close
تبلیغات در اینترنت
تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما
loading...

مجله نسیم| سرگرمی و تفریحی و عاشقانه مجله نسیم| سرگرمی و تفریحی و عاشقانه و دیدنی و مدل و عکس بازیگران و دیدنی و مدل و عکس بازیگران

تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما

آخرین ارسال های انجمن

محصولات ویژه

تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما

مجله نسیم بازدید : 49 یکشنبه 26 ارديبهشت 1395 : 21:42 نظرات ()

 

تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما

مجموعه : اخبار جامعه و سیاست,اخبار اجتماعی

تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما

تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما

در این مطلب هم رهبران جهان (در حوزه های مختلف سیاسی، اقتصادی و برنامه ریزی جهانی) حضور دارند و هم کنشگران بومی و محلی، هنرمندان، قهرمانان، دانشمندان و هم افرادی که به دنبال نازمدی برای ریاست جمهوری در ایالات متحده هستند. تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما چه کسانی هستند ؟

 

مجله تایم به سیاق هر سال 100 چهره تاثیرگذار در جهان را معرفی کرده است. این افراد طیف مختلفی از چهره های برجسته جهانی تا چهره های ناشناخته محلی را دربر می گیرند.

 

هر یک از این افراد در حد و اندازه خود یا خدمتی به بشریت کرده اند، یا ابداع و اختراعی داشته اند. یا برنامه هایشان جهان را از بحرانی نجات داده یا در سطح ملی و در کشورهایشان منشا خدمت بوده اند.

 

 

این مجموعه، یا هنجار/ تابویی را شکسته اند که نزد مسئولان تایم شایستگی انتخاب پیدا کرده اند. یا رکوردی ثبت کرده اند، یا مرزها را برای آنچه انسان ها ظرفیت آن را داشته اند در نوردیده اند.

 

به تعبیر مسئولان تایم معیارهایی برای انتخاب یا میزان نفوذ این نامزدها وجود دارد. به طور مثال، دونالد ترامپ در سال گذشته رکورد زد. اما این رکورد چیست؟ برای اولین بار نام او 5.9 میلیون بار در اخبار گوگل کلیک خورد.

 

معیار دیگر رجوع به افرادی بود که این چهره ها را می شناختند و می دانستند چگونه رشد کرده و ارتقا یافته اند. از طریق آنها اطلاعات ناگفته و دست اولی به دست آمد که مسئولان تایم توانستند نام آن فرد را در زمره چهره ها قرار دهند.

 

به طور مثال، بیل کلینتون در مورد مددکاران اجتماعی و فعالان حوزه بهداشت نوشت که چگونه در جلوگیری از انتشار و انتقال ویروس ابولا در غرب آفریقا فعالیت می کردند. یا بل و ملیندا گیتس از مارک زورکربرگ و همسرش نوشتند که چگونه 99 درصد از ثروت فیس بوکشان را صرف امور بشردوستانه کردند.

 

انسان هایی از این دست در جهان نادر هستند که به چنان توانایی فکری و شخصیتی رسیده باشند که 99 درصد از کل ثروت خود را صرف امور خیریه و بشردوستانه کنند.

 

بنابراین چنین افرادی فارغ از زبان، ملیت، دین و غیره این شایستگی را دارند که در زمره چهره هایی تاثیرگذار جهانی قرار گیرند تا الگویی برای سایرین شوند.

 

تایم این بار 6 جلد را در کنار جلد اصلی پیشنهاد کرده است. این مجله می خواهد نشان دهد که براساس معیارهای انتخابی اش «برخی» از این 100 چهره این قابلیت را دارند که بر روی جلد مجله ای قرار گیرند که تیراژ دو میلیون و ششصد هزار نسخه ای دارد.

 

سردبیر تایم معتقد است: «هر یک از این 100 چهره که در رشته خود تاثیرگذارند، درس هایی برای آموختن به ما دارند. نیازی نیست از آنها حمایت کنیم یا با آنها موافق باشیم. اما تاثیر این 100 چهره انتخابی به نظرم این است که ما را وادار به اندیشیدن می کند که چرا و چگونه آنها به چنین جایگاهی رسیدند».

 

ما هم برای آشنایی خوانندگان فارسی تعدادی از این چهره ها را برگزیدیم؛ البته تعدادی که گمان می شد اهمیت بیشتری داشت و ارتباط با آنها برای خواننده فارسی زبان آسان تر بود.

 

رهبران

کریستینا لاگارد/ رییس صندوق بین المللی پول

مدافع اقتصاد جهانی

تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما

ژانت یلن؛ رییس هیات مدیره فدرال ریزرو: هیچ سازمانی در دنیا به اندازه صندوق بین المللی پول برای ثبات بخشیدن به اقتصاد جهانی مهم نیست. تصمیمات این سازمان بر میلیاردها نفر تاثیر می گذارد. بنابراین فردی که ریاست آن را برعهده می گیرد.

 

باید رهبری بی نظیر و کارآمد باشد. کریستینا لاگارد با این معیار مهم انطباق دارد. او از سال 2011 که به ریاست این نهاد انتخاب شده و با بیش از 100 کشوری که در این سازمان حضور دارند، توانسته به شکل توانمندی IMF را در عصری بسیار پرچالش رهبری کند.

 

کریستینا «راه باز کن» است و اولین زنی است که رهبری یک سازمان بین المللی مهم مانند IMF را برعهده داشته است و به عنوان وزیر دارای کشورش فرانسه، اولین زنی است که این نقش کلیدی را در یک اقتصاد بسیار توسعه یافته پذیرفته است.

 

صندوق به دولت های عضو با هدف به حداقل رساندن آسیب بلندمدت بحران های مالی وام می دهد و مانع از تسری این بحران ها به کشورهای دیگر می شود. او در تلاش برای ثبات بخشیدن به اقتصاد یونان و جلوگیری از بحرانی گسترده تر در اروپا از چهره های کلیدی بود.

 

او خواستار اصلاح اقتصادی در کشورهای نوظهوری مانند چین شده که به شکل مناسبی توانسته سری در IMF دربیاورد و از محاسن آن بهره مند شود. کریستینا با طرح مسائلی مانند جنسیت و برابری درآمدی و تهدیدات مربوط به بهداشت عمومی، مانند ویروس ابولا چهره ای انسانی تر به IMF داد.

 

او فردی بسیار قابل توجه است: یک رهبر کاریزماتیک و محترم در جهان. او دوستی خوب برای من است و گردش با او برای من افتخار است؛ شوخ و بسیار صریح است، خواه در مورد مسائل کاری باشد، خواه در مورد غذایی که به طور خصوصی با هم می خوریم.

 

جان کری/ وزیر خارجه امریکا

دیپلمات مشت زن

تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما

پاول دیوید هیوسن معروف به «بونو وُکس»؛ خواننده مشهور ایرلندی گروه راک یوتو (U2) و تلاشگر در راستای صلح: کتاب مقدس می گوید: «مصلحان و کسانی که در راه صلح گام بر می دارند آمرزیده هستند».

 

بر این باید بیفزاییم که مصلحان افرادی کم خواب، قهوه خور و سرسخت هستند. اگر صادق باشیم این حرف ها عاشقانه به نظر نمی رسند بلکه عین واقعیت خواهند بود. دیپلماسی، هنر واداشتن مخالفان به توافق بر روی یک چیز است. جلسات و نشست های بسیاری هست. این جلسات و نشست ها طولانی اند، اتاق ها سردند و ساندویچ ها هم خوردنی نیستند.

 

کبوتر سفید صلح به ندرت دیده می شود و اگر کبوتر صلح دیده هم شود پس از فرایندی نفس گیر خواهدبود که تنها افراد کمی مهارت یا انگیزه حرکت در آن مسیر را دارند. وزیر خارجه امریکا یکی از این افراد است.

 

او توانایی های زیادی دارد اما «انگیزه» همیشه با اوست. در زیر این چهره، مردی سرسخت دیده می شود. من کری را از زمانی که سناتور بود می شناختم. او پیشگام تلاش های امریکا برای پایان دادن به ایدز بود و از آن زمان هنوز در این مسیر تلاش می کند.

 

به عنوان وزیر خارجه، او به استقبال خطرهایی می رود که رام نشدنی به نظر می رسند- جنگ های داخلی، تغییرات آب و هوایی، گسترش تسلیحات هسته ای و غیره- و به میانجیگری ها و بده بستان هایی دست می زند که می تواند اندکی آرامش را به جهان دیوانه ما هبه کند.

 

مصلحان برای رسیدن به این توافق ها ذره ذره حرکت می کنند. گاهی به چپ می روند، گاهی به راست و گاهی همچون ناخدای کشتی از میان تاریکی ها و آب های خروشان عبور می کنند و کری همان ناخداست. این توازن درد است، نه هدف مشترکی که به نظر در دسترس می رسد.

 

درس های دهه 90 صلح ایرلند و پایداری آن باید برای این دسته از آدم هایی- مانند کری- که در مذاکرات طولانی و نفس گیر حضور دارند، تشویق کننده باشد. کلمه «دیپلمات» هنوز از نجابت قرن نوزدهم خود برخوردار است اما امروز به بازی مشت زنی تبدیل شده است.

 

کری- به عنوان یک بازیکن قدیمی هاکی- نشان داده که می تواند در این رقابت پیروز شود. من با دوچرخه تصادف کردم و 6 هفته بستری بودم. کری با دوچرخه تصادف کرد اما تصور نمی کنم اصلا متوجه این تصادف شده باشد.

 

او هر روز با هواپیما از جایی به جای دیگر می رود. اما همواره هرجا به او نیاز است حضور دارد. مصلحان آمرزیده هستند.

 

آنگلا مرکل/ صدر اعظم آلمان

رهبری که عمل می کند

تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما

سامانتا پاور؛ سفیر امریکا در سازمان ملل: طی دوره هولوکاست، کودکی به نام«پی یر سُوَج» از سوی یک خانواده فرانسوی پنهان شد. سال ها بعد، او به عنوان یک فیلم ساز با روستاییانی مصاحبه کرد که 5 هزار یهودی (از جمله خودش) را از دست نازی ها پنهان کرده- و نجات داده- بودند.

 

سوج این نتیجه گیری خاطره انگیز را نقل می کند: «مردمی که عنان از کف می دهند عمل نمی کنند و مردمی که عمل می کنند عنان از کف نمی دهند». من یافته های سوج را اغلب با مشاهده مرکل درمی یابم که در مواجهه با مقاومت سخت سیاسی به 1.1 میلیون مهاجر سوری در سال 2015 سرپناه داد.

 

کل صنعت شروع به تحلیل پاسخ سخاوتمندانه مرکل به بزرگترین بحران آوارگان از زمان جنگ جهانی دوم کرد (آیا او در جست و جوی تزریق کارگران حرفه ای به صنایع کشورش بود؟

 

آیا او امید به نرم کردن تصویر آلمان پس از بحران بدهی های یونان یا هولوکاست داشت؟ یا اینکه به سادگی بر این باور بود که پناهندگی دادن به آوارگان حق آنهاست؟) فارغ از تمام اینها، او عمل کرد.

 

او درخواست ها برای بیرون کردن آوارگان را رد کرد؛ درخواستی که در کشور من هم بازتاب یافت. در انجام این کار، او و آلمان زندگی هزاران نفر را نجات داده و زندگی صدها هزار نفر دیگر را بهبود بخشیدند؛

 

زندگی افرادی که همچون سوج می توانستند آخرین کمک ها را ارائه دهند. شعار «می توانم» مرکل در پاسخ به این بحران- یا عبارت «ما می توانیم از پس این وضعیت برآییم و برخواهیم آمد»- باید به سان فراخوانی برای عصر ما تلقی شود.

 

دونالد ترامپ/ نامزد ریاست جمهوری

هنجارشکن

تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما

رِنی اِلمِرز؛ نماینده زن جمهوری خواه از کارولینای شمالی: اینکه انتظار داشته باشیم که دونالد ترامپ منطبق با «هنجارها»ی اقتصادی و سیاسی رفتار کند، مانند این است که انتظار داشته باشیم یک میخ مربعی در یک حفره گرد فرو رود. چنین نخواهد شد.

 

ترامپ دهه هاست در اقتصاد و سیاست همچون نیروی طبیعت بوده است زیرا او از به چالش کشیدن هنجارهایی که از سوی رهبران موجود وضع شده نمی هراسد.

 

بی تردید او فردی تهاجمی است اما رویکرد سرسختانه او همان چیزی است که باعث شده او وامی یک میلیون دلاری را به میلیاردها دلار تبدیل کند و همان چیزی است که وی را به نامزد احتمالی جمهوری خواهان برای ریاست جمهوری امریکا تبدیل کرد.

 

صادقانه بگویم، امریکا به شدت نیازمند رهبری مانند ترامپ است که از به چالش کشیدن وضع موجود نهراسد و بال های مناسب برای حرکت کشور را به نظم درآورد تا کشور در مسیر درست خود قرار بگیرد. اگر زمانی برای امریکا وجود داشته باشد که رهبری سرسخت در کاخ سفید قرار گیرد، اکنون زمان آن است.

 

برنی سندرز/ نامزد ریاست جمهوری

اخلالگر پوپولیست

تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما

رابرت رِیش؛ استاد سیاست های عمومی در دانشگاه کالیفرنیا، برکلی و وزیر سابق کار: این یک نامزدی غیرمحتمل بود: برنی سندرز- یک سناتور یهودی ورمونتی که خود را «سوسیالیست دموکرات می خواند، اصالتا بروکلینی است و به لحاظ سیاسی مستقل است- نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری در برابر هیلاری است.

 

با این حال، سندرز ثابت کرده که موفقیت آمیزتر از هر فرد دیگری که تصور می شد، بوده و عمل کرده است. شدت و پایداری پیام او که نابرابری درآمدی، ثروت و قدرت سیاسی در امریکا را گسترده کرده و در حال تضعیف دموکراسی و اقتصاد ماست محرک تعداد بی سابقه ای از رای دهندگان جوان، مستقل ها و دموکرات های اصلی برای پیوستن به «انقلاب سیاسی» اوست.

 

سندرز نشان داده که دستیابی به تمام اینها با کمک های اندک، شهریه رایگان در دانشگاه های دولتی و فروپاشی بانک های بزرگ و غیره محتمل است. کمپین او به جنبش جدید پوپولیستی در امریکا قوت جدیدی برای بازگرداندن دموکراسی و ایجاد اقتصادی که به نیازهای مردم عادی پاسخگوست، بخشیده است.

 

شان مک فارلند/ ژنرال ارتش امریکا

برای بردن مبارزه به زمین داعش

تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما

جان مک کین؛ سناتور جمهوری خواه از آریزونا: طی 15 سال جنگ، ملت ما افتخار داشتن رهبرانی را داشته اند که نگاهشان به جلو بود. رهبرانی مانند دیوید پترائوس، استنلی مک کریستال، جیمز ماتیس و رِی اودیرنو.

 

شان مک فارلند به چنین جمع متمایزی تعلق دارد. من سرهنگ سابق، مک فارلند را برای اولین بار در سال 2006 در رمالی دیدم. عراق در بحبوحه نبرد سخت فرقه ای بود اما وی دارای شجاعت برای انطباق و ابداع بود. حمایت او از بیداری در استان انبار الگویی برای استراتژی تهاجمی موفقیت آمیزی بود که پشت «القاعده در عراق» را شکست.

 

من فرمانده ای بهتر از فارلند برای رهبری نیروهای امریکایی و نابودی داعش نمی شناسم. من مخالفت خود با استراتژی رییس جمهور را اعلام کردم.

 

اما به عنوان شاهدی در هدایت نیروهای تحت امر وی، مطمئنم که اگر به رزمندگان ما منابع داده شود، اختیار لازم و حمایت لازم به آنها داده شود، می توانند بار دیگر مسیر تاریخ را عوض کنند.

 

ماوریسیو ماسری/ رییس جمهور آرژانتین

قهرمان اصلاح اقتصادی

تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما

پاول سینگر؛ پایه گذار و رییس شرکت «مدیریت الیوت»: آرژانتین کشوری غنی در منابع طبیعی و سرمایه انسانی است اما پیشرفت اقتصادی اش با نادانی و فساد سیاسی رهبرانش فلج شده است.

 

طی دهه گذشته، سیاست های زوج حاکم بر این کشور- نسترو کریستینا کرچننر- به تورم افسارگسیخته، افت ارزش پول ملی و فرار سرمایه منجر شده است. نتیجه اینها اصلاح طلبی به نام ماوریسیو ماسری در سال 2015 بود.

 

ماسری محدودیت های مالی آرژانتین را برداشته و اجازه آزادی عمل بیشتری در تجارت داده است. او متعهد شده که آرژانتین را در اقتصاد جهانی ادغام کند و بنابراین در جست و جوی سرمایه گذاری های خصوصی از خارج از کشور بوده است.

 

او اقداماتی برای پایان دادن به تعویق های مالی 15 ساله اتخاذ کرده که این کشور را از سال 2001 در «تبعید اقتصادی» قرار داده است. ماسری هنوز وظایف مهمی در برابر خود دارد، مانند مهار تورم. اما اگر به تعهدات خود وفادار باشد، آرژانتین به مسیر خود بازخواهدگشت.

 

باراک اوباما/ رییس جمهور آمریکا

خادم ملت

تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما

جنیفر پینکنی؛ پینکنی از تیراندازی سال 2015 در چارلستون جان به در برد اما همسرش، اسقف کلمنتا پینکنی، کشته شد: در برهه ای هنگام مراسم دفن همسرم، در حالی که داشتم به دخترم نگاه می کردم، پرزیدنت اوباما به همسرش گفت: « به آن بچه ها نگاه کن.

 

آیا آنها تو را به یاد بچه های خودمان نمی اندازند؟» این سخن تاثیر زیادی روی بچه ها داشت. عجیب نیست اگر او چنین فکری پیش خود کرده باشد که: اگر این اتفاق برای من می افتاد دخترانم چه می شدند؟

 

پرزیدنت اوباما و همسرم، دو سیاه پوست کاریزماتیک و خداترس بودند که خود را وقف خدمات عمومی و خدمت به همسر و فرزندان خود کرده بودند. هر دو صدایی برای بی صداها بودند که وقتی زمین می خوردند خنده از لبانشان برداشته نمی شد.

 

البته، تفاوت هایی هم میانشان وجود داشت. اوباما بسکتبال دوست دارد و «کلِم» یک قهرمان بود. البته همسر من رییس جمهور نبود. او یک اسقف یا یک نماینده کنگره بود. وقتی رییس جمهور ما را در آغوش گرفت همه مان به او چسبیدیم زیرا به خاطر چنین عشق و محبت هایی خداوند با ماست.

 

شی جین پینگ/ رییس جمهور چین

وارث مائو

تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما

رودریک مک فارکوهر؛ استاد حکومت در دانشگاه هاروارد: شی جین پینگ قدرتمندترین رییس جمهور چین از زمان مائو به این سو نام گرفته است. او با انتخاب دبیر کل حزب و رییس کمیسیون امور نظامی ارتش ریاست کمیته های مهم و جدیدی در اقتصاد و امنیت ملی را نیز به دست گرفته است.

 

او کیش شخصیت را مجز دانسته و آوازهایی با نام «عمو شی» در مورد او ساخته شده، او همچنین کتابی نوشته در مورد حکومت داری که در داخل و خارج به شدت توزیع می شود. او با کمپین مبارزه با فساد خود، اعضای حزب را به وحشت انداخته است.

 

حتی مردمان عادی در خیابان هم می ترسند. آنچه نگران کننده بود دستگیری وکلای حقوقی، سرکوب مطبوعات و حمله به کلیساهای مسیحی بوده است.

 

«رویای چین» آقای شی یک رنسانس ملی است که شامل اشغال جزایر در دریای جنوبی چین، فارغ از ادعای سایر کشورها می شود. این رویا همچنین شامل برقراری یک نهاد بین المللی مهم و جدید به رهبری چین می شود.

 

اگر او بتواند اصلاحات اقتصادی را به پیش ببرد و اعتماد ارتش را جلب کند، خواهدتوانست بر تارک جهان بیشتر از پیش بدرخشد.

 

جاستین ترودو/ نخست وزیر کانادا

به دنبال تغییر

تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما

لورن میشلز؛ موسس و تهیه کننده اجرایی «Saturday Night Live»: سال ها به دوستانم می گفتم که به تصور من باراک اوباما اولین رییس جمهور کاناداست. البته این یک تعارف است.

 

با نزدیک شدن به ماه های آخر دوران حضور باراک اوباما در کاخ سفید، یک رهبر دیگر کانادایی به صحنه جهانی وارد شد. اگرچه من در نیویورک زندگی می کنم اما کانادایی ها هر جا زندگی کنند کانادایی هستند.

 

این نوع نگاه ماه به جهان است که برای ما کاملا منطقی و درست است. به اَشکال مختلف، کانادا دیگر آن کشوری نیست که در آن زندگی می کردم اما وقتی صحبت های جاستین ترودو را شنیدم بار دیگر شبیه به کانادای من به نظر رسید.

 

صریح، روشن، شجاع و مترقیانه. در سیاست و اقتصاد 3 چیز هست که شما برای موفقیت باید داشته باشید، استعداد، نظم و شانس. ترودو دو تای اول را دارد. امیدوارم شانس هم داشته باشد. امیدوارم او نیرویی به سوی بهبود و خوبی باشد.

 

 

 

 

تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما - پارس ناز

www.parsnaz.ir/تاثیرگذارترین-چهره-ها-در-جهان-اطراف-ما.html
تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما در این مطلب هم رهبران جهان (در حوزه های مختلف سیاسی، اقتصادی و برنامه ریزی جهانی) حضور دارند و هم کنشگران بومی.


تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما

nazbid.ir/post/?q=تاثیرگذارترین+چهره+ها+در+جهان+اطراف+ما
۲۶ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - تیم کوک بار دیگر در فهرست ۱۰۰ چهره‌ی تاثیرگذار سال قرار گرفت. این فهرست هر ساله توسط مجله‌ی تایم منتشر می‌شود و اسامی افرادی که تاثیر ...

خبرخوان | تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما - خانه - صفحه ...

news.jool.ir/index.php/show/news/...و.../تاثیرگذارترین-چهره-ها-در-جهان-اطراف-ما
۱۲ ساعت پیش - تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما در این مطلب هم رهبران جهان (در حوزه های مختلف سیاسی، اقتصادی و برنامه ریزی جهانی) حضور دارند و هم کنشگران ...

تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما - فارسی فان

far30-fun.ir/search/?q=تاثیرگذارترین+چهره+ها+در+جهان+اطراف+ما
تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما. دختری عجیب که لقب هزار چهره به خود گرفت (عکس). کارلی به طرز عجیبی می تواند قیافه های اشخاص مشهور جهان را روی چهره خود ...

تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما | نیوز پست | برترین ...

www.newspost1.com/تاثیرگذارترین-چهره-ها-در-جهان-اطراف-ما/
۲۰ ساعت پیش - تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما – پارس ناز. تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما در این مطلب هم رهبران جهان (در حوزه های مختلف سیاسی، اقتصادی ...

تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما - سایت تفریحی فان بید

funbid.ir/search/?q=تاثیرگذارترین+چهره+ها+در+جهان+اطراف+ما
تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما. عکس های جذاب از چهره و تیپ دختران سنتی. جدیدترین گالری عکس های منتشر شده دختران سنتی و زیبا در گوشه و کنار ایران ...

تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما - خبر روز

www.khabareruz.ir/search/?q=تاثیرگذارترین+چهره+ها+در+جهان+اطراف+ما
تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما. نخستین طلاق سال 2016 چهره های مشهور جهان (عکس). نخستین طلاق سال 2016 چهره های مشهور جهان (عکس) نخستین طلاق چهره های مشهور ...

تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما - نیک فان

nikfun.vistablog.ir/post/41373
تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما,نیک فان. ... برچسب ها تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما , تاثیرگذارترین جملات , تاثیرگذارترین فیلمهای تاریخ سینما ...

تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما بایگانی | تفریحی و ...

abadiyeh.ir/tag/تاثیرگذارترین-چهره-ها-در-جهان-اطراف-ما/
آبادیه مینویسد تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما در این مطلب هم رهبران جهان (در حوزه های مختلف سیاسی، اقتصادی و برنامه ریزی جهانی) حضور ... ادامه مطلب ... جستجو ...

زیبایی و مد - تکرو

takru.ir/category/6/زیبایی-و-مد
مدل های جدید یقه لباس عروس -آکامدل های جدید یقه لباس عروس -آکا آکاایران: مدل های جدید یقه ... تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما در این مطلب هم رهبران جهان (در حوزه های ...

امام جمعه واشنگتن: آل‌سعود ابزار فریب مسلمانان در دست ...

lux98.ir/news/171444
۱۷ دقیقه پیش - امام جمعه واشنگتن: آل‌سعود ابزار فریب مسلمانان در دست صهیونیست ها است. 3 ساعت پیش اخبار فارس نیوز 0 .... تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما.

وحشتناک ترین خالکوبی های جهان - تاپر

taper.ir/news/182928
۱۷ ساعت پیش - وحشتناک ترین خالکوبی های جهان. 11 ساعت ... تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما ... حقایقی از بختک/ عجوزه ای وحشتناک که شب ها به سراغتان می.

کهن ترین پیرمرد جهان 256 ساله فوت شد!! -آکا - تاپر

taper.ir/news/183057
آکاایران: به گزارش ایران ناز کهن ترین پیرمرد جهان 256 ساله شد و از این دنیا رفت. جالب است بدانید این مرد ... تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما · شیک ترین مدل های ...

مرورری بر عاشقانه ترین فیلم های سینمایی جهان | آروشا گروپ

arushagroup.ir › اخبار
۲۰ ساعت پیش - پس در ادامه با ما همراه باشید. انتخاب در میان فیلم های عاشقانه در سطح سینمای جهان انتخاب دشواری است، اما .... تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما ...

استخدام کارگرجوشکار CO2 درشرکت قطعات پلاستیک ...

www.kaayyer.com › استخدامی
۱۹ ساعت پیش - ... قبلیعلی پروین بازیگر می شود (عکس). مقاله بعدی خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News Agency ... تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما ...

رقابت‌های قرآنی زمینه‌ساز ایجاد وحدت و رفاقت اسلامی میان ...

macho.ir/.../رقابت-های-قرآنی-زمینه-ساز-ایجاد-وحدت-و-رفاقت-اسلامی-میان-مسلمانان-جها...
رقابت‌های قرآنی زمینه‌ساز ایجاد وحدت و رفاقت اسلامی میان مسلمانان جهان می‌شود. 3 روز قبل فرهنگ و جامعه ... تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما · مرورری بر عاشقانه ترین ...

درازترین بینی جهان + عکس

boler.ir/news/64953
مرد 80 ساله ترکیه ای با 14 سانتی متر بینی، صاحب درازترین بینی جهان است! این مرد اهل استان اردو در ... تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما · پیش بینی هواشناسی ...

خطرناک ترین جمله دنیا: من همینم که هستم! - Bartarinha.IR | ...

www.bartarinha.ir › موفقیت › موفقیت
۶ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - انسان های بزرگ، وارسته، موفق و اثرگذار کسانی هستند که هموراه در حال رقابت هستند. ... اگر همواره اطراف ما کسانی باشند که با «به به» و «چه چه» ما را همراهی کنند، .... در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود ...

سایت خبری | یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

qpadi.ir/
تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما چه کسانی هستند ؟ مجله تایم به سیاق هر سال 100 چهره تاثیرگذار در جهان را معرفی کرده است. این افراد طیف مختلفی از چهره های ...

تازه‌ترین فهرست 100 شخصیت تأثیرگذار جهان از سوی «تایم ...

1pezeshk.com/archives/2013/04/time-magazines-100-most-influential.html
۳۰ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش. - تازه‌ترین فهرست ۱۰۰ شخصیت تأثیرگذار جهان از سوی «تایم» اعلام شد ... نشان می‌دهد که در دنیای امروز چقدر فناوری در زندگی ما تأثیرگذار است. ... رئیس شرکت سامسونگ: Oh-Hyun Kwon: در تأثیرگذاری او نباید شک ... اینجور فهرست ها و عناوین به شدت تحت تاثیر جریان قدرت و سیاست هستند. .... به اطراف خود بنکرید!

چهره پسزر دکتر پور بهادر - خبر ایرونی

iruni.ir/search/?q=چهره+پسزر+دکتر+پور+بهادر
برترين ها/ مهرداد نظري و خنده هاي هميشگي اش در بين دو چهره دوست داشتني سينما و ... به صورتش خيره شدم و در چهره اش حالتى ديدم که تا آن لحظه نديده بودم؛ هاله اى از نور اطراف چهره اش را ... دارد اينجا دکتر است ديپلم ردي‌ست، اما دکتر است هرکه شد محبوب از ما بهتران هرکه شد ... بهادر مولایی در رده شانزدهم دسته فوق سنگین وزنه برداری قهرمانی جهان.

فیلتر ها | آهنگ جدید,دانلود فیلم,سریال جدید,بازی

www.filterha.ir/
فیلتر ها دانلود فیلتر شکن هک کامپیوتر دانلود فیلم آهنگ جدید دانلود سریال فیلم ... تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما ... با بناهای زیبای خشتی در جهان آشنا شوید ...

واکنش‌ چهره‌ها به محاصره رزمندگان در خان طومان+عکس - مشرق

www.mashreghnews.ir/fa/news/.../واکنش‌-چهره‌ها-به-محاصره-رزمندگان-در-خان-طومانعکس
در ادامه واکنش تعدادی از این چهره های را مشاهده می کنید: ... شیر بچه های ایرانی مدافع حرم، امشب بیشتر از هر شب دیگری به دعای ما احتیاج دارند . ... کلاغا اطرافِ منو گرفتن ... زبان تلخ انهم برای فردی با این احساس نوشته راه اصولی تاثیرگذاری یک پیام نیست . ... شما خدا نگهدار تان باد فرزندان خداوند و سربازان امام مهدی (ع) و غیور مردان مسلمان جهان.

ظریف در میان تاثیرگذارترین چهره های جهان + تصاویر - صد خبر

sadkhabar.ir/fa/news/282812/ظریف-در-میان-تاثیرگذارترین-چهره-های-جهان‎-تصاویر
۷ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ظریف در میان تاثیرگذارترین چهره های جهان + تصاویر ... مواضع ما در مسائل هسته‌ای همان مطالبی است که علناً برای مردم بیان کرده‌ایم/ مذاکره‌کنندگان با ...

تاثیرگذارترین مردان و زنان جهان - مجله تفریحی تومیهن

blog.2mihan.com › فرهنگ و هنر › چهره ها
۲۲ دی ۱۳۹۱ ه‍.ش. - خانه / فرهنگ و هنر / چهره ها / تاثیرگذارترین مردان و زنان جهان .... مرزوقی گفت: «بر ما واجب است تا برنامه ای بلندپروازانه و شجاعانه برای حذف دیکتاتوری ... هدف وی این بود که موفق ترین و قوی ترین انسان ها در اطراف دنیا را گرد هم آورد تا در ...

پارس ناز - پرس آنلاین

press-online.ir/edu/پارس-ناز/
جهت تبادل لینک با “سایت تفریحی پارس ناز” کلیه سایت ها و وبلاگ های دارای پیج ... www.parsnaz.ir/link .... تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما · مرورری بر عاشقانه ...

خطرناک ترین جمله دنیا چیست؟ - فرادید

faradeed.ir/fa/news/16278/خطرناک-ترین-جمله-دنیا-چیست
اگر همواره اطراف ما کسانی باشند که با «به به» و «چه چه» ما را همراهی کنند، به‌تدریج ما را به ورطه سقوط پیش خواهند برد. شرکت ها، سازمان‌ها و کشورها و انسان‌های موفق، مشاورانی انتخاب می‌کنند که ضمن نشان دادن ... در حالی که تاثیرگذارترین مشاوران ما، همان پنج نفری هستند که ما در زندگی و کسب و ... کارخانه "پپسی کولا" در تهران سال 1335. چهره‌ها ...

حسین سناپور - جلال آل روشن فکری

hosseinsanapour.blogfa.com/post-104.aspx
۲۱ شهریور ۱۳۹۱ ه‍.ش. - این روزها که سالمرگ جلال آل احمد است، دوباره با ویژه نامه ها و یادداشت ها بحثِ خودش ... اما ضمنا می دانم که روشن فکری ما هم (سوای آن چه بخش فرهنگی _ سیاسی حکومت ... است که او یک چهره ی روشنفکری است، با همه ی ویژه گی های چنین چهره یی (که مثلا ... هر روشن فکری مثلِ او بود، در تاثیرگذاری بر جهان اطراف شان و عوض کردن اش.

سفر به اسپانیا - بیا تا برویم

biyataberavim.persianblog.ir/tag/سفر_به_اسپانیا
۷ خرداد ۱۳۹۰ ه‍.ش. - صدای گامهای سم اسبها بر سنگ فرش خیابانهای اطراف میدان کاتالونیا بخش به ... در شکل‌گیری و تکامل این سبک نمی‌توان از تاثیرگذاری موسیقی مورها و مسلمانان ... قصه ای به زیبان اسپانیایی که ما نمیفهمیم اما از ناله ها و صدای زجر کشیده او ... کلیسای بندیکتین کلیسای معتبری برای همه مسیحیان جهان است و خصوصا ...

دنیای شگفت انگیز ماتریس - سیناپرس-خبرگزاری علم و ...

sinapress.ir/news/24449/دنیای-شگفت-انگیز-ماتریس
۲۱ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - واقعیت این است که هرآنچه ما از جهان اطرافمان درک می‌کنیم، از رنگ‌ها، چهره‌ها، طعم‌ها، درد ... بدن ما در واکنش با محیط اطراف نقش حسگرهایی را بازی می‌کند که داده‌هایی را به مغز ... فیلم ماتریکس یکی از تاثیرگذارترین فیلم‌های علمی‌تخیلی است، ...

سرچشمه (@self_essence) | Instagram photos and videos - ...

www.imgrum.com/user/self_essence/1911069024
این به این معنی است که ما گاهی وقت ها چشم خود را به منظور تقویت حس لامسه می بندیم. ... که نشان می دهد زمانی که چشم ها در جهان اطراف متمرکز می شوند حس لامسه کاهش می یابد. ... درخشان ترین کهکشان کشف شد ستاره شناسان درخشان ترین کهکشان که تا به حال .... از بزرگترین و تاثیرگذارترین انسان ها در تاریخ بشریت #انیشتین از آلبرت ...

چهره های غیرایرانی در تبلیغات ایرانی+عکس / جهان نیوز - خبر ...

khabarfarsi.com/ext/7385467
۱۱ آذر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - هرچند که بخش عظیمی از این تاثیرگذاری کاملا غیرمستقیم است و کاملا خزنده ... چهره‌هایی که در زندگی روزمره تعداد آنها در اطراف ما خیلی زیاد نیست و فرزندان این ... قاعدتا در تبلیغات تلویزیونی سعی می‌شود بهترین چهره‌ها انتخاب شوند و ...

سخنان بزرگان و تکنیک های زندگی

powerhelp.blogfa.com/
سخنان بزرگان و تکنیک های زندگی - كلمه ها، تواناترين داروهايي هستند كه نوع بشر به كار برده است.((روديار ... با چشم بازتری به جهان اطراف خود نگاه کنید. چه امکانات ...

سینمای هنر و تجربه | این فیلم جهان ما را به هم ریخت/می ...

www.aecinema.ir/می‌خواستیم-چهره-واقعی-دخترهای-کانون-ا/
۲۷ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود پوستر های تبلیغاتی. سینمای هنر و تجربه. درباره ما · فراخوان ... این فیلم جهان ما را به هم ریخت/می خواستیم چهره واقعی دختران کانون اصلاح و ... این فلش باید برود سمت خانواده‌ها، سمت هم‌محلی‌ها، سمت اجتماع اطراف و سمت سیاست‌گذاران. ... و احتیاج به تصحیح دارد، به جزییاتی هم برای تاثیرگذاری بیشتر باید توجه شود ...

با این تکنیک های آرایشی 10 سال جوان تر شوید - بیتوته

www.beytoote.com/attire/face-attire/makeup2-techniques-younger.html
تکنیک های آرایشی ماده آرایشی,آرایش زیاد,ماده آرایشی,متخصص پوست,ظاهر ... حتما شما هم می دانید که مد سیری گردش دارد به بیانی لباس هایی که ستاره ها در دهه های 90 .... لب آنها کوچک است (دهن گشاد است ولی لب کوچک) باید از اطراف به لب اضافه کنیم. ... برترین های وبگردی .... کدام ضد آفتاب برای ما مناسب‌تر است؟ ... آخرین اخبار ایران و جهان.

بزرگترین خوانندگان تاریخ چه کسانی هستند؟ / معرفی 10 ...

www.naghdefarsi.com/gossip/7193-10-.html
امروزه تقریباً همه مردم اطراف جهان عاشق گوش کردن به موسیقی خواننده مرد علاقه شان هستند. ... تردیدی نیست که این ها بهترین خوانندگان دهه حاضر هستند اما افراد دیگری وجود دارد ... او به عنوان "سلطان موسیقی سول" لقب داشت و به دلیل شهرت و تاثیرگذاری اش پس از ... جایزه گرمی و تالار مشاهیر، ملقب به سلطان راک اند رول و یک چهره فرهنگی بود.

تأثیرگذارترین ستاره‌های جهان/ از اما واتسون تا محمد جواد ظریف ...

www.parsine.com/fa/.../تأثیرگذارترین-ستاره‌های-جهان-از-اما-واتسون-تا-محمد-جواد-ظری...
مجله تایم فهرست سالانه تأثیرگذارترین ستاره‌های جهان شامل ۱۰۰ نفر را منتشر کرد. ... مطالب مرتبط. ظریف در میان 100 چهره تاثیر گذار جهان · اسکار ۲۰۱۵؛ معرفی نامزدهای ... میزان برندگی سیفِ سیف و پادزهر سیاست های ریاکارانه آمریکا .... عکس:کشتن جانور ناشناخته در اطراف مسجد سلیمان · گيتار زدن در ... آنها ما را به همین سادگی رها نمی کنند.

قانون جذب - زندگی امید موفقیت

oboor.persianblog.ir/tag/قانون_جذب
در جهان اطراف ما هم خوبی هست هم زشتی . ... در واقع اطراف ما همیشه یک اتفاق میافته . .... بر می گردد؛ امیل متوجه می شود که هنوز اثر صحبت های صبح در چهره پسر مشخص است.

تاثیرگذارترین مردان و زنان جهان (1) – جديدترين اخبار ايران و ...

www.momtaznews.com/تاثیرگذارترین-مردان-و-زنان-جهان-1/
هدف از تعیین این چهره ها هم مشخص کردن ۱۰۰ فرد «اثرگذار» و «زنده ای» است کە در رشته ... ۲۰۱۲خود بە معرفی این ۱۰۰ چهره پرداخته است و ما هم بە معرفی این چهره ها می پردازیم. .... هدف وی این بود کە موفق ترین و قوی ترین انسان ها در اطراف دنیا را گرد هم آورد تا در ...

برچسب ها - روزنامه ها - سایت خبری تحلیلی تابناك|اخبار ایران ...

www.tabnak.ir/fa/tag/1596/روزنامه%20ها
سیاستمداران ما چه کسانی بودند مگر ائمه نبودند آنها که... کد خبر: ۱۶۰۹۴۹ تاریخ انتشار: ۱۳۹۰/۰۲/۰۵. خوش‌پوش‌ترین مردان جهان ! ... به عنوان یکی از تاثیرگذارترین و پرنفودترین چهره های جهان. ... از بیمارستان های پایتخت در بیابان های اطراف تهران وزیر.

شعر حجم ، سبک شعر دیگر ایران

avangardha.com/شعر-حجم-،-سبک-شعر-دیگر-ایران/
هر کدام از این چهره ها در شعر جستوجوهای خود را دنبال کردند. ... جناب آقای خورشیدی، شما تأثیرگذاری شعر حجم بر شاعران برخاسته از گونۀ «شعر دیگر» مانند: بیژن الهی، هوشنگ چالنگی، بهرام اردبیلی و… ... اگرچه هرکدام خیال خود را با مکانیسم خاصّی به جهان شعر آورده اند. ... وگرنه مجبور به پذیرش چیزهایی هستیم که در اطراف ما وجود دارد.

پوریا ناظمی » زامبی ها، رژه آن ها و از همه مهمتر کتاب جنگ جهانی ز

pourianazemi.com/1393/08/زامبی-ها،-رژه-آن-ها-و-از-همه-مهمتر-کتاب-ج/
۲۴ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - زامبی‌ها در فرهنگ‌های مختلف جهان ردپایی از خود به‌جای گذاشته‌اند اما زامبی ... بعدها آن ها وارد فرهنگ‌عامه شدند و برخی از هراسناک‌ترین و تأثیرگذارترین آثار دنیای وحشت را آفریدند. ... برسید تا ببینید آن دهان‌های وقاحت چقدر روایت زامبی‌های اطراف ما هستند. ... خیلی از ما تبدیل به همین چهره های کریه و ترسناک زامبی ها خواهد شد.

[PDF]ﺟﻐﺮاﻓﯿﺎي ﺷﯿﻌﻪ و ﻓﺮﺻﺖ ﻫﺎي اﯾﺮان در ﻗﻠﻤﺮوﻫﺎي ﺷﯿﻌﯽ ﺟﻬﺎن اﺳﻼم - پژوهشگاه ...

ganj.irandoc.ac.ir/articles/download_sparse/757273
ﺗﺸﯿﻊ ﻣﺸﺨﺺ ﻣﯽ ﺷﻮد ﮐﻪ اﯾﺮان در ﻗﻠﺐ ﻗﻠﻤﺮوﻫﺎي ﺷﯿﻌﯽ ﺟﻬﺎن ﻗﺮار ﮔﺮﻓﺘﻪ اﺳﺖ و ﭘﯿﺮاﻣﻮﻧﯽ ﻫﺎي ﺷﯿﻌﻪ ﺑـﺴﺎن ﻻﯾـﻪ .... ﻪ ﻫﺎ. ي. اﻃﺮاف ا. ﯾ. ﺮان و در ﮐﺸﻮرﻫﺎ. ﯾﯽ. ﻣﺜﻞ ﻋﺮاق، ﺑﺤﺮﯾﻦ، ﻋﺮﺑـﺴﺘﺎن، ﭘﺎﮐـﺴﺘﺎن، اﻓﻐﺎﻧـﺴﺘﺎن، ﯾﻤـﻦ، .... از ﻃﺮﻓﯽ ﻧﻘﺸﻪ ﺟﻐﺮاﻓﯿﺎي ﺷﯿﻌﯿﺎن ﺑﻪ ﻣﺎ ﻧﺸﺎن ﻣﯽ دﻫﺪ ﮐﻪ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺷﯿﻌﯿﺎن در ﺧﺎور ﻣﯿﺎﻧﻪ، ﺑﻮﯾﮋه ﻣﻨﻄﻘﻪ ﺧﻠﯿﺞ ﻓـﺎرس ... اﯾﻦ ﻇﺮﻓﯿﺖ ﺟﻐﺮاﻓﯿﺎﯾﯽ ﺑﺎﻻ، در ﺻﻮرت ﺧﻮدآﮔﺎﻫﯽ و رﺷﺪ ﺳﯿﺎﺳﯽ ﺷﯿﻌﯿﺎن، ﻣﯽ ﺗﻮاﻧﺪ در آﯾﻨﺪه ژﺋﻮﭘﻠﯿﺘﯿـﮏ ﺟﺪﯾـﺪي.

مدل مو مردانه برای موهای کم پشت - مجله اینترنتی همراه | ...

goldhamrah.ir/tag/مدل-مو-مردانه-برای-موهای-کم-پشت-8758
تاثیرگذارترین چهره ها در جهان اطراف ما چه کسانی هستند ؟. مجله تایم به سیاق هر سال 100 چهره تاثیرگذار در جهان را معرفی کرده است. این افراد طیف مختلفی از چهره های ...

عکسهایی که جهان را تکان دادند - پاسخ

rozanehonline.com/عکس-و-والپيپر/عکسهایی-که-جهان-را-تکان-دادند.html
۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - عکس‌های تکاندهنده ای که در روزهای اخیر رسانه های مختلف به بازنشر آنها علاقمند شده ... این دو نفر به وسیله انبوهی از مردم از زندان ایالتی به صورت غیرقانونی و به زور ... بحران قحطی سال 1994 در سودان؛ این عکس که به عنوان تاثیرگذارترین عکس .... هم نمی تونیم بابت این همه مشکلی که تو دنیای اطراف ما وجود داره انجام بدیم.

میگنا - استاد دانشگاه تهران: دنیا ما را با پژوهش‌هایمان قضاوت ...

www.migna.ir/vdchwinx.23niidftt2.html
۳ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اگر مریم میرزاخانی در دانشگاه‌های ما با این قوانین بود. ... بشری برای درک طبیعت اطراف و ارتقای سطح کیفی زندگی در جنبه‌های مختلف، کسب .... با نگاهی به چهره‌ها و کشورهای مطرح علمی در دنیا، واضح است که تاثیرگذارترین علوم در دنیا ...

استفاده از قدرت ذهن بخش دوم

the-success.blogfa.com/
جهان و هر آنچه که در آن موجود است، ازطریق تصورات ما در ذهن انعکاس می یابد. .... در این صورت دنیا واقعا این گونه خواهد بود چون این انتخاب خود شماست نه واقعیت . .... وبعد ها زمين شناسان فرانسوي، (فيورون و همكاران) در سالهاي 1926-1951 مناطقي در اطراف كابل ...... برای تاثیرگذاری بیشتر، تلقینات را بسیار قاطع و محکم، همراه با احساس و باوری ...

آنا | نشریه تایم، ولادیمیر پوتین را تاثیرگذارترین چهره سال ...

www.ana.ir › بین‌الملل › اروپای غربی و آمریکا
۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - درباره ما | ارتباط‌‌ با ما | تبلیغات | ... داعش معادن گاز اطراف پالمیرا را تصرف کرد ... نشریه تایم، ولادیمیر پوتین را تاثیرگذارترین چهره سال شناخت ... فردی که در رتبه نخست این نظرسنجی قرار گرفتند از هنرمندان سرشناس جهان هستند که ... حادثه خان طومان نتیجه اضافه شدن ژنرال های آمریکا ، ترکیه و عربستان به داعش بود ...

سبزپوش ترین شهید آسمانی/ سرداری که پوشیدن لباس ...

tnews.ir/news/528140542527.html
سبزپوش ترین شهید آسمانی/ سرداری که پوشیدن لباس بسیجی ها را ترجیح می داد. ... نظامی و تجاری ایران از اطراف آب های یمن دور شده اند و این مساله موجب کاهش نگرانی. ... خود نام تنی چند از سیاستمداران و چهره های تجاری را به عنوان تاثیرگذارترین چهره های جهان ... قدس آنلاین- مریم سادات کاظمی: همان طور که بدن ما برای نشستن طولانی مدت ساخته ...

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
مجله نسیم | برترین سایت تفریحی و سرگرمی و علمی و خبری و ورزشی http://nasim.rzb.ir
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 193
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 12
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 12
 • بازدید امروز : 29
 • باردید دیروز : 79
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 7
 • بازدید هفته : 261
 • بازدید ماه : 836
 • بازدید سال : 8,785
 • بازدید کلی : 35,272
 • کدهای اختصاصی