close
تبلیغات در اینترنت
بدترین شغل های جهان را بشناسید
loading...

مجله نسیم| سرگرمی و تفریحی و عاشقانه مجله نسیم| سرگرمی و تفریحی و عاشقانه و دیدنی و مدل و عکس بازیگران و دیدنی و مدل و عکس بازیگران

بدترین شغل های جهان را بشناسید

آخرین ارسال های انجمن

محصولات ویژه

بدترین شغل های جهان را بشناسید

مجله نسیم بازدید : 115 یکشنبه 26 ارديبهشت 1395 : 21:40 نظرات ()

بدترین شغل های جهان را بشناسید

شغل های بسیاری وجود دارند که به دلیل سختی زیاد یا ظاهر نامطلوب شان به نظر می آید جزو بدترین شغل های دنیا باشند؛ اما شغلی که موفق به کسب رتبه «بدترین» در جهان شده است بسیار دور از ذهن است. در این مطلب می خواهیم بدترین شغل های جهان را بشناسیم.

 

رانند کامیونی که هر روز آشغال ها را در سطح شهر جمع آوری می کند بدترین شغل دنیا را دارد یا کسی که با جان خود بازی می کند تا شیشه آسمان خراش ها را پاک کند؟هیچ کدام!

 

قلم، کاغذ و یک رکوردر کوچک برای ضبط صدا، این ها ابزار دم دستی کسانی هستند که شغل شان عنوان بحث برانگیزِ «بدترین» را به خود اختصاص داده است؛ کسانی که معمولا به جای دیده شدن، خوانده می شوند: «روزنامه نگاران».

بدترین شغل های جهان را بشناسیدشغل بد از نظر بسیاری از آدم ها یعنی شغلی که سخت باشد مثل کارگر معدن یا شغلی که با سختی های خدمت رسانی در ارتباط باشد مثل پیشخدمت رستوران که باید به صورت دائم در خدمت مشتری ها باشد.

 

اما موسسه «کاریر کست» برای سومین سال متوالی عنوان «بدترین» را به شغلی داده است که اغلب مردم چنین تصوری در مورد آن ندارند. یعنی شغل «روزنامه نگاری» یا «خبرنگاری». شادی، 28 ساله یکی از خبرنگاران ساکن تهران است.

 

او می گوید: «هر بار می گویم خسته هستم، دوستانم می خندند و می گویند می نویسی یا بیل می زنی؟» همین اظهارات ساده به خوبی نشان می دهد که از نظر افراد مختلف، روزنامه نگاری کار سختی نیست و در نتیجه نمی تواند به عنوان بدترین شغل جهان که الزاما باید سخت ترین شغل جهان نیز باشد، قرار بگیرد.

بدترین شغل های جهان را بشناسید

موسسه هایی که مشاغل دنیا را در طیف «بدترین» تا «بهترین» رتبه بندی می کنند به صورت روش مند و به کمک چندین فاکتور متنوع تحلیل خود را روی شغل ها انجام می دهند.

 

محیط کار به لحاظ شرایط فیزیکی و روانی و همچنین ساعات کاری نخستین بخشی است که مورد بررسی قرار می گیرد. درآمد جزو مهم ترین موارد است؛ در این زمینه هم میزان حقوق و هم ظرفیت رشد درآمد مورد بررسی قرار می گیرد.

 

چشم انداز شغل، میزان رشد استخدامی و احتمال بیکاری از دیگر موارد است؛ و در نهایت 11 فاکتور مربوط به استرس و اضطراب وجود دارند که روی هم رفته میزان خوب یا بد بودن یک شغل را تعیین می کنند.

 

بررسی همگی این فاکتورها نشان می دهد «رسانه» فضای خوبی برای کار کردن نیست؛ گزارشگران روزنامه در میان 200 شغلی که مورد بررسی قرار گرفته اند، رتبه 200 یعنی بدترین شغل را به خود اختصاص داده اند. گویندگی خبر نیز رتبه 198 را به خود اختصاص داده است.

 

البته برخی از فعالان عرصه رسانه و خبر معتقدند اوضاع قبلا به این شکل نبوده است. آنا بالدوین، گوینده پیشین رادیو در کانکتی کات امریکا در گفت و گو با «کاریر کست» گفته است:

 

«بازار خبر طی سال های گذشته تغییرات بسیاری داشته است اما این تغییرات در مسیر خوبی نبوده است.» او که اکنون دیگر در این حرفه کار نمی کند، گفته است: «وقتی مردم از من می پرسند که آیا دلم برای آن تنگ نشده است؟ می گویم احساس می کنم از یک کشتی در حال غرق نجات پیدا کرده ام.»

بدترین شغل های جهان را بشناسید

شغل خبرنگاری یکی از کمترین درآمدها را در جهان به خود اختصاص داده است. برای مثال طبق گزارش بیزنس اینسایدر، در حالی که یک متخصص هوش بری به طور متوسط سالانه 258 هزار و 100 دلار درآمد دارد، متوسط درآمد یک خبرنگار تنها 37 هزار و 200 دلار در سال است.

 

این متوسط درآمد در کشورهای کمتر توسعه یافته ای که مردم توجه چندانی به خبر و رسانه نشان نمی دهند، حتما بسیار پایین تر است.

 

چرا روزنامه نگاری بدترین شغل دنیاست؟

کاهش تدریجی مطبوعات چاپی در قرن اخیر یکی از مهم ترین دلایل سقوط صنعت روزنامه نگاری و کاهش درآمدهای خبرنگاران در سال های اخیر بوده است. خبرهایی که در گذشته رایگان نبودند و باید برای به دست آوردن آن ها پول پرداخت می شد این روزها به صورت آنلاین و روی گوشی های تلفن همراه به راحتی در دسترس است.

 

بسیاری از روزنامه های چاپی رویکرد خود را تغییر داده اند و به روزنامه نگاری آنلاین روی آورده اند. نمونه های بسیاری از روزنامه ها وجود دارند که نسخه چاپی آن ها دیگر منتشر نمی شود؛ آخرین آن ها روزنامه ایندیپندنت بود که آخرین نسخه چاپی خود را در 27 مارس 2016 منتشر کرد و اعلام کرد از این به بعد فقط از طریق اینترنت به انتشار اخبار می پردازد.

 

علاوه بر این مسئله، تبلیغات نیز که نقش مهمی در درآمدزایی برای رسانه ها دارند روندی کاهش داشته اند. احتمال رشد درآمد نیز برای روزنامه نگاری تنها 9 درصد است.

 

اما مسائل مادی تنها بخشی از دلایل «بد» شناخته شدن یک شغل هستند. همانطور که پیش تر نیز به آن اشاره شد، فاکتورهای بسیاری وجود دارند که خوب یا بد بودن یک شغل را تعیین می کنند. شغل روزنامه نگاری در همه کشورهای دنیا از امنیت پایینی برخوردار است و در عین حال با تنش و استرس بالایی همراه است.

 

بسیاری از خبرنگاران جنگی که باید گزارش هایی از صحنه جنگ برای رسانه خود تهیه کنند همیشه در معرض خطر از دست دادن جان خود هستند. به همین خاطر است که خبرنگاری از شغل آتش نشانی نیز پرخطرتر شناخته شده است. علاوه بر آن خبرنگارانی که در حوزه روزنامه نگاری تحقیقی دست به افشاگری می زنند همیشه باید نگران از دست دادن شغل خود باشند.

بدترین شغل های جهان را بشناسید

به همان اندازه که بدترین شغل ها در رتبه بندی جهانی، دور از ذهن بوده اند، بهترین شغل ها نیز تقریبا قابل حدس زدن نیستند. شاید چندان قابل درک نباشد که چرا ریاضی دان یا گفتار درمانی جزو ده شغل اول و بهتر دنیا هستند اما نکته ای که در بررسی ها و تحلیل ها مورد بررسی قرار نمی گیرد،

 

میزان علاقه افرادی است که در هر یک از این شغل ها سرگرم کار هستند. ممکن است کسی در بهترین شغل دنیا مثل ریاضی مشغول به کار باشد اما به کاری که انجام می دهد علاقه نداشته باشد و در مقابل شخصی بدترین شغل دنیا مثل خبرنگاری را داشته باشد و از انجام آن لذت ببرد.

 

درآمد بدترین مشاغل دنیا

• 45970 دلار: متوسط دستمزد آتش نشانی در سال 2016

• 23210 دلار: متوسط درآمد راننده تاکسی در سال 2016

• 29010 دلار: متوسط درآمد دی جی در سال 2016

• 37200 دلار: متوسط درآمد گوینده رادیو در سال 2016

• 30660 دلار: متوسط درآمد کارگر سمپاش در سال 2016

 

 

 

بدترین شغل های جهان را بشناسید - پارس ناز

www.parsnaz.ir/بدترین-شغل-های-جهان-را-بشناسید.html
بدترین شغل های جهان را بشناسید شغل های بسیاری وجود دارند که به دلیل سختی زیاد یا ظاهر نامطلوب شان به نظر می آید جزو بدترین شغل های دنیا باشند؛
در این خبر از 6 شغل که بسیار سخت است گفته شده به طور مثال سربازان در برج تاتینگهام واقعا کار سختی دارنددر اینجا 5 مورد از بدترین شغل‌های جهان ر.


بدترین شغل جهان را بشناسید - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و ...

www.mehrnews.com/news/2881482/بدترین-شغل-جهان-را-بشناسید
بدترین شغل جهان را بشناسید. 11063_559.jpg. شناسهٔ خبر: 2881482 - چهارشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۴:۵۸. مجله مهر > دیگر رسانه ها. هزاران کارگر به شکل غیرقانونی در معادن ...

خطرناکترین شغل های جهان - بولتن نیوز

www.bultannews.com › صفحه نخست › سیاسی
خطر بریده شدن دست و بدن با وسایل تیزی که خود را لابه لای آشغال ها پنهان کرده اند نیز دور از ..... تو ایران بدترین و سخت ترین شغل پلیس بودنه واقعا زندگی نداری.

بدترین شغل جهان را بشناسید - مشرق

www.mashreghnews.ir/fa/news/451997/بدترین-شغل-جهان-را-بشناسید
۲۱ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - هر بار که از چاه بالا می‌آیم به خودم می‌گویم که این شغل، بدترین شغل جهان است.» منبع: مهر ... جنگنده های امارات مواضع ریاض را بمباران کردند.
۹ ساعت پیش - بدترین شغل های جهان را بشناسید شغل بد از نظر بسیاری از آدم ها یعنی شغلی که سخت باشد مثل کارگر معدن یا شغلی که با سختی های خدمت رسانی در ...

خبرخوان | بدترین شغل های جهان را بشناسید - خانه - صفحه اصلی

news.jool.ir/index.php/show/news/10002/.../بدترین-شغل-های-جهان-را-بشناسید
۸ ساعت پیش - بدترین شغل های جهان را بشناسید شغل های بسیاری وجود دارند که به دلیل سختی زیاد یا ظاهر نامطلوب شان به نظر می آید جزو بدترین شغل های دنیا باشند؛ ...

پنج شغل دشوار در جهان را بشناسيد | بویر نیوز

boyernews.com/187191/پنج-شغل-دشوار-در-جهان-را-بشناسيد/
۱۷ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - بويرنيوز؛‌براساس نتایج یک تحقیق پنج شغل بعنوان بدترین شغل در دنیا معرفی شدند که در میان انها فعالیت در اورژانس های درمانی به دلیل فشارهای ...

سخت ترین شغل های دنیا را بشناسید - Bartarinha.IR | برترین ها

www.bartarinha.ir › سرگرمی › جالبترین ها
۲۷ مهر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - سخت ترین شغل های دنیا را بشناسید شغل،سخت ترین شغل. ... قبول کنید که این یکی از بدترین شغل های دنیاست. خفاش ها علاوه بر اینکه موجوداتی ...

بدترین شغل های جهان را بشناسید

khabarontime.ir/news/38646538/بدترین-شغل-های-جهان-را-بشناسید
خبر-آنتایم-خبر-آنتایم-بدترین-شغل-های-جهان-را-بشناسید-شغل-های-بسیاری-وجود- ... -شغلی-که-موفق-به-کسب-رتبه-«بدترین»-در-جهان-شده-است-بسیار-دور-از-ذهن-است.

بدترین شغل جهان را بشناسید - تی نیوز

tnews.ir/news/738C46187759.html
بدترین شغل جهان را بشناسید. ... به گزارش جهان، محمد دریایی در گفت وگو با تسنیم درباره نسخه های موثر گیاهی برای درمان دیابت اظهار کرد: پیاز دیابت را درمان می کند و ...
۳ روز پیش - نوشته های دارای برچسب بدترین شغل‌ ها در دنیا (عکس) .... ربوکاپ ایران فروردین ۲۴, ۱۳۹۵; آبادیه تقدیم میکند :بازیگران ایرانی مارک باز را بشناسیم ...
۱۰ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - شاید این شغل ها طرفداران زیادی نداشته باشند اما از سخت ترین شغل های جهان محسوب می شوند که .... قبول کنید که این یکی از بدترین شغل های دنیاست.
بویرنیوز؛‌براساس نتایج یک تحقیق پنج شغل بعنوان بدترین شغل در دنیا معرفی شدند که در میان انها فعالیت در اورژانس های درمانی به دلیل فشارهای شدید و حقوق ...
کثیف ترین زن دنیا جهان مرد خانه شهر فیلم شغل غذای آلودگی هوای ایران. کثیف ترین زن ... “پست ترین و کثیف ترین زن دنیا را بشناسید + تصویر”. یک زن لهستانی ...

کثیف ترین شغل ها در جهان - لینک گردی

farsinow.ir/news/کثیف-ترین-شغل-ها-در-جهان
کثیف ترین شغل ها در جهان - kala2kala.ir. خرید اینترنتی پستی کثیف ترین شغل ها در جهان پرداخت هنگام ... کثیف ترین شغل های جهان را بشناسید..! 221.
۲۵ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مطمئنا همه ما روزهای شاد را بدون در نظر گرفتن شغل خود داشته ایم ، اما در همان لحظات هم در پس زمینه ذهنمان به این اندیشیده ایم که دوباره باید به سر کارمان ...
معرفی پنج شغل سخت در دنیا واحد مرکزی خبر: براساس نتایج یک تحقیق پنج شغل بعنوان بدترین شغل در دنیا معرفی شدند که در میان انها فعالیت در اورژانس های درمانی ...

بدترین شغل‌های جهان + تصاویر - پارسینه

www.parsine.com/fa/news/186025/بدترین-شغل‌های-جهان-تصاویر
در اینجا 5 مورد از بدترین شغل‌های جهان را معرفی می‌کنیم: سربازان در کاخ باکینگهام وظیفه این سربازان در کاخ باکینگهام به عنوان یکی از بدترین شغل‌های ارتش درنظر ...

پردرآمدترین شغل اروپا - جدول بهترین و بدترین شغل های دنیا ...

www.validword.ir/tndscydsftrcfnsdyctnxndsdcncrctcjw.html
جدول بهترین و بدترین شغل های دنیا در سال ۲۰۱۴پردرآمدترین مشاغل دنیا را بشناسید - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان ...8 آوريل 2013 ... در مجارستان، مدتهاست که در ...

فهرستی از بهترین و بدترین شغل ها برای خانم ها - تمام عیار

tamamayar.com/فهرستی-از-بهترین-و-بدترین-شغل-ها-برای-خا.html
فهرستی از بهترین و بدترین شغل ها برای خانم ها . ... عوامل سرطان زا را بیشتر بشناسید - 47 بازدید · بهترین راه های افزایش سئو سایت - 43 بازدید · چگونه به صفحه اول ...

عکس کثیف ترین شغل دنیا | جدید 95 - رها فان

www.rahafun.com/عکس-کثیف-ترین-شغل-دنیا.html
آیا میدانید کثیف ترین شغل جهان چیست؟آیا میدانید شغل مردمان هند چیست-این آقا هر روز تو فاضلاب شیرجه میزند و راه چاه ها را باز می کند.

10 قاتل خطرناک دنیا را بشناسید | "چیلک"||مجله جالب ترین ها ...

chilac.ir/2016/04/19/10-قاتل-خطرناک-دنیا-را-بشناسید/
۳۱ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - هرچند که قرار است بدترین هر کشور را معرفی کنیم، اما یک کشور است که ... پس از آن که نتوانسته بود شغلی پیدا کند و به جایش به قتل رساندن آدم‌ها را ...

بدترین شغل جهان در آفریقای جنوبی | هزاران کارگر به شکل ...

www.ghatreh.com/news/nn27027652/بدترین-شغل-جهان-آفریقای-جنوبی
۲۱ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بدترین شغل جهان را بشناسید ... یکی از همین گنگ ها در سال 2014 با بستن مسیر خروجی یک معدن غیرقانونی، حدود دویست زاما زاما را در داخل معدن گیر ...

بدترین شغل جهان را بشناسید - اخبار فارسی

monitor.shafaqna.com/FA/IR/1494086
بدترین شغل جهان را بشناسید. ... اتحادیه عرب تعرض صهیونیست ها را به یک مقبره اسلامی محکوم کرد ... الجزیره: درگیری شدید حوثی ها و طرفداران هادی در تعز ...

بهترین و بدترین سس ها را بشناسید | News File

newsfile.ir/news/بهترین+و+بدترین+سس+ها+را+بشناسید
صدای ایران-1 دقیقه پیش... خبرپو - Saturday, 23 January; بهترین و بدترین شغل ها در سال پیش رو کدام است؟ برای سال 2016 خبرنگاری در کشور آمریکا جزو بدترین ...

پست ترین و کثیف ترین زن دنیا را بشناسید + تصویر – ...

www.momtaznews.com/پست-ترین-و-کثیف-ترین-زن-دنیا-را-بشناسید/
خطرناک ترین شغل جهان را بشناسید بینا- شغل های بسیار زیادی در دنیا هستند که از آن ها به عنوان خطرناک ترین شغل های دنیا نام برده می شود اما شاید هیچ کدام از آن ها به ...
۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ه‍.ش. - به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران (econews.ir) به نقل از روزنامه لوفیگارو، بر اساس این فهرست «روزنامه نگاری» بد‌ترین شغل در آمریکا معرفی شد.

خطرناک ترین مشاغل دنیای فناوری - طاها پخش

www.tahapakhsh.ir/news/خطرناک-مشاغل-دنیای-فناوری.html
۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - خطرناک ترین مشاغل دنیا را بشناسید ... توصیف فروشگاه های اغلب خالی و این حقیقت که گاه باید مثل دلقک ها برای مردم رقص گروهی اجرا کننده، ... یکی از بدترین شغل های دنیا شغلی است که بدانید تا چند وقت دیگر وجود نخواهد داشت.

خطرناک ترین شغلهای جهان - نیکلودون

nickell.ir/خطرناک-ترین-شغلهای-جهان.html
دنیای عکس بدترین کثیف ترین و خطرناک ترین شغل های دنیا. دنیای عکس ... در جهان +تصاویر. خطرناک ترین و پر استرس ترین مشاغل در جهان را بشناسید+تصاویر ...

پردرآمدترین شغل‌های ایران را بشناسید - عصرایران

www.asriran.com › صفحه نخست › اقتصادی
پردرآمدترین شغل‌های ایران را بشناسید. قیمت زیباسازی یک بینی در بازار متخصص های این جراحی متفاوت است. ممکن است شما جراح گمنامی را پیدا کنید که با 500 هزار ...

پردرآمد ترین مشاغل خانگی در دنیا را بشناسید

bank95tel1.rozblog.com/tag/پردرآمد-ترین-مشاغل-خانگی-در-دنیا-را-بشناسید
تا جایی که من میدونم پر درامد ترین شغل ایران نتورک مارکتینگ هستش ...۸ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - در لیست بد‌ترین شغل‌های سال ۲۰۱۴ به ترتیب چوب بری، خبرنگاری، .
عکس های دخترانی با وحشتناک ترین چهره های دنیا 18+ ... بدترین شغل های جهان را بشناسید شغل های بسیاری وجود دارند که به دلیل سختی زیاد یا ظاهر نامطلوب شان به نظر ...

خطرناک‌ترین مشاغل دنیا را بشناسید - شهردارآنلاین :: پایگاه ...

www.shahrdaronline.com/view/19045/خطرناک‌ترین-مشاغل-دنیا-را-بشناسید
۳ روز پیش - این مطالعه روی یک پایگاه داده با در نظر گرفتن حدود 1000 شغل مختلف و شش معیار مشخص در تهدید ... نگاهی بر "بدترین" شغل های دنیا در سال 2016.

برچسب ها - شغل خوب - شفاف

shafaf.ir/fa/tag/1/شغل%20خوب
بهترین و بدترین شغل ها در سال 2014. صنعت دورنمای ... نتایج کنکور و ظرفیت دانشگاه ها بهترین شغل ها را... کد خبر: ... شاد‌ترین مشاغل دنیا را بشناسید. انجام داده است ...

لوکس تری میوه های جهان را بشناسید + تصویر - ناز وب

www.nazweb.ir/12167-know-more-fruits-worldwide-luxury-image.html
این میوه ها بدلیل طعم، زیبایی و گران قیمت و گاها کمیاب بودن آن سبت به سایر ... بدترین شغل های دنیا در سال 2016 ... لوکس تری میوه های جهان را بشناسید + تصویر.

در بین بدترین و بهترین مشاغل ،این شغل رسانه‌ای ۳ سال به ...

bazdeh.org/این-شغل-۳سال-متوالی-به-عنوان-بدترین-شغل/
۶ روز پیش - این گزارش شغل ها را بر اساس محیط، درآمد، دورنما و ۱۱ عامل استرس طبقه‌بندی می‌کند. ... چند شغل رسانه‌ای دیگر نیز در میان ۱۰ بدترین شغل بودند: گزارشگر رادیو و تلویزیون (شماره‌ی ۳)؛ ..... نخستین گوشی انعطاف‌پذیر جهان را بشناسید.
۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - صفحه اول · اخبار صنفی; شغل‌های زنانه را بشناسید ... فنی و حرفه ای کشور دریافت پیشنهادات و ایده‌های سازنده، شناسایی مشکلات برنامه‌ریزی و برطرف نمودن دغدغه ها و مسائل بانوان توانمند این مجموعه است. ... «زاما زاما» بدترین شغل جهان.

پردرآمدترین شغل اروپا - پردرآمدترین شغل های ایران را بشناسید

www.goodwebsite.ir/tqcjcydsftrnjdsdsnxadnfvctdmndrctxw.html
۳ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - پردرآمدترین شغل های ایران را بشناسیدجدول بهترین و بدترین شغل های دنیا در سال ۲۰۱۴16 جولای 2011 ... مهاجرت و تحصیل در اروپا و کاناد ... مثلا شغل ...

کم در آمدترین مشاغل را بشناسید | نایس استار

nicestar.ir/1029/کم-در-آمدترین-مشاغل-را-بشناسید.html
۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - پر درآمد ترین شغل های ایران را بشناسید – جديدترين اخبار ايران و جهان … .... مختلف در دنیا به معرفی بدترین و یا كم در آمدترین شغل های موجود در جهان ...

بدترین پولشویی های تاریخ را بشناسید! - بانکی

banki.ir/mellat/13796-بدترین-پولشویی-های-تاریخ-را-بشناسید
آدم فروشی شغل جدید! ... به گزارش بانکی دات آی آر، قدرت بخشیدن به انسان ها یکی از بهترین راه ها برای سنجش میزان ظرفیت و گنجایش آنهاست و تاریخ پر است از کسانی که ... در این گزارش به بدترین ماجراهای پولشویی و اختلاس در تاریخ اشاره می کنیم.

جدول بهترین و بدترین شغل های دنیا در سال ۲۰۱۴ - تدبیر24

tadbir24.ir/fa/news/44163/جدول-بهترین-و-بدترین-شغل-های-دنیا-در-سال-۲۰۱۴
۹ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - وب سایت بین المللی به نام career cast که در زمینه کاریابی هم فعالیت می‌کند یک رتبه بندی جالب در مورد بهترین و بد‌ترین شغل‌های دنیا منتشر کرده ...

بهترین و بدترین شغل دنیا در سال 2014 چه بود؟+جدول

khordadnews.ir/fa/news/.../-بهترین-و-بدترین-شغل-دنیا-در-سال-2014-چه-بودجدول
۱۴ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - در لیست بد‌ترین شغل‌های سال ۲۰۱۴ به ترتیب چوب بری، خبرنگاری، استخدام در نیروهای نظامی ... چهار زن «بد ذات» تاریخ ایران را بشناسیـد / تصویـر.
۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بهترین و بدترین شغل ها در سال 2014 – Bartarinha.IR | برترین ها ... پر درآمد ترین شغل های ایران را بشناسید 7 پیشنهاد شغلی …. گرمی 2016 ...
درآمد بالای این شغل های عجیب + عکس ... بدترین سریال های تلویزیونی سال 2015 را بشناسید + عکس. مجموعه : ... برنامه های تلویزیونی پرطرفدار و مشهور جهان + عکس.

بهترین موزه های جهان را بشناسید + تصاوير - صد خبر

sadkhabar.ir/fa/news/276841/بهترین-موزه-های-جهان-را-بشناسید-تصاوير
هنگامی که برای اولین بار وارد شهری می شوید، از کدام مکان ها بازدید می کنید؟ ... بهترین موزه های جهان را بشناسید .... نگاهی بر «بدترین» شغل های دنیا در سال 2016.
گوینده خبر صدرنشین بدترین شغل های 2016! ... اساسی‌ترین سوال درباره آغاز جهان هستی: دنیا قبل از انفجار. ... غذاهای خطرناک در دنیا را بشناسید +عکس -آکا. کنج دنجی ...
شاید برخی از کار خود ناراضی باشند و فکر کنند که صاحب بدترین شغل دنیا هستند، اما واقعیت چیز دیگری است. ... برچسب ها : بدترین شغل جهان را بشناسید+تصاویر.
مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
مجله نسیم | برترین سایت تفریحی و سرگرمی و علمی و خبری و ورزشی http://nasim.rzb.ir
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 193
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 12
 • آی پی امروز : 8
 • آی پی دیروز : 12
 • بازدید امروز : 103
 • باردید دیروز : 24
 • گوگل امروز : 4
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 196
 • بازدید ماه : 893
 • بازدید سال : 893
 • بازدید کلی : 36,796
 • کدهای اختصاصی