close
تبلیغات در اینترنت
آموزش اصولی و عملی ماساژ جنسی بدن
loading...

مجله نسیم| سرگرمی و تفریحی و عاشقانه مجله نسیم| سرگرمی و تفریحی و عاشقانه و دیدنی و مدل و عکس بازیگران و دیدنی و مدل و عکس بازیگران

آموزش اصولی و عملی ماساژ جنسی بدن

آخرین ارسال های انجمن

محصولات ویژه

آموزش اصولی و عملی ماساژ جنسی بدن

مجله نسیم بازدید : 340 یکشنبه 26 ارديبهشت 1395 : 21:51 نظرات ()

آموزش اصولی و عملی ماساژ جنسی بدن

ماساژ جنسی بدن وسیله مناسبی جهت برقرار کردن رابطه فیزیکی در زمانی ست که شهوت یکی از طرفین کم است، و یا زمانی که اختلالی جنسی و یا شرایط فیزیکی خاصی وجود دارد که باعث محدودیت و یا ممانعت از رابطه جنسی کامل بین دو طرف می گردد.

 

ماساژ جنسی، نوعی عشق ورزی و روندی درمانی است که موجب آزاد شدن کششهای بدن و فشارهای روحی است، همچنین ماساژ جنسی به فرد اجازه می دهد تا با آزادی بیشتری از رابطه دو طرفه دلخواه لذت ببرد.

 

چنانچه دو طرف یکدیگر را به نوبت ماساژ دهند، هر دو می توانند لذت تقسیم نقش را در دادن و گرفتن خوشی فرا گیرند.

 

با ادامه لمس طرف مقابل، احساسات اولیه که درپی تماسهای فیزیکی به جنبش در آمده ادامه میابد، و موجب جلوگیری از بروز حس ناامیدی و ایجاد نیاز و حس تنهائی خواهد شد.

 

ماساژ جنسی به ایجاد اعتماد فیزیکی و روانی کمک می کند زیرا یکی از طرفین خود را در احاطه دستهای دیگری قرار می دهد. در هنگام ماساژ جنسی باید به عکس العمل کلامی و بدنی همسرتان خوب توجه کرده و با توجه به میزان رضایت و نیاز او به ماساژ سایر قسمتهای بدنش ادامه دهد.

 

اصول ماساژ جنسی و شهوانی:

• بهتر است ماساژ جنسی روی یک پارچه نرم و لطیف و روی زمین انجام شود. تخت خوابهای فنری برای اینکار مناسب نیستند.

 

• برای انجام ماساژ جنسی باید محیط شما راحت و امن بوده و نگران آمد و رفت سایرین و مزاحمت دیگران نباشید.

 

• قبل از شروع ماساژ جنسی دستهای خود را تمیز شسته و آنها را گرم کنید.

 

• مواظب باشید که روغن ماساژی که استفاده می کنیدخیلی گرم یا خیلی سرد نباشد.

 

• در هنگام ماساژ جنسی ساعت مچی انگشتر و زیورآلات خود را خارج کنید تا به پوست او آسیبی نرسد.

 

• همیشه اول روغن ماساژ را روی دستهای خود ریخته بعد به بدن همسرتان بمالید. گاهی اگر روغن یا لوسیون ماساژ را مستقیما” روی بدن بریزید آزاردهنده خواهد بود.

 

• از شروع ماساژ جنسی تا پایان آن هیچ وقت هردو دست خود را باهم از بدن او برندارید.

 

• همیشه با نرمی و صرف وقت ماساژ دهید و هیچگاه عجله نکنید.

 

اگر هر دو شما پی برده اید که ماساژ جنسی، مقدمه ای با شکوه برای عشقبازی است آنگاه یکبار که تمایل جنسی زیادی داشته و تمام بدنتان در حالت آرامش است، می توانید با نوازش قسمت تحریک شونده شریکتان، موجب افزایش حالت جنسی وی شوید.

 

مهیا شدن جهت ماساژ جنسی:

آموزش اصولی و عملی ماساژ جنسی بدندر هنگام ماساژ جنسی می توانید یکی از موسیقی های سبک مورد علاقه خود را انتخاب کنید

 

هرگاه که آماده انجام یک ماساژ جنسی و باشکوه هستید، برای خلق یک جو عاشقانه وقت بگذارید تا شریک شما بفهمد که این یک موقعیت خاص است.

 

جهت ایجاد یک محیط خوشبو و معطر، دور تا دور اتاق را بوسیله گلهای خوشبو تزئین کنید و برای ایجاد یک محیط عاشقانه از تعدادی شمع کمک بگیرید، البته آنها را در فاصله ای امن از محل ماساژ قرار دهید.

 

تشک یا سطحی را که بر روی آن قصد انجام ماساژ جنسی را دارید، بوسیله ملحفه های تمیز و پاک پوشانده و همچنین ملحفه های اضافی و حوله های تمیز برای مواقعی که شریک شما احساس سرما می کند در کنار خود داشته باشید.

 

بعنوان موسیقی پس زمینه در ماساژ، یکی از موسیقی های سبک مورد علاقه خود را انتخاب کنید، اما مراقب باشید که صدای زیاد موسیقی سبب برهم خوردن ریتم طبیعی حرکات ماساژ شما نشود.

 

بدقت برنامه و حرکات ماساژتان را انتخاب کنید تا بدین صورت هر دو شما احساس راحتی کنید. درصورتی که تمامی لباسها را از تن خارج کرده اید، باید حرارت اتاق گرم و بدون رطوبت باشد.

 

از داشتن یک محیط شخصی(Privacy) اطمینان حاصل کنید تا بدین طریق فرد گیرنده ماساژ جنسی قادر باشد تمامی افکار و نگرانیها را از خود دور کرده، و فرد ماساژ دهنده نیز بتواند تمام توجه خود را معطوف انجام ماساژ نماید.

 

در یک ماساژ جنسی کامل (بر روی تمام بدن)، هر دو شریک به یک زیرانداز محکم مانند یک لایه فوتن(Futon)، یا لایه ای از اسفنج، و یا یک تشک محکم نیاز دارند که بتواند وزن بدن آنها را در زیر فشارهای مالش و حرکات ماساژ تحمل کند.

 

البته پتوهای تاشده، کیسه خوابهای پوشیده شده بوسیله ملحفه، و یا بالشهای محکم قرارگرفته بر روی زمین نیز کفایت می کنند. حوله ها و روغنهای ماساژ جنسی باید در کنار و دسترس شما باشند.

 

ماساژ جنسی پیش بینی نشده

مکان ها و موقعیتهای مختلف می توانند ماساژ را به عملی لذت بخش تبدیل کنند. بعنوان مثال، وقتی که در حال حمام کردن با هم هستید، شما بهترین فرصت را جهت یک ماساژ فی البداهه دارید، خصوصأ اگر تماس پوست به پوست بین شما، حس طبیعی لذت بخش و آزادانه ای را ایجاد می کند.

 

روشهای انجام ماساژ جنسی:

آموزش اصولی و عملی ماساژ جنسی بدندر حین ماساژ جنسی بهتر است روغن را کف دست بریزید

 

1. انتخاب روغن مناسب بسیار در ماساژ جنسی موثر است

اولین قدم، چرب کردن موضع ماساژ است. مقدار کمی روغن را در کف یک دست ریخته و سپس هر دو دست را بهم بمالید تا قبل از گستردن آن بر روی بدن بوسیله حرکات نرم و ملایم و با بکار بردن بخش نرم کف دست آن را گرم کرده باشید.

 

در کنار خود دستمال یا حوله ای به منظور پاک کردن دستهای خود و یا روغنهای ریخته شده داشته باشید. در صورتیکه شریک شما مالیدن روغن بر روی پوست خود را دوست ندارد، از لوسیون های بدن که حالت مغذی برای پوست دارند استفاده کنید.

 

حرکات روان شما در حین گستردن روغن بر روی پوست، سبب گرم شدن عضلات و تسهیل جریان گردش خون شده و بافتهای بدن را برای سایر مالشها آماده می کند. در این مرحله از ماساژ جنسی نباید عجله کرد، چون به هر دو شما فرصت آرامش می دهد. توجه خود را معطوف یکدیگر کنید.

 

2. دنبال کردن برجستگیها

در حین ماساژ جنسی تمامی تنشها را از دستانتان خارج کنید تا بتوانند بر روی برآمدگیها و فرورفتگیهای بدن شریکتان ماهرانه بلغزند و سُر بخورند و ذوب شوند و بدین طریق تفسیر واضحتری از فرم و ساختمان بدن هم برای شما و هم برای او به ارمغان آورند.

 

3. در ماساژ جنسی باید تماس نزدیکی با همسرتان داشته باشید

آموزش اصولی و عملی ماساژ جنسی بدننزدیکی فیزیکی شما، بر جنبه تحریکی ماساژ جنسی می افزاید

 

با قرار گرفتن به صورت باز بر روی کمر شریکتان می توانید به راحتی وی را احاطه کرده و تمامی سطح پشت وی را به وسیله یک حرکت مالشی طولانی و جارو مانند دستان خود در طول شانه ها و پشت وی مالش دهید.

 

نزدیکی فیزیکی شما، بر جنبه تحریکی ماساژ جنسی می افزاید، اما مراقب باشید وزن بدنتان را در یک محل متمرکز نکنید.

 

4. در ماساژ جنسی باید حرکات دورانی داشته باشید

حرکت در ماساژ جنسی تحریکی باید ملایم و دورانی بوده هرگز نباید به طور ناگهانی در نیمه بدن ختم شوند. همیشه دستان خود را در حول برآمدگی های بدن به نرمی حرکت دهید. تمامی تنش هائی را که ممکن است داشته باشد، از یاد ببرد و برای احساس لمس دستان شما پذیرا و آماده تر شود.

 

با به حرکت در آوردن دستهایتان از ناحیه کمر به سمت ساقها و به شکل حرکات ساده نوازشگرانه و یا، هنگامی که قسمت جلوئی بدن را از ناحیه ران به سمت شکم مالش میدهید، شما قادرید تا یک حس یگانگی و کمال را در بدن شریکتان پدید آورید.

 

5. مالشهای بادبزنی و دایره ای

مالشهای بادبزنی و دایره ای در حین ماساژ جنسی باعث خارج شدن تنش و آزاد کردن فشارها از بافتهای نرم بدن گشته، یک حرکت هیپنوتیزم کننده و یک جریان دلپذیر و لذت بخش را در یک ماساژ جنسی به همراه می آورند.

 

مالشهای دایره ای برای کلیه مناطق با سطح گسترده در بدن مانند، کمر و کناره های قفسه سینه، ران ها، شکم و سینه بکار میروند. رمز اثر این مالشها آن است که آنها را بطور غیر منقطع و بدون وقفه بر روی پوست بدن بصورت پیچشی انجام دهید تا آنکه آماده ادامه ماساژ و دنبال کردن آن با حرکت بعدی شوید.

 

6. مالش های بادبزنی یکی از روش های ماساژ جنسی می باشد
حرکات بادبزنی می توانند به سمت بالا و یا پائین انجام شوند. در یک حرکت رو به پائین وقتی که دستان شما به قاعده کمر رسید، با لغزاندن دستها به سمت بالا و در طول لبه های قفسه دنده ها، به بالای ستون مهره ها باز گردید.

 

7. مالش های دایره ای
جهت انجام ماساژ جنسی بصورت مالش های دایره ای، هر دو دست را صاف و بطور موازی بر روی بدن قرار دهید، بطوریکه انگشتان دستها حالت دور شونده از هم داشته باشند.

 

وجود فاصله ای در حدود 10 سانتیمتر بین دستان شما کافی است. در حالیکه دست راست حالت تقدم دارد، با یک فشار یکنواخت بر روی کمر، مالش را در جهت حرکت عقربه های ساعت انجام دهید، البته باید دست راست در جلوی دست چپ حرکت کند.

 

8. مالشهای قدرتی
مالشهای قدرتی به ماساژهای جنسی شما تنوع بخشیده، موجب لذت بخش شدن آن میگردد. این مالشها دارای یک اثر طراوت بخشی بر روی بدن بوده، جریان خون را تسهیل می کند، و همچنین شل شدن عضلات گرفته و سفت را در پی داشته و بافتها را از سموم بدام افتاده در بافت خلاصی می بخشد.

 

شریک شما از تأثیر تحریکی و حسی فشارهای مختلف موجود در این مالشها لذت میبرد. پس از آنکه ماهیچه ها گرم و شل شدند، مالشهای اصطکاکی، ورز دادنی، و ضربه ای را انجام دهید.

 

جهت تسکین پوست ناحیه مورد ماساژ، باید حرکات قدرتی بوسیله نوازشهای حسی دنبال شده و ادامه یابند. حرکات اصطکاکی باعث سائیده شدن و مالش محکم پوست گشته و جهت آزاد کردن برخی از اعضای بدن از فشارها و تنشها بی نظیر هستند.

 

فشار در این مالشها باید به آرامی و با احساس از طریق قسمتهای ابتدائی کف دست ( قسمت نرم کف دست)، شست ها، انگشتان و یا حتی بندهای انگشتان دست اعمال گردد.

 

حرکت قدرتی می تواند بصورت یک مالش مداوم، یک کشیدگی کوتاه، و یا یک حرکت مدور انجام شود که طی آن، فشار بر روی نیمه خارجی دایره بیشتر است.

 

حرکات اصطکاکی و سایشی را زمانی انجام دهید که در نواحی مجاور استخوان مانند طول ستون مهره ها، در حوالی تیغه شانه ها، زیر و روی جمجمه، و یا بر روی دستها ، پاها و صورت در حال کار کردن هستید.

 

9. مالشهای تسکین دهنده

مالشهای با دایره بزرگ بر روی شکم بسیار تسکین دهنده بوده، به شریک شما کمک میکند تا عمیق تر نفس بکشد، بطوریکه بیشتر در تماس با احساس جنسی و عاطفی خود قرار میگیرد. همیشه بآرامی به شکم نزدیک شوید چون شکم، ناحیه ای آسیب پذیر است.

 

10. تمدد اعصاب کمری

آموزش اصولی و عملی ماساژ جنسی بدندر حین ماساژ جنسی، حالت صحیح و درستی بخود بگیرید

 

ستون مهره ها معمولأ یکی از پر تنش ترین نواحی بدن است. حرکات اصطکاکی گسترده تر و شدیدتر بر روی عضلات و رباطات در طول ستون مهره ها به آزاد شدن تنش و سختی عضلات از ناحیه پشت شریک شما کمک کرده، وی را قادر میسازد تا عمیق تر تمدد اعصاب نموده و از ماساژ جنسی لذت ببرد.

 

در این حرکت، بالشتک شستها بآرامی در ناحیه بالائی کمر و در شیار ناودانی طرفین ستون مهره ها فشار میآورد، در حالیکه دستها بقیه نواحی پشت را ماساژ میدهند. در حالیکه شستهای خود را به سمت پائین کمر حرکت می دهید، وزن خود را بطور یکنواخت بر روی حرکات مالشی در ماساژ وارد نمائید.

 

سپس بمنظور تکرار کامل حرکت و با مقدار بیشتری فشار، دستان خود را در اطراف باسن و ران، بالای سطح کناری قفسه دنده ای و بر روی شانه ها بلغزانید. برای تنوع بخشیدن به مالشها، یک حرکت دایره ای کوچک را بوسیله شستهای خود و با حرکت دادن در قسمت پائینی دو طرف ستون مهره ها انجام دهید.

 

عمل مالیدن و ورز دادن جهت ماساژ قسمتهای گوشتی بدن مانند شانه ها، پهلوها، باسن، و رانها انجام می شود. ورز دادن، همانطور که از نام آن پیداست، به عملی گفته می شود که نانوا جهت مالیدن و آماده کردن خمیر انجام می دهد،

 

و بوسیله حرکات مشت کردن و چلاندن بخش گوشتی در بین انگشتان دست، کف دست، و شستهای یک دست، قبل از منتقل کردن آن به دست دیگر صورت می گیرد.

 

سپس دست در حال انتظار، همین حرکات را تکرار می کند و بدین طریق، بخش گوشتی در بین انگشتان ورز داده می شود. جهت کار کردن بر روی یک قسمت، باید مچ ها و شانه ها در حال استراحت باقی بمانند تا وقتی که ورز دادن بصورت حرکت موجی و روان بطرف مچ ها و سپس شانه ها برسد.

 

11. مناطق گوشتی

همانطور که مالشهای قدرتی، به آزاد کردن استرس از عضلات بزرگ کمک کرده و آنها را در تحریک اعصاب حسی و تسریع پاسخ جنسی یاری می دهند، حرکات ورز دادنی نیز جهت مناطق گوشتی تحریک شونده باسن ها و رانها بسیار مناسب و عالی اند.

 

بهنگام ماساژ باسن ها، از حرکات لغزشی و نرم بر روی برآمدگیها شروع کرده و سپس ماساژ را با عمل ورز دادن پیش ببرید.

 

12. مالشهای چابک

حرکات منقطع و سریع در عمل ضربش می توانند به عنوان یک بخش مفرح و لذت افزا در ماساژ جنسی انجام شوند. بخصوص آنکه بدلیل ایجاد حالت طراوت و حیات بخشی به پوست بر روی باسن ها و ران ها، می تواند حس جنسی شریک شما را تحریک نماید.

 

در هر حال چنانچه شریک شما بواسطه این حرکات، احساس آسیب پذیری کند و یا در شرایطی که حالت ماساژ یک حالت آرامشی و نه تحریکیست، بهتر است که این حرکات را برای وقتی بگذارید که قصد از ماساژ، ایجاد تحریک و یا انجام مالشهای قدرتی باشد.

 

13. حفظ حالت و فرم صحیح
در حین ماساژ دادن، ممکن است زانو زده، نشسته، و یا ایستاده باشید، اما همیشه این نکته مهم را بیاد داشته باشید که در حین ماساژ جنسی، حالت صحیح و درستی بخود گرفته و هرگاه احساس خستگی و فشار کردید، نفس عمیقی بکشید.

 

با بی حرکت شدن و شل کردن بدن خود و تنفسی عمیق، حالت سرزندگی و فرم خود شما نیز در طول ماساژ جنسی حفظ می شود.

 

این امر، افزایش لذت شما برای ماساژ دادن را در پی داشته و بدین وسیله می توانید گرما، آسایش و طراوت را در دستان خود ریخته و به شریکتان هدیه کنید. پیامد داشتن حالت صحیح در حین ماساژ دادن، افزایش کیفیت حرکات و مالش های ماساژ است.

 

چند نکته مهم در مورد ماساژ جنسی:

آموزش اصولی و عملی ماساژ جنسی بدنموقع دادن ماساژ جنسی پوست او را بین انگشتان خود گرفته و خیلی آرام نیشگون بگیرید

 

– در حین ماساژ جنسی قسمتهای تحریک کننده بدن مثل آرنج و داخل رانها را غلغلک بدهید.

 

– موقع ماساژ جنسی با لبهایتان سراسر بدن او را ببوسید.

 

– پوست او را بین انگشتان خود گرفته و خیلی آرام و بنرمی نیشگون بگیرید.

 

– با نوک انگشت به نرمی در حین ماساژ جنسی مانند یک پر بدن همسرتان را نوازش کنید.

 

– برای داشتن ماساژ جنسی بهتر با کف انگشتان خود بدن او را از بالا به پایین لمس کنید.

 

– گاهی بدن او را با پشت انگشت نیز نوازش کنید.

 

– قسمت باسن و کفل های او را نوازش کرده و بمالید.

 

– با کف دستتان شانه و سینه ولگن و زانوی او را بمالید این کار به تحریک جنسی همسرتان کمک میکند.

 

– با دست تمام بدن او را نوازش کنید.

 

– ناخن شست را روی یک سینه و ناخن بقیه انگشتان را روی سینه دیگر قرار دهید و به آرامی فشار دهید.

 

بیاد داشته باشید که کارهای فوق را هر دو طرف،چه زن و چه مرد،می توانند برای همسر خود انجام داده و لذت ببرند و یک ماساژ جنسی عالی داشته باشند.

 

 

 

 

آموزش اصولی و عملی ماساژ جنسی بدن - پارس ناز

www.parsnaz.ir/آموزش-اصولی-عملی-ماساژ-جنسی-بدن.html
آموزش اصولی و عملی ماساژ جنسی بدن ماساژ جنسی بدن وسیله مناسبی جهت برقرار کردن رابطه فیزیکی در زمانی ست که شهوت یکی از طرفین کم است،

آموزش اصولی و عملی ماساژ جنسی بدن

nazbid.ir/post/?q=آموزش+اصولی+و+عملی+ماساژ+جنسی+بدن
به گزارش خبرنگار سلامت خبرگزاری تسنیم, کامران محلوجی کرمانشاهی درباره فواید ماساژ نوزاد اظهار داشت: ماساژ نوزاد فواید زیادی برای نوزاد و پدر و مادر دارد. به گفته وی ...

خبرخوان | آموزش اصولی و عملی ماساژ جنسی بدن - خانه - جول

news.jool.ir/index.php/show/news/9022/.../آموزش-اصولی-و-عملی-ماساژ-جنسی-بدن
۱۲ ساعت پیش - آموزش اصولی و عملی ماساژ جنسی بدن ماساژ جنسی بدن وسیله مناسبی جهت برقرار کردن رابطه فیزیکی در زمانی ست که شهوت یکی از طرفین کم است، و ...
آموزش علمي و عملي ماساژ آموزش ماساژ درماني - آموزش ماساژ صورت آموزش ماساژ بدن ..., cdn.persiangig.com آموزش تصویری مسائل جنسی آموزش تصویری مسائل جنسی آموزش ...

آموزش اصولی و عملی ماساژ جنسی بدن - خبر ایرونی

iruni.ir/search/?q=آموزش+اصولی+و+عملی+ماساژ+جنسی+بدن
آموزش 5 نوع ماساژ پا برای کاهش حساسیت های فصلی با از راه رسیدن فصل بهار حساسیت ها نیز عود خواهد کرد و درمان های طبیعی می تواند در کنترل حساسیت بسیار موثر ...

زناشویی : آموزش ماساژ جنسی عاشقانه نقاط حساس بدن زن و شوهر ...

3pide.ir/زناشویی-آموزش-ماساژ-جنسی-بدن-نقاط-حساس/
۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - آموزس ویدیویی ماساژ جنسی دختر و پسر, آموزش تصویری ماساژ جنسی زن, آموزش و ... ماساژ نقاط حساس بدن مرد و زن, مراحل قدم به قدم آموزش ماساژ عملی جنسی,

دانلود رایگان آموزش ماساژ تایلندی با کیفیت بالا HD - دانلود ...

freedownloadnewmovie.com/2015/04/.../آموزش-ماساژ-تایلندی-چینی-سوئدی-با-کیف...
۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آموزش ماساژ تایلندی چینی سوئدی با کیفیت بالا thailand massage مجموعه ... آموزش ماساژ بدن زن دانلود رایگان نرم افزار فیلم آموزش تصویری ماساژ جنسی ... Thai Massage Step by Step دانلود دانلود فیلم آموزش علمی و عملی ماساژ ماساژ ...
آموزش اصولی و عملی ماساژ جنسی بدن ماساژ جنسی بدن وسیله مناسبی جهت برقرار ... یکی از طرفین کم است، و یا زمانی که اختلالی جنسی و یا شرایط فیزیکی خاصی وجود ...

زیبایی و مد - تکرو

takru.ir/category/6/زیبایی-و-مد
آموزش اصولی و عملی ماساژ جنسی بدن ماساژ جنسی بدن وسیله مناسبی جهت برقرار ... یکی از طرفین کم است، و یا زمانی که اختلالی جنسی و یا شرایط فیزیکی خاصی وجود ...

کلمات کلیدی دنیای آموزش ترفند - خبر ایرونی

khabariruni.tk/search/?q=کلمات+کلیدی+دنیای+آموزش+ترفند
آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکاسایر ترفندها آموزش ترفند های برنامه Paint ... آموزش اصولی و عملی ماساژ جنسی بدن ماساژ جنسی بدن وسیله مناسبی جهت برقرار ...

اموزش جنسي با تصوير | فـان لایـو

rizi-ir.fun-live.ir/اموزش-جنسي-با-تصوير/
۱۰ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آموزش تصویری ماساژ بدن برای زن و شوهر . آموزش اصول ماساژ جنسی و عاشقانه ویژه ی نوشته اموزش جنسي با تصوير ... این کتاب در بیست فصل: فصل اول: روش های عملی و موثر در ترک خود ارضایی -فصل دوم: ماساژ جنسی و تاثیرات فوق ...
آموزش ساخت گل با کاغذ کشی (تصویری) -آکاآموزش ساخت گل با کاغذ کشی ... آموزش اصولی و عملی ماساژ جنسی بدن ... جویندگان کار باید این 8 زبان بدن را بلد باشند.

دانلود فیلم آموزش ماساژ بدن زن اندام تناسلی کلیتوریس جدید و ...

a.downloadnewfreeh.com/2015/10/.../آموزش-ماساژ-تایلندی-بدن-صورت-مرد-و-زن-201...
۲۳ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - حساس زن آموزش تصویری ماساژ حرفه ای دانلود نقاط حساس بدن خانم ها خانم خود اموزش ... عادت ماهانه علیخانی آموزش علمی ماساژ آموزش عملی ماساژ در غرب تهران ف آموزش ... آموزش ماساژ جنسی بدن زنان ( ویژه متاهلین ) · مراحل عمل جنسی مردان و زنان ...
۳ آذر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - روش های صحیح و اصولی ماساژ,آموزش ماساژ درمانی,روشهای ماساژ نوین ... آیا می دانید ماساژ نقاط حساس بدن به چه میزان در افزایش میل جنسی افراد موثر است؟

مدل آرایش لب | آروشا گروپ

arushagroup.ir/category/مدل-آرایش-لب/
۲۱ ساعت پیش - آموزش اصولی و عملی ماساژ جنسی بدن · علاقه فوتبال رم به فرانچسکو توتی ... آموزش اصولی و عملی ماساژ جنسی بدن · علاقه فوتبال رم به فرانچسکو ...
۲۸ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. - آموزش تصویری ماساژ بدن برای زن و شوهر . آموزش اصول ماساژ جنسی و عاشقانه ویژه ی زن و شوهرها همراه با عکس .آموزش کامل و جامع برای شروع ماساژجنسی ...

آموزش ماساژ جنسی - ویژه متاهلین - تصویری - اطلاعات جنسی ...

niceboy.ir/post/29/آموزش-ماساژ-جنسی--ویژه-متاهلین--تصویری.html
آموزش ماساژ جنسی بدن و سایر اندام ها این ماساژ به هردوی شما کمک میکند تا از استرس و خستگی کار روزانه خلاص شوید و از یکدیگر لذت ببرید.برای شروع ماساژ جنسی ...

آموزش بستن شال گردن پاپیون مد سال 95 | خودمونی ها

khodemooniha.ir/2016/03/14/آموزش-بستن-شال-گردن-پاپیون-مد-سال-95/
۲۴ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آموزش تصویری بستن شال گردن به شکل یک پاپیون زیبا ... مرورری بر عاشقانه ترین فیلم های سینمایی جهان · آموزش اصولی و عملی ماساژ جنسی بدن ...

سایت خبری و سرگرمی | یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

pglink.ir/
آموزش اصولی و عملی ماساژ جنسی بدن · می 14, 2016 ali ganji. آموزش اصولی و عملی ماساژ جنسی بدن. ماساژ جنسی بدن وسیله مناسبی جهت برقرار کردن رابطه فیزیکی در ...

روایت در مورد پیش نیاز رابطه جنسی | آموزش ماساژ دادن خانم ها ...

www.rahafun.com/روایت-در-مورد-رابطه-جنسی-در-اسلام.html
آموزش ماساژ دادن خانم ها قبل از رابطه جنسی آموزش رایگان ماساژ نقاط بدن جدیدترین آموزش ماساژ نکات قبل از رابطه جنسی با همسر سری جدید مطالب جنسی و زناشویی ماساژ. ... از آموزش های سایت استفاده کنید تصویری موجود نیست. توسط : فري در تاریخ ۲۶ ... خیای خیلی مطالبتون مزخرفه اگر راست می گوید چرا کلاس های عملی برگزار نم ی کنید.

آموزش ماساژ جنسی عاشقانه نقاط حساس بدن زن و شوهر | دانلود قدیم

old1download.ir/آموزش-ماساژ-جنسی-عاشقانه-نقاط-حساس-بدن/
آموزش اصول ماساژ جنسی بدن زن و شوهر با نقاط حساس همراه باعکس, دانلود فیلم آموزش ماساژ ... در مخیله او شود عملی که به شدت زن را تحریک کرده و برای جنسی با شما آماده می کند. .... فلزیاب تصویری | آموزش ساخت فلزیاب تصویری مدار طلایاب تصویری نقشه ...

آموزش ماساژ همسر | 98 آموزش

98amoozesh.ir/2015/07/07/آموزش_ماساژ_همسر/
۱۶ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آموزش ماساژ جنسی بدن زن و شوهر با نقاط حساس ویژه متاهلین + عکس ... آموزش تصویری و کامل ماساژ تایلندی،ماساژ نقاط حساس زنان و مردان بدون … .... آموزش علمی و عملی ماساژآموزش ماساژ درمانی – آموزش ماساژ صورتآموزش ماساژ بدنآموزش ...

زناشویی : آموزش ماساژ جنسی عاشقانه نقاط حساس بدن زن و ...

www.validword.ir/fvqcecjnrcfnsdyctnxndsdcncrctdzj.html
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - 8 فوریه 2015 ... آموزس ویدیویی ماساژ جنسی دختر و پسر, آموزش تصویری ماساژ جنسی زن, آموزش و راهنمای ماساژ جنسی زن و مرد, اصلا ماساژ جنسی به جه ...

آموزش جامع ماساژ - مجموعه کامل آموزش ماساژ

www.goodwebsite.ir/qycjctfdtfrnjdsdsnxadnfvctdmndrctxsy.html
مجموعه کامل آموزش ماساژخرید آموزش علمی و عملی ماساژ در 2 حلقه دی وی دی با قیمت مناسب. ... راهنمای ضروری ماساژ جز به جزء بدن 4. ... مجموعه کامل آموزش ماساژآموزش تصویری انواع ماساژكارما اسپا مرکز خدمات لوازم و آموزش ماساژ با مدرک | آموزش ماساژ تایلندی ماساژ ... آموزش ماساژ جنسی و عاشقانه ویژه ی متاهلین همراه با عکس آموزش اصول ماساژ جنسی و

آموزش ماساژ جنسی ( ویژه متاهلین )

tpetpm.deltacd.ir/
آموزش ماساژ جنسی ( ویژه متاهلین ) ... سلولز آخرین و پیشرفته ترین دستگاه زیبایی پوست صورت و بدن و دفع چربی های زائد ... عنوان اصلی : PHP Programming - The Basics این مجموعه آموزش به اصولی ترین و ... آموزش عملی و علمی رانندگی ویژه بانوان.

اصول اساسی ماساژ جنسی بدن زن (ویژه متاهلین) - آخرین مطالب ...

sabad-blog.ir/list/اصول+اساسی+ماساژ+جنسی+بدن+زن+ویژه+متاهلین.html
اصول اساسي ماساژ جنسي بدن زن (ويژه متاهلين) ... پکیج آموزشی علمی و عملی ماساژ, پکیج آموزشی ماساژ درمانی, پکیج آموزشی ماساژ صورت ..... سبب شده است که هر پژوهشگر دینی ، به اندازه برخی علوم دیگر مانند کلام، با زبان و بیان «اصولی» آشنا نباشد.

آموزش تصویری 5نوع ماساژ - صفحه نخست

arakhvac-ba.yektarh.ir/ogle/آموزش+تصویری+5نوع+ماساژ
جریان انرژی در بخشی از اندام های بدن به وجود می آید که در ادامه به آن می ... آموزش اصول ماساژ عاشقانه همراه با عکس, روابط جنسی, زناشویی قسمت اول ... فروش آموزش علمی و عملی ماساژ, خرید مدل جدید آموزش علمی و عملی ماساژ, خرید آموزش علمی و عملی ماساژ, خرید ...

دیوار آنلاین اموزش

www.divaronline.com/keys/اموزش/page-93
آموزش اصولی و صحیح راه رفتن به کودکان یکی از دغدغه های اصلی مادران و پدران است. ... پس از زایمان و کلینیک شیردهی 7مشاوره و آموزش جنسی و رفتارهای پرخطر (زنان و مردان ) ... آموزش علمي و عملي ماساژ آموزش ماساژ درماني - آموزش ماساژ صورت آموزش ماساژ بدن ...

خريد اينترنتي دي وي دي آموزش علمي ماساژ بدن و صورت - شیر ...

cacao-milk.cofeblog.ir/post/2635
۲۳ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - خرید ... دی وی دی آموزش علمی و عملی ماساژ صورت و بدن , سایت فروش آموزش ماساژ ارزان. 10 . ... خرید اینترنتی آموزش ماساژ,خرید پستی آموزش ماساژ بصورت تصویری,دی وی دی ..... خرید سی دی آموزشی زناشویی و بهداشت جنسی - دایان فا

آموزش اصول ماساژ عاشقانه همراه با عکس - صفحه نخست

eleventhmillennium11-ba.epai.ir/ogle/آموزش+اصول+ماساژ+عاشقانه+همراه+با+عکس
آموزش تصویری ماساژ بدن برای زن و شوهر . آموزش اصول ماساژ جنسی و عاشقانه ویژه ی زن و شوهرها همراه با عکس .آموزش کامل و جامع ... خرید اینترنتی آموزش علمی و عملی ماساژ.

آموزش روابط جنسي و ليس زدن - تحریک جنسی زنان با لیسیدن ...

www.wikicontent.ir/nycdnctscnrcnctcjctadsdqdmnvqdrmctcdnj.html
اندام جنسی زنان برای شوهران .... آموزش تصویری ماساژ دادن خانمها قبل از رابطه جنسی.روش های لیس زدن و خوردن اعضای بدن زن و مرد(مجاز برای افراد متاهل ...این کار از طریق ...

آموزش ماساژ جنسی عاشقانه نقاط حساس بدن زن و شوهر - 3

bestforyou.madgoo.ir/756169/آموزش-ماساژ-جنسی-عاشقانه-نقاط-حساس-بدن-زن-و-شوهر
آموزش ماساژ جنسی بدن زن و شوهر با نقاط حساس ویژه متاهلین + . ... آموزش ماساژ دادن جنسی برای مرد ها و زن ها تصویری{۱۸+} - مطلب .
آموزش ماساژ شامل یک DVD تصویری قابل پخش در نمایشگرهای خانگی وی رایانه است. . 1-بیماران بستری در ... آیا می دانید ماساژ نقاط حساس بدن به چه میزان در افزایش میل جنسی افراد موثر است؟ ... کاملترین آموزش فوتسال در دو مرحله نرم افزاری و عملی

آموزش ماساژ کتاب

onvar.ir/news/آموزش-ماساژ-کتاب
دانلود رایگان کتاب تصویری آموزش پوزیشن های جنسی. آموزش رابطه جنسی برای ... فیلم آموزش ماساژ بدن به شیوه تایلندی توسط خانم یوجین ماها ... فیلم آموزش کامل ماساژ ...

بدن آموزش داده

i2016.ir/بدن-آموزش-داده/
بدن آموزش داده. آموزش سیستما استاد وادیم. سری فیلم های مبارزه بدون تماس با بدن حریف توسط استادان هنر رزمی سیستما از جمله وادیم. بیشتر... آموزش ماساژ در مرکز آموزش ...

فیلم ماساژ صورت زنها - الیکان

www.picturesdl.ir/22971_فیلم-ماساژ-صورت-زنها
۹ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - روش های تعیین جنسیت جنین[345581بازدید] درمان های ساده و عملی انگل های ... برای آمیزش جنسی وجود دارد که بیشتر جنبهٔ تفننی و لذت‌بخش دارد نه اصولی .... فیلم ... آموزش ماساژ دادن خانم ها قبل از رابطه جنسی آموزش رایگان ماساژ نقاط بدن ...

لیسیدن بدن زن - تحریک جنسی زنان با لیسیدن اندام های حساس ...

www.wikiweblook.ir/cqcmfmctmnrcnctcjctcadnfdydsdscjrctdtcd.html
تحریک جنسی زنان با لیسیدن اندام های حساس (18+)آموزش ماساژ جنسی بدن زن و شوهر با نقاط حساس ویژه متاهلین + عکسنقاط حساس بدن مرد و زن اندام جنسی بدن مرد ماساژ در ...

ماساژ بدهند - بزرگترین آرشیو وبلاگ های فارسی

dinosaursha-ba.crawlblog.ir/tag/ماساژ+بدهند
کار عملی 2- دوره ماساژ تخصصی صورت و لیفتینگ شامل: - ماساژ کامل صورت از ناحیه سرینی ... یک دی وی دی حاوی اموزش تصویری ماساژ چینی با بهترین کیفیت فقط ... سرفه، سکته، کم شنوایی، بیماری ها جنسی، گردن درد، کمر درد را کاملا حل کنید. ... احساسات احساسات منفی ما برخی اوقات می تواند داخل بدن منجر به تنش در عضلات شود، که ...

دانلود نحوه ماساژ - دانلود رایگان آموزش ماساژ تایلندی با ...

www.goodafter.ir/wdqysyncnrnjdsdsncnsnmdmnvcrctdwc.html
گام به گام ماساژ تایلندی Thai Massage ایرانیان دانلود فیلم ...دانلود فیلم آموزش ماساژ چینی Chinese Massage | ارم دانلودبرای دانلود فیلم کامل آموزش ماساژ بدن با ...

اهمیت ماساژ پاها - مطالب داغ

oldblog.ir/post/اهمیت+ماساژ+پاها
اعضای بدن شما گیرنده‌های قابل لمسی در كف دستها دارند كه با ماساژ دادن این نقاط، ... روغن ماساژ زنجبیل: تبخال ، درد کمر و زانو، تقویت نیروی جنسی. .... ولی به طور کلی، ماساژ دادن عبارتست از یک سری حرکات منظم، مرتب و اصولی که روی بافتهای بدن به ... خرید اینترنتی آموزش علمی و عملی ماساژ, قیمت آموزش علمی و عملی ماساژ, مدل آموزش علمی ...
۸ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - خانه » دسته‌بندی نشده » دانلود فیلم آموزش ماساژ جنسی بدن زن ... Video امیزش ماساژ سکسی سکس ایرونی آموزش تصویری حالات آمیزش دانلود کلیپ آموزش ماساژ بدن .... سکسی EUR to HRKجدید دانلود آموزش علمی و عملی ماساژ ماساژ سکسی ...

با ماساژ خوش اندام می شویم !

mybanu.ir › پزشکی و سلامت › سلامت › تناسب اندام
بانوی من · آموزش خیاطی · بارداری و زایمان · بیوگرافی · سینما ، تلویزیون و تئاتر ... به گفته دكتر رییس‌السادات در ایران بیشترین افرادی كه از لحاظ علمی‌و عملی روی ... درد در بسیاری از نقاط بدن همراه با احساس خستگی است)، برخی آسیب‌های ورزشی، سردرد، ... و موثرترین روش لاغری بهره‌گیری از رژیم غذایی اصولی و ورزش منظم و سبك روزانه ...
ماساژ شامل کار و اقــدام در بدن با فشار ثابت یا در حال حرکت و یا لرزش، و کمک به حرکات ... فروش آموزش علمی و عملی ماساژ, خرید مدل جدید آموزش علمی و عملی ماساژ, خرید آموزش علمی و ..... شایع ترین اختلالات جنسی شناخته شده برای زنان شامل کاهش میل جنسی، ..... این مطلب چندتا از آهنگ های جناب خان رو بذارم البته به صورتی تصویری و کليپ
2-آموزش تئوري سيستمهاي انرژي ،چاكراها و كانالهاي انرژي در انسان 3-كليه تكنيكهاي ماساژ به صورت عملي 4-آموزش ماساژ كل بدن، ماساژ تخصصي سر و صورت 5-تكنيكهاي ...

دانلود فیلم آموزش ماساژ کامل بدن زن تایلندی جنسی صورت ...

newsdownload.ir/2015/04/04/دانلود-فیلم-آموزش-ماساژ-کامل-بدن-تایلن/
۱۵ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود رایگان فیلم آموزش جامع ماساژ درمانی نقاط حساس بدن, دانلود فیلم آموزش ... سلام تصویری @ Fucked دانلود فیلم آموزش ماساژ کامل بدن آموزش عملی ...
آموزش ماساژجنسی. ... گاهی اگر روغن یا لوسیون ماساژ را مستقیما” روی بدن بریزید آزاردهنده خواهد بود. ۷- از شروع ماساژ تا پایان آن هیچوقت هردو دست خود را باهم از بدن او ...

آموزش ماساژ جنسی بدن زنان - دانلود رایگان جدید

downloadnewfreei.com/tag/ماساژ-جنسی-بدن-زنان/
آموزش ماساژ جنسی بدن زنان ( ویژه متاهلین ). امروز قصد داریم آموزش صحیح و اصولی ماساژ همسر زنان ( ویژه متاهلین ) رو در اختیارتون بزاریم که امیدواریم مفید واقع شود.

آسان ترین و سریعترین روش آموزش رانندگی

zadruz.shoploger.com/product-265120.aspx
آموزش گام به گام و كاملا تصویری به زبان فارسی و بسیار ساده. بصورت تئوری و ... بهترین روش آموزش رانندگی در منزل به صورت كاملا علمی و عملی. قیمت : 6000تومان

ماساژ - بزرگترین آرشیو وبلاگ های فارسی

vmpr-ba.musicreader.ir/tag/ماساژ
۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - 4- دوره حجامت و بادکش و زالو شامل: - آموزش اصولی حجامت - آموزش بادکش درمانی ... فروش آموزش علمی و عملی ماساژ, خرید مدل جدید آموزش علمی و عملی ماساژ, خرید ..... رابطه جنسی می باشد ، در زمان برقراری رابطه جنسی فشار خون بالاست و بدن ...

آموزش ماساژ - داورنیوز

mamadkhaje442-rzb.web.davernews.in/list/ماساژ.html

خرید اینترنتی آموزش ماساژ,خرید پستی آموزش ماساژ بصورت تصویری,دی وی دی ... در اینجا مراحل مختلف ماساژ جنسی بدن زن را بطور ساده مرور میکنیم:منبع : http://yfun.ir ..... آموزش علمی و عملی ماساژآموزش ماساژ درمانی - آموزش ماساژ صورتآموزش ماساژ بدن ...

 

 


مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
مجله نسیم | برترین سایت تفریحی و سرگرمی و علمی و خبری و ورزشی http://nasim.rzb.ir
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 193
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 12
 • آی پی امروز : 12
 • آی پی دیروز : 24
 • بازدید امروز : 27
 • باردید دیروز : 90
 • گوگل امروز : 7
 • گوگل دیروز : 6
 • بازدید هفته : 180
 • بازدید ماه : 755
 • بازدید سال : 8,704
 • بازدید کلی : 35,191
 • کدهای اختصاصی