصص جراح عمومی به منظور تشخیص علت بیماری دستور سونوگرافی، آزمایش و عکس می دهد.

 رئیس اورژانس بیمارستان تصریح کرد: به حکایت بازبینی دوربین های مداربسته  بیمار نه تنها در اجرای دستورات درمانی پزشک معالج  برای انجام سونوگرافی، آزمایش و عکس به واحدهای مربوطه مراجعه نمی کند بلکه بدون هدف، دقایقی در اطراف پنجره و پله های طبقه فوقانی اورژانس قدم می زند؛ به گونه ای که فردی از مراجعین به علت مشکوک شدن به رفتار وی مراتب را به حراست بیمارستان اطلاع داده و انتظامات نیز به دلیل مشکوک شدن به اینکه فرد مذکور به دنبال جایی برای مصرف مواد مخدر می باشد او را به خارج بیمارستان هدایت می نمایند. لیکن حدودا ۳۰ دقیقه بعد نامبرده با وجود داشتن همراه و اینکه قطعا همراهان وی شامل دو مرد از وضعیت روحی و جسمی بیمار مطلع بوده اند با عزم و تصمیم قبلی و با درآوردن کاپشن خویش به جهت عدم شناسایی خویش توسط ماموران انتظامات ورودی اورژانس مستقیما به آخر راه پله های اورژانس رفته و بلافاصله خود را به پایین پرتاب می نماید.

رئیس اورژانس بیمارستان میلاد خاطر نشان کرد: بعد از این قضیه بیمار بلافاصله به اتاق عمل منتقل شده و پس از عمل جراحی در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه بستری می باشد.

رئیس بخش اورژانس ادامه داد: پس از این اتفاق ناگوار و بررسی سوابق در اورژانس و گزارش پزشک معالج کاشف به عمل می آید که بیمار در زمان معاینه اولیه با اعلام اینکه اعتیاد دارد از پزشک معالج تقاضای تزریق مرفین نموده که پزشک معالج نیز آن را موکول به انجام آزمایشات و سونوگرافی و ارائه نتیجه آنها می نماید. بنابراین برخی از گزارشات مبتنی بر اینکه بیمار به علت نپرداختن هزینه ویزیت نشده است خلاف واقع و کذب محض و نشر اکاذیب  بوده و قبض پذیرش شماره ۳۰۷۱۳۴۳۷ سند ۳۴۲۰۳۷۴ مبنی بر پرداخت مبلغ سی هزار تومان هزینه ویزیت از سوی بیمار مؤید آن است. لازم به توضیح است بیمار و همراهانش پس از معاینه اولیه مراجعه ای به واحدهای درمانی مربوطه  و یا سوپروایزر و مدیریت کشیک نداشته اند.

 

 

 

 

 

ایسنا - توضیحات بیمارستان میلاد درباره خودکشی یک بیمار

isna.ir/.../توضیحات-بیمارستان-میلاد-درباره-خودکشی...
4 days ago - دوروز گذشته مرد میانسالی که بعلت درمان به بیمارستان میلاد مراجعه کرده بود خود را از طبقه اول اورژانس به طبقات زیرهمکف پرتاب و خودکشی کرد.
Translate this page
Iranian Labour News Agency
3 days ago - رئیس اورژانس بیمارستان میلاد درباره اقدام به خودکشی یک بیمار 50 ساله در اورژانس این بیمارستان توضیحاتی ارائه کرد.
4 days ago - حوادث داخلی | توضیحات بیمارستان میلاد درباره خودکشی یک بیمار - rafaat ... روایت رئیس اورژانس بیمارستان میلاد از یک خودکشی - rafaat ...

توضیحات رییس اورژانس بیمارستان میلاد درباره یک حادثه | رییس

www.ghatreh.com/.../توضیحات-رییس-اورژانس-بیمار...
3 days ago - رییس اورژانس بیمارستان میلاد درباره اقدام به خودکشی یک بیمار 50 ساله در اورژانس این بیمارستان توضیحاتی ارائه ک.
رئیس اورژانس بیمارستان میلاد درباره اقدام به خودکشی یک بیمار 50 ساله در اورژانس این بیمارستان توضیحاتی ارائه کرد.

توضیحات بیمارستان میلاد درباره خودکشی یک بیمار

www.fardanews.com/.../توضیحات-بیمارستان-میلاد-د...
4 days ago - دوروز گذشته مرد میانسالی که بعلت درمان به بیمارستان میلاد مراجعه کرده بود خود را از طبقه اول اورژانس به طبقات زیرهمکف پرتاب و خودکشی کرد.

خودکشی از روی بیمارستان میلاد - نیوز

9us.ir/search/?q=خودکشی+از+روی+بیمارستان+میلاد
خودکشي یک بیمار در بیماستان ميلاد مدیر روابط عمومی بيمارستان ميلاد ضمن تایید خودکشي ... رحیمی مدیر روابط عمومی بيمارستان ميلاد در مورد علت این حادثه به خبرنگار مهر گفت: به همراهان بیمار توضیح. ... توضیحات بیمارستان میلاد درباره خودکشی بیمار ... رئیس اورژانس بيمارستان ميلاد با تکذیب برخی اخبار منتشر شده در خصوص ...
2 days ago - واقعيت ماجراي اقدام به خودكشي يك بيمار در اورژانس بيمارستان … ... اورژانس این … درباره یک حادثه رئیس اورژانس بیمارستان میلاد درباره اقدام به خودکشی یک بیمار ۵۰ ساله در … .... فاجعه در بیمارستان میلاد+توضیحات بیمارستان.
رئیس اورژانس بیمارستان میلاد درباره اقدام به خودکشی یک بیمار 50 ساله در اورژانس این بیمارستان توضیحاتی ارائه کرد. متن کامل خبر. تعداد بازدید : 2 اشتراک این ...
به گزارش بلاغ، این حادثه بعدازظهر جمعه در یكی از بيمارستان‌های دولتی تهران رخ داد. .... رئیس اورژانس بيمارستان ميلاد پرده در پی اخباراقدام به خودکشي یک بیمار ۵۰ ...

نسیم آنلاین | توضیحات بیمارستان میلاد درباره خودکشی یک بیمار

nasimonline.ir/.../توضیحات-بیمارستان-میلاد-درباره-...
4 days ago - توضیحات بیمارستان میلاد درباره خودکشی یک بیمار ... وی ادامه داد: اکنون این حادثه از مراجع قانونی و قضایی در دست بررسی است. رحمتی با بیان اینکه در روز جمعه این فرد به اورژانس بیمارستان میلاد مراجعه می‌کند و ویزیت ... مدیر روابط عمومی بیمارستان میلاد افزود: این فرد به سوپروایزر مراجعه نکرده و خود را از طبقه اول ...
4 days ago - توضیحات بیمارستان میلاد درباره خودکشی یک بیمار ... به گزارش بلاغ، این حادثه بعدازظهر جمعه در یكی از بيمارستان‌های دولتی تهران رخ داد. .... رئیس اورژانس بيمارستان ميلاد پرده در پی اخباراقدام به خودکشي یک بیمار ۵۰ ساله در ...

توضیحات بیمارستان میلاد درباره خودکشی مرد میانسال - فرارو

fararu.com/.../توضیحات-بیمارستان-میلاد-درباره-خود...
توضیحات بیمارستان میلاد درباره خودکشی مرد میانسال ... مدیر روابط عمومی بیمارستان میلاد ضمن تایید این خبر گفت: متاسفانه این اتفاق رخ داده است اما ماجرا ... رحمتی با بیان اینکه در روز جمعه این فرد به اورژانس بیمارستان میلاد مراجعه می‌کند و ویزیت اولیه‌اش ... او در پاسخ به اینکه آیا بدرفتاری پرسنل موجب وقوع این حادثه شده است ؟

توضیحات بیمارستان میلاد درباره خودکشی یک بیمار / مازندمجلس ...

mazandmajles.ir/.../توضیحات-بیمارستان-میلاد-دربار...
4 days ago - رحمتی با بیان اینکه در روز جمعه این فرد به اورژانس بیمارستان میلاد مراجعه می‌کند و ... وی در پاسخ به اینکه آیا بدرفتاری پرسنل موجب وقوع این حادثه شده است ؟ ... نظر شما در مورد : توضیحات بیمارستان میلاد درباره خودکشی یک بیمار .... لرستان میزبان معاون اول رئیس جمهوری/افتتاح پتروشیمی خرم‌آباد · سخنان اوباما در ...

روایت رئیس اورژانس بیمارستان میلاد از یک خودکشی | News File

newsfile.ir/.../روایت+رئیس+اورژانس+بیمارستان+میلا...
رئیس اورژانس بیمارستان میلاد پرده در پی اخباراقدام به خودکشی یک بیمار 50 ساله ... وزارت بهداشت و مدیر روابط عمومی بیمارستان میلاد درباره این حادثه توضیح دادند.

ابعادی تازه از حادثه خودکشی در بیمارستان میلاد تشریح شد | News File

newsfile.ir/.../ابعادی+تازه+از+حادثه+خودکشی+در+بیما...
واقعيت ماجرای خودكشی در بيمارستان ميلاد رئیس اورژانس بیمارستان میلاد پرده در پی ... به خودکشی یک بیمار 50 ساله در اورژانس این بیمارستان ، توضیحاتی را ارایه داد. ... وزارت بهداشت و مدیر روابط عمومی بیمارستان میلاد درباره این حادثه توضیح دادند.

توضیحات بیمارستان میلاد درباره خودکشی یک بیمار - مشرق

www.mashreghnews.ir/.../توضیحات-بیمارستان-میلاد...
3 days ago - توضیحات بیمارستان میلاد درباره خودکشی یک بیمار ... میلاد افزود: این فرد به سوپروایزر مراجعه نکرده و خود را از طبقه اول اورژانس به زیرهمکف پرتاب کرده است و اکنون در کماست. وی در پاسخ به اینکه آیا بدرفتاری پرسنل موجب وقوع این حادثه شده است ؟ ... عکس/ خانم رییس جمهور در مراسم استقبال رسمی چه پوشید.

روایت رئیس اورژانس بیمارستان میلاد از یک خودکشی - فارسی فان

far30-fun.ir/search/?...رئیس+اورژانس+بیمارستان+می...
رئيس اورژانس بيمارستان ميلاد پرده در پی اخباراقدام به خودکشي یک بیمار 50 ساله ... هزار تومان پذیرش نشد خودکشی کرد/توضیحات بیمارستان میلاد درباره خودکشی .... خالدی درباره تعداد سرنشینان این بالگرد حادثه دیده گفت: یک تکنسین اورژانس در ...
توضیحات بیمارستان میلاد درباره خودکشی یک بیمار دوروز گذشته مرد میانسالی. ... درمان به بیمارستان میلاد مراجعه کرده بود خود را از طبقه اول اورژانس به طبقات زیرهمکف ... می توضیحات رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز درباره حادثه بیمارستان شرایط ...
رئيس اورژانس بيمارستان ميلاد پرده از واقعیت ماجرای اقدام به خودكشی یك بیمار 50 ساله در اورژانس این بيمارستان ... توضیحات بیمارستان میلاد درباره خودکشی مرد میانسال ... او ادامه داد: اکنون این حادثه از مراجع قانونی و قضایی در دست بررسی است.
نجات 13 بیمار در حادثه آتش سوزی بیمارستان برازجان/ فوت یک پرستار شایعه است ... توضیحات بیمارستان میلاد درباره خودکشی یک بیمار در اورژانس نه صبح ... رییس اورژانس بیمارستان میلاد درباره اقدام به خودکشی یک بیمار 50 ساله در اورژانس این ...
به گزارش مشرق، اين حادثه بعدازظهر جمعه در يكي از بيمارستان‌هاي دولتي تهران رخ داد. ... رئيس اورژانس بيمارستان ميلاد پرده از واقعيت ماجراي اقدام به خودكشي يك بيمار 50 ساله در اورژانس اين ... توضیحات بیمارستان میلاد درباره خودکشی مرد میانسال.

توضیحات بیمارستان میلاد درباره خودکشی خبرساز - ایرانیان انگلستان

iranianuk.com/.../توضیحات-بیمارستان-میلاد-درباره-...
4 days ago - توضیحات بیمارستان میلاد درباره خودکشی خبرساز ... مدیر روابط عمومی بیمارستان میلاد ضمن گفت: ماجرا آنگونه نبوده که در برخی رسانه‌ها منتشر شده ... رحمتی با بیان اینکه در روز جمعه این فرد به اورژانس بیمارستان میلاد مراجعه می‌کند و ویزیت ... او در پاسخ به اینکه آیا بدرفتاری پرسنل موجب وقوع این حادثه شده است ؟

واقعیت خودكشی در بیمارستان میلاد | جستجو | آرشیو وبلاگهای ایران

www.wikifeed.ir/.../واقعيت+خودكشی+در+بيمارستان+...
4 days ago - رئیس اورژانس بيمارستان ميلاد پرده در پی اخباراقدام به خودکشی یک بیمار ۵۰ ساله در اورژانس این ... توضیحات بیمارستان میلاد درباره خودکشی مرد میانسال ... وی ادامه داد: اکنون این حادثه از مراجع قانونی و قضایی در دست بررسی است.
وزیر بهداشت به معاون درمان و قائم مقام خود دستور داد به دو حادثه قصور پزشکی منجر به مرگ را بررسی کنند. ... رئیس اورژانس بیمارستان میلاد پرده در پی اخباراقدام به خودکشی یک بیمار 50 ساله در اورژانس این بیمارستان ، توضیحاتی را ارایه داد.
بیمارستان‌های اراک و میلاد در یک هفته گذشته، خبرساز شدند. .... روزنامه فایننشیال‌تایمز با انتشار گزارشی درباره واگذاری سهام فیس بوک کارتونی از اینگرام ..... سخنگوی وزارت بهداشت، در مورد حادثه بیمارستان اراک توضیحاتی ارائه داد. ..... رئیس اورژانس بیمارستان میلاد پرده در پی اخباراقدام به خودکشی یک بیمار 50 ساله در اورژانس این ...
4 days ago - جامعه:توضیحات بیمارستان میلاد درباره خودکشی یک بیمار ... میلاد این به مراجعه و را طبقه اورژانس زیرهمکف کرده و در در به آیا پرسنل وقوع حادثه است گفت: بدرفتاری ... منبع : jamejamonline.ir جام جم آنلاین لینک مطلب در سایت منبع ...
4 days ago - برادر مرد میانسال در گفت وگو با همشهری ماجرای حادثه را اینطور توضیح می دهد: برادرم علی ... ۲۴ دقیقه پیش – رئيس اورژانس بيمارستان ميلاد پرده از واقعيت ماجراي اقدام به ... ایسنا – توضیحات بیمارستان میلاد درباره خودکشی یک بیمار.

خودکشی یک بیمار در بیمارستان میلاد - خبر روز

www.khabareruz.ir/search/?q...یک...بیمارستان+میلاد
برادر مرد میانسال در گفت وگو با همشهری ماجرای حادثه را اینطور توضیح می دهد: برادرم علی شفیعی ... توضیحات بیمارستان میلاد درباره خودکشی مرد میانسال ... رئیس اورژانس بيمارستان ميلاد پرده در پی اخباراقدام به خودکشي یک بيمار 50 ساله در اورژانس ...
توضیحات بیمارستان میلاد درباره خودکشی یک بیمار. دوروز گذشته مرد میانسالی که بعلت درمان به بیمارستان میلاد مراجعه کرده بود خود را از طبقه اول اورژانس به طبقات ...
Dec 20, 2015 - تصادفی در میدان فاطمی و در مجاورت بیمارستانی رخ داد که شاهدان عینی از اقدام ... مصدوم که دختری بوده که در نزدیکی یک بیمارستان خصوصی دچار حادثه شده بود، ... صابری‌نیا با اشاره به قوانین مربوطه در این زمینه توضیح می‌دهد: در قانون ... همچنین در این رابطه حسن عباسی مدیر روابط عمومی اورژانس تهران نیز درباره تصادف ...
May 24, 2015 - توضیحات رییس انجمن بیهوشی درباره مرگ یک رزیدنت در هنگام کار در اتاق عمل ... اخبار مرتبط : رزیدنت بیهوشی در اتاق عمل بیمارستان قائم مشهد و هنگام کار، جان سپرد .... توضیحات بیمارستان میلاد درباره خودکشی یک بیمار ... گفتگو دختر 17 ساله بازمانده تلخ ترین حادثه سال 94 که در شهریار رخ داد + تصاویر ...
مدیرروابط عمومی بیمارستان میلاد گفت: این فرد به سوپروایزر مراجعه نکرده و خود را از ... سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین ... توضیحات بیمارستان میلاد درباره خودکشی مرد میانسال ... به بیمارستان میلاد مراجعه کرده بود خود را از طبقه اول اورژانس به طبقات زیرهمکف ... او در پاسخ به اینکه آیا بدرفتاری پرسنل موجب وقوع این حادثه شده است ؟

توضیحات بیمارستان میلاد درباره خودکشی یک بیمار - جام جم آنلاین

www.jjm.ir/.../توضیحات-بیمارستان-میلاد-درباره-خود...
4 days ago - توضیحات بیمارستان میلاد درباره خودکشی یک بیمار ... رحمتی با بیان اینکه در روز جمعه این فرد به اورژانس بیمارستان میلاد مراجعه می‌کند و ویزیت اولیه‌اش انجام می‌شود ... وی در پاسخ به اینکه آیا بدرفتاری پرسنل موجب وقوع این حادثه شده است ؟ ... دستور پیگیری خودکشی در بیمارستان میلاد توسط معاون اول رئیس جمهور.
Sep 24, 2015 - رییس سازمان حج و زیارت شمار جان‌باختگان ایرانی در حادثه منا را تاکنون ۱۳۱ تن ... حفاظت · توضیحات رئیس اورژانس بیمارستان میلاد درباره یک حادثه ...
4 days ago - English · العربیه · آگهی · درباره ما · آرشیو · تماس با ما ... روایتی تازه از خودکشی یک بیمار در بیمارستان میلاد. جامعه > حوادث - مهر نوشت: رئیس اورژانس بیمارستان میلاد با تکذیب برخی ... لازم به توضیح است بیمار و همراهانش پس از معاینه اولیه مراجعه ای به واحدهای درمانی مربوطه و یا سوپروایزر و مدیریت كشیك نداشته اند.
4 days ago - سایت خبری رکنا ... برادر مرد میانسال ماجرای حادثه را اینطور توضیح می‌دهد: برادرم علی شفیعی نام دارد ... توضیحات بیمارستان میلاد درباره خودکشی یک بیمار ... این فرد به سوپروایزر مراجعه نکرده و خود را از طبقه اول اورژانس به زیرهمکف ...
تحقيقات پليسي درباره علت وقوع اين حادثه و انگيزه متهم از سوي کارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي ادامه دارد. ... روايت رئيس اورژانس بيمارستان ميلاد از يک خودکشي.

اخبار اجتماعی - شما نیوز

shomanews.com/Service/?Id=37
رئیس اورژانس بیمارستان میلاد پرده در پی اخباراقدام به خودکشی یک بیمار 50 ساله در ... معادن حساسیت بیشتری داشته باشند زیرا در صورت بروز هرگونه حادثه ای مسئولیت آن بر عهده آنها خواهد بود. ... توضیحات بیمارستان میلاد درباره خودکشی یک بیمار.
Apr 19, 2016 - توضیحات رئیس اورژانس بیمارستان میلاد درباره یک حادثه ایلنا ۲۴ دقیقه ... آگهی استخدام مهندس عمران در یک شرکت انبوه سازه واقع در استان البرز ...

واریز «زیر میزی » به حساب مادر پزشک!

www.khabardena.ir/.../واریز-زیر-میزی-به-حساب-مادر-...
با این‌که درهفته گذشته، چندین‌بار ازسوی خود جامعه‌پزشکی، صحبت‌هایی درباره وجود ... بهداشت در حادثه اراک، به‌عنوان مدعی‌العموم وارد شده و در مورد پرونده اقدام به خودکشی در ... او در ادامه به ماجرای خودکشی بیماری در بیمارستان میلاد اشاره کرد، با این توضیح که: ... باعث شده تا یک تقاضای القایی در سلامت ایجاد شود، چراکه این خدمات اورژانسی ...

اقدام به خودکشی در بیمارستان میلاد به علت دسترسی نداشتن به مرفین ...

irctr.ir/.../اقدام-به-خودکشی-در-بیمارستان-میلاد-به-عل...
4 days ago - رئیس اورژانس بیمارستان میلاد گفت: مرد 50 ساله ای که در این ... با آنچه دوربین های مداربسته نشان می دهد، حدود یک ساعت بدنبال مکانی برای خودکشی می گردد. ... بهداشت و مدیر روابط عمومی بیمارستان میلاد درباره این حادثه توضیح دادند.

شمار مصدومان سانحه رانندگی محور ارومیه میاندوآب 27 نفر اعلام شد

kelidemelli.com/.../شمار-مصدومان-سانحه-رانندگی-محور...
Feb 23, 2016 - ... مهاباد افزود: 21 نفر از مصدمان این حادثه پس از انتقال به بخش اورژانس بیمارستان امام خمینی ... رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد از سرعت عمل و همکاری خوب کارکنان این ... صبح امروز در یک حادثه رانندگی بر اثر برخورد یک دستگاه میدل باس متعلق با یک ... توضیحات بیمارستان میلاد درباره خودکشی مرد میانسال ...

جزییات یک حادثه تلخ در بیمارستان میلاد - شبکه خبری پچ پچ

pechpech.net/.../جزییات-یک-حادثه-تلخ-در-بیمارستان...
دکتر مرتضی مردانی، مسئول فنی بیمارستان میلاد در گفت‌و‌گو با ما، درباره مردی که ... رئیس بخش اورژانس بیمارستان در ادامه عنوان کرد: این فرد در طبقه سوم اورژانس به ...

توضیحات بیمارستان میلاد درباره خودکشی یک بیمار

shahrekhabari.com/.../توضیحات-بیمارستان-میلاد-در...
4 days ago - توضیحات بیمارستان میلاد درباره خودکشی یک بیمار ... وی ادامه داد: اکنون این حادثه از مراجع قانونی و قضایی در دست بررسی است. - رحمتی با بیان اینکه در روز جمعه این فرد به اورژانس بیمارستان میلاد مراجعه می کند و ویزیت اولیه ... تمامی اخبار توسط نرم افزار جستجوگر خبر سایت گردآوری شده و شهرخبری در قبال محتوای ...
این مرد فرانسوی که به ابوسلیمان الفرنسی معروف است، پیشتر مدیر یک ... انتقاد شدید ایران از مقتدی صدر در روز سفر او به تهران / سخنان اخیر ولایتی درباره عراق در محکومیت چه کسی بود؟ .... یک منبع حاضر در مراسم رونمایی از کتاب «روایت زندگی و زمانه» توضیحاتی در این ..... دستور معاون رییس جمهور درباره خودکشی در بیمارستان میلاد.

توضیح وزارت بهداشت درباره خودکشی در بیمارستان میلاد - پایش

payeshonline.com/.../توضیح-وزارت-بهداشت-درباره-خ...
این درحالیست که ما با یک روش علمی، از سوی نهادی خارج از وزارت بهداشت، بعد از گذشت یک هفته ... وی در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره خودکشی مردی در بیمارستان میلاد که متعلق به .... تحلیل فابننشال تایمز در باره رئیس مجلس دهم ..... سايت خبری «پايش آن لاين» یک پایگاه خبری مستقل ایرانی است که در چارچوب قوانین جمهوری ...

خودکشی در دام - مجله خبری موریکس

morix.ir/search/?q=خودکشی%20در%20دام&page=5
رئیس اورژانس بیمارستان میلاد با تکذیب برخی اخبار منتشر شده در خصوص خودکشي ... خودکشي یک بیمار مرتضی مردانی با بیان اینكه بیمار یاد شده عصر جمعه و با مشكل دل ... گروه خبرنگاران ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ 288 بازدید اولین نفری باشید که درباره این خبر نظر میدهید. ... پیگیری خاص حادثه سقوط بیمار از طبقه سوم بیمارستان میلاد.
3 days ago - مدیر روابط عمومی بیمارستان میلاد ضمن تایید این خبر گفت: مت. ... ثبت یک دیدگاه ... هزار تومان پذیرش نشد خودکشی کرد/توضیحات بیمارستان میلاد درباره خودکشی ... رحمتی با بیان اینکه در روز جمعه این فرد به اورژانس بیمارستان میلاد مراجعه ... او در پاسخ به اینکه آیا بدرفتاری پرسنل موجب وقوع این حادثه شده است ؟

انهدام 2 باند گسترده ترانزیت مواد مخدر :: خبرگزاری کار ایران - Like

www.pajvak.com/.../انهدام-2-باند-گسترده-ترانزیت-م...

2 days ago - به گزارش ایلنا، سرهنگ بخشنده، رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران .... توضیحات رئیس اورژانس بیمارستان میلاد درباره یک حادثه · تالاب‌های خشک ...

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
مجله نسیم | برترین سایت تفریحی و سرگرمی و علمی و خبری و ورزشی http://nasim.rzb.ir
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 193
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 12
 • آی پی امروز : 5
 • آی پی دیروز : 12
 • بازدید امروز : 27
 • باردید دیروز : 24
 • گوگل امروز : 4
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 120
 • بازدید ماه : 817
 • بازدید سال : 817
 • بازدید کلی : 36,720
 • کدهای اختصاصی