close
تبلیغات در اینترنت
امسال اجاره بالا نمی‌رود,
loading...

مجله نسیم| سرگرمی و تفریحی و عاشقانه مجله نسیم| سرگرمی و تفریحی و عاشقانه و دیدنی و مدل و عکس بازیگران و دیدنی و مدل و عکس بازیگران

امسال اجاره بالا نمی‌رود,

آخرین ارسال های انجمن

محصولات ویژه

امسال اجاره بالا نمی‌رود

مجله نسیم بازدید : 28 شنبه 11 ارديبهشت 1395 : 19:0 نظرات ()
رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران با تاکید بر این‌که تورم یا سود بانکی نباید مبنای افزایش اجاره بها باشد، گفت: اجاره بها در سال ۹۵ هیچ‌گونه افزایشی نسبت به سال ۹۴ نخواهد داشت.

حسام عقبایی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در سال ۹۵ هیچ گونه افزایش اجاره بها نخواهیم داشت. لذا باید مراقب باشیم که سوداگران بازار مسکن با ورود در رسانه‌ها اخبار سوداگرانه در بازار ترویج نکنند. این افراد ممکن است قبلا مسوولیت داشته باشند یا حتی الان در مسوولیتی نشسته باشند اما رویکرد سوداگرانه داشته باشند. به همین دلیل رسانه باید واقعیات بازار را منکعس کند.

وی افزود: قیمت مسکن در سال ۹۵ نسبت به سال ۹۴ هیچگونه افزایشی نداشته است. لذا اجاره بها به تبعیت از قیمت مسکن نباید افزایش یابد و مبنای مالکین در مقایسه با سود بانکی قیاس مع‌الفارغ است. مثلا ممکن است موجر بگوید قیمت ملک من ۳۰۰ میلیون تومان است که اگر آن را به بانک بسپارم ماهیانه ۶ میلیون سود به من می‌دهد؛ در حالی که اجاره بهای یک منزل مسکونی ۳۰۰ میلیون تومانی بیشتر از یک میلیون تومان نیست.

رییس اتحادیه املاک تهران، مقایسه اجاره بها با نرخ تورم را نیز اشتباه دانست و گفت: بعضی مالکان می‌گویند بنزین، نان، لبنیات و غیره گران شده، پس من هم باید اجاره را زیاد کنم. اینها از نظر کارشناسی درست نیست؛ چرا که شاخص اصلی تعیین اجاره بها قیمت مسکن است و همین شاخص باید در جامعه ترویج شود.

عقبایی یادآور شد: در تیرماه سال قبل به یاد دارم بعضی افراد موج خبری در رسانه ها به راه انداختند که اجاره بها ۴۰ درصد افزایش پیدا می‌کند. من تا مردادماه، یک ماه کامل توجیه می‌کردم که افزایش ۴۰ درصدی اجاره بها غلط است و چنین چیزی موضوعیت ندارد و گفتم حداکثر افزایش اجاره بها برای سال ۹۴ ، ۱۰ درصد نسبت به ۹۳ است. الان هم اعلام می‌کنم اجاره بهای ۹۵ همان اجاره بهای ۹۴ است و افزایش نخواهد یافت. به موجران توصیه می‌کنم اجاره‌های سال قبل را در نظر بگیرند که بتواند متناسب با درآمدهای دهک‌های پایین و متوسط که عموم مستاجران هستند باشد.

وی در پاسخ به این سوال که علت افزایش ۷.۵ درصدی قیمت مسکن در اسفندماه سال گذشته نسبت به بهمن ماه و کاهش ۵.۹ درصدی آن در فروردین ماه چه بود، اظهار کرد: با توجه به این‌که توازن بین عرضه و تقاضا در بخش مسکن وجود ندارد نوسانات مقطعی اتفاق می‌افتد. معمولا در پروسه‌های نزدیک به پایان سال یا بعضی ماه‌های میانی سال خصوصا شهریورماه بخش مسکن با مسائلی مواجه می‌شود که به آن می‌گویند اثر جو روانی.

رییس اتحادیه املاک تهران افزود: در کشور سالیانه ۸۰۰ هزار تا یک میلیون ازدواج صورت می‌گیرد، در مقابل تولید مسکن حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار واحد است. یعنی سالیانه ۶۰۰-۷۰۰ هزار واحد مسکونی کم داریم.

عقبایی گفت: با این وجود در اسفندماه یا شهریورماه بعضا افزایش‌های زیر ۲ رقم یا زیر ۵ درصد آن هم در بعضی از بافت‌ها صورت می‌گیرد که به اثرگذاری جو روانی مربوط است و بسیار می‌تواند در اقتصاد مسکن اثرگذار باشد. به همین دلیل یکی از وظایف رسانه‌ها خصوصا خبرگزاری ایسنا این است که مراقبت کند تا امواج و اخباری که از سوی افراد مختلف ارسال می‌شود از زبان مسوولین و افراد مطلع باشد.

وی با اشاره به کاهش ۵.۹ درصدی قیمت مسکن در فروردین ماه نسبت به اسفندماه، خاطرنشان کرد: این مساله ثابت می‌کند علت افزایش قیمت مسکن در اسفندماه نوعی نوسان مقطعی بود. به همین دلیل تاکید می‌کنم قضاوت در مورد وضعیت آینده بازار مسکن باید منطقی، اصولی و سازگار با اقتصاد باشد.

عقبایی درخصوص طرح رهن ثانویه که قرار است رقم ۳۰۰ میلیارد تومان از طریق اوراق رهن ثانویه به بخش مسکن اختصاص یابد، گفت: طرح‌هایی همچون لیزینگ یا رهن ثانویه که در مجموعه وزارت راه و شهرسازی مطرح می‌شود به نظر من باید با نیازهای واقعی جامعه و چیزی که مردم بتوانند لمس کنند مطابق باشد. از آن‌جا که منابع مالی و بانکی کشور کاهش پیدا کرده، دولت قصد دارد بیشتر طرح‌های تولیدی مسکن را به سمتی ببرد که از سرمایه‌گذاری‌های مردم استفاده کند. از جهت این‌که با سپرده‌گذاری یا رهن ثانویه بتوانند برای مردم فرصت‌هایی را برای خانه‌دار شدن فراهم کرد.

وی، راهکار اصلی کاهش قیمت مسکن را مدیریت زمین دانست و گفت: برای تزریق پول به بخش مسکن، مجلس باید مصوبه داشته باشد اما در باید به مدیریت زمین توجه ویژه‌ای داشته باشیم. در حال حاضر بین ۷۰ تا ۹۰ درصد قیمت مسکن را زمین به خود اختصاص می‌دهد و ۲۰ تا ۳۰ درصد به هزینه ساخت مربوط می‌شود. یعنی اگر آپارتمانی ۴ میلیون تومان در هر متر مربع قیمت داشته باشد، بین ۲.۸ تا ۳.۴ میلیون تومان به هزینه زمین و ۰.۶ تا ۱.۲ میلیون تومان به هزینه ساخت برمی‌گردد. لذا می‌شود با مدیریت زمین، قیمت مسکن را در کشور تا ۵۰ درصد کاهش داد.

رییس اتحادیه املاک تهران، بر تعادل‌بخشی بین تقاضا و عرضه مسکن تاکید کرد و گفت: سیاست‌هایی که دولت در حوزه مسکن انجام می‌دهد سیاست‌های تحریک تقاضا از طریق تسهیلات بانکی است اما در کنار این باید افزایش تولید، ایجاد توازن بین عرضه و تقاضا و از همه مهم‌تر مدیریت زمین در دستور کار قرار گیرد که می‌تواند نقش بسزایی در کاهش سهم مسکن در هزینه خانوار داشته باشد. البته نمی‌خواهم اسم مدیریت زمین را مسکن مهر بگذارم بلکه ساخت مسکن باید به بخش خصوصی سپرده شود.

عقبایی با اشاره به نامگذاری سال ۹۵ به عنوان «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» از سوی مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: در حوزه مسکن اگر اقدام و عمل انقلابی صورت نگیرد اقدام و عمل معمولی نمی‌تواند بین عرضه و تقاضا توازن ایجاد کند. اقدام و عمل انقلابی هم یعنی این‌که باید دستگاه‌های مختلف مرتبط با حوزه مسکن از جمله شهرداری، وزارت راه و شهرسازی، سازمان زمین شهری، بنیاد مسکن از یک سو و اتخاذ سیاست‌های پولی و بانکی توسط بانک‌ها از سوی دیگر دست به دست هم بدهند تا برنامه جامعی را که سال‌هاست در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی درباره‌اش بحث می‌شود عملیاتی و اجرایی کنند و از همه مهم‌تر به بخش خصوصی بسپارند.

وی تاکید کرد: با اقتصاد دولتی، اقتصاد مقاومتی لحاظ نمی‌شود. اقتصاد مقاومتی زمانی اجرایی و عملیاتی می‌شود که زیرساخت‌های اقتصاد ما دولتی نباشد، کار به دست مردم باشد، گردش پولی به دست مردم باشد و قاعدتا بخش زیادی از دستگاه‌های ما بسیاری از کارهای خود را خصوصا در حوزه ساختمان به بخش خصوصی واگذار کنند که انگیزه سرمایه‌گذاری داشته باشد. انگیزه سرمایه‌گذاری بتواند تولید را بالا ببرد تا ما مثل سال‌های ۹۳ و ۹۴ با کاهش ۵۶ تا ۶۰ درصد صدور پروانه‌های ساختمانی مواجه نشویم. این می‌تواند در سال‌های بعد تقاضای مسکن را دچار تهدید کند.

رییس اتحادیه املاک تهران با بیان این‌که در سال جاری نمایندگان منتخب با گرایش‌های مختلف شعار خروج از رکود را سر می‌دهند، گفت: امید داریم اولین کاری که نمایندگان محترم می‌کنند اصلاح سیاست‌های پولی و بانکی کشور باشد که بانک‌های ما از این حالت بنگاه‌داری خارج شوند و به سمت و سویی بروند که تولیدکننده را در ابعاد مختلف تقویت کنند تا توازن در عرضه و تقاضا در بخش مسکن برقرار شود.

عقبایی خاطرنشان کرد: با توجه به کاهش قیمت نفت و مشکلاتی که در حوزه اقتصادی خصوصا در بحث تحریم‌ها داشته و داریم، بازار مسکن دومین پیشنهاد دولت در بسته خروج از رکود بود که در سال ۹۳ به مجلس ارایه داد تا بتواند لوکوموتیو اقتصاد ایران را به تحرک وادار کند. بخش مسکن می‌تواند ۳۰۰ صنعت را مشغول کند، ۱۳۰۰ نوع شغل ایجاد کند، گردش مالی به وجود آورد و این گردش مالی می‌تواند رونق را در مجموع به کشور برگرداند.

وی درخصوص آخرین آمار از خانه‌های خالی استان تهران گفت: بر اساس آخرین آمارهایی که سازمان امور مالیاتی، مرکز آمار و منابع مطلع در این حوزه ارایه کرده‌اند بین ۲۰۰ تا ۲۵۰ هزار واحد مسکونی خالی در استان تهران وجود دارد که با ۱۰ تا ۲۰ هزار اختلاف بالا و پایین می‌توان این رقم را تایید کرد. راهکار ورود خانه‌های خالی به بخش مصرفی نیز این است که آن‌قدر تولید را افزایش دهیم رقابت ایجاد کنیم که نگه داشتن خانه خالی برای مالک ضررآور باشد.

رییس اتحادیه املاک تهران افزود: به نظر من با جرایم مالیاتی و حرکات تعزیراتی نمی‌توان توازن بین عرضه و تقاضا را در مسکن برقرار کرد. کسی که می‌خواهد خانه را خالی نگه دارد یک پرده می‌زند، چراغ خانه را روشن نگه می‌دارد و می‌گوید کنتور کار کرده است و افرادی در این خانه زندگی می‌کنند و خانه را به کسی اجاره نمی‌دهد. لذا ما باید فرهنگ تولید مسکن را آن‌قدر بالا ببریم که مردم از نگه داشتن خانه خالی احساس ضرر کنند. البته موافق مالیات بر خانه‌های خالی هستم اما اجرای آن باید به عنوان آخرین راهکار باشد. در امور حقوقی می‌گویند مجازات باید آخرین راهکار باشد. اولین راهکار پیشگیری است. در حوزه اقتصاد نیز تقریبا همین است و مجازات باید به عنوان آخرین راهکار مطرح شود.

 

 

ایسنا - امسال اجاره بالا نمی‌رود

isna.ir/fa/news/95021106058/امسال-اجاره-بالا-نمی-رود
۷ ساعت پیش - رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران با تاکید بر این‌که تورم یا سود بانکی نباید مبنای افزایش اجاره بها باشد، گفت: اجاره بها در سال 95 هیچ‌گونه ...

امسال اجاره بالا نمی رود - برترین ها | خبر فارسی

khabarfarsi.com/n/16445934
۶ ساعت پیش - خبرگزاری ایسنا: رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران با تاکید بر این که تورم یا سود بانکی نباید مبنای افزایش اجاره بها باشد، گفت: اجاره بها در سال ...

امسال اجاره بالا نمی‌رود | جستجو | آرشیو سایت های ایرانی

www.wikirss.ir/list/امسال+اجاره+بالا+نمی‌رود.html
نرخ اجاره‌بها در شهر تهران طی فروردین ماه تغییر چندانی نسبت به اسفندماه سال قبل نداشت و با ثبات همراه بود. به گزارش خبرنگار ایسنا، بررسی‌های میدانی از بازار اجاره ...

امسال اجاره بالا نمی‌رود | کیهان

keyhaan.ir/?tag=امسال-اجاره-بالا-نمی‌رود
۵ ساعت پیش - تراش دوقلوي spiral cutter تراش اسپیرال کاتر با قابلیت برش مارپیچی و رشته ای, جا كليدي طرح آدمك قابلیت نگهداری تا 30 کلید ، بکمک مگنت ...

امسال اجاره بالا نمی رود | اقتصاد آنلاین - خبر پو

khabarpu.com/n.php?u=امسال-اجاره-بالا-نمی-رود...
امسال اجاره بالا نمی رود - اقتصاد آنلاین | خبرپو. ... امسال اجاره بالا نمی‌رود · سکه رکورد زد +نمودار · کمالوندی: آب سنگین را به قیمت روز فروختیم · عکس:اجساد زنان آلمانی ...
۶ ساعت پیش - لذا اجاره بها به تبعیت از قیمت مسکن نباید افزایش یابد و مبنای مالکین .... انگیزه سرمایه‌گذاری بتواند تولید را بالا ببرد تا ما مثل سال‌های ۹۳ و ۹۴ با ...

گودنیوز - امسال اجاره بالا نمی‌رود

goodnews.ir/397910/امسال-اجاره-بالا-نمی-رود
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران با تاکید بر این‌که تورم یا سود بانکی نباید مبنای افزایش اجاره بها باشد، گفت: اجاره ...

نمایش - امسال اجاره بالا نمی‌رود

irctr.ir/tag/امسال-اجاره-بالا-نمی‌رود
رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران با تاکید بر این‌که تورم یا سود بانکی نباید مبنای افزایش اجاره بها باشد، گفت: اجاره بها در سال 95 هیچ‌گونه افزایشی نسبت به سال ...

امسال اجاره بالا نمی‌رود ظهر شنبه 11 اردیبهشت 95 | خبرچه

khabarche.ir/خبر/4434625/امسال-اجاره-بالا-نمی-رود
۷ ساعت پیش - تهران اتحادیه بانکی اجاره ظهر شنبه یازدهم اردیبهشت ماه 1395 خبر امسال اجاره بالا نمی‌رود.

امسال اجاره بالا نمی‌رود - فارسی فان

far30-fun.ir/search/?q=امسال+اجاره+بالا+نمی‌رود
امسال اجاره بالا نمی رود ایسنا:امسال اجاره بالا نمی رود رییس اتحادیه مشاوران املاک ... امسال اجاره بالا نمی رود. حسام عقبایی اظهار کرد: در سال 95 هیچ گونه افزایش اجاره بها ...
۵ ساعت پیش - رییس مشاوران تهران تاکید این‌که یا بانکی مبنای اجاره باشد، اجاره در 95 افزایشی به 94 داشت. حسام در با ایسنا کرد: سال هیچ افزایش بها داشت.

امسال اجاره بالا نمی‌رود - titles.ws

titles.ws/iran/ir201604308343110467291.php
۶ ساعت پیش - امسال اجاره بالا نمی‌رود. Read the original... Remove this article? 0. جنگی: پنالتی و گل دوم استقلال سالم به ثمر رسید. 0. عنایت: هم پنالتی استقلال ...
امسال اجاره بالا نمی‌رود. ۱۳۹۵-۰۲-۱۱; اخبار · سایر; 2. [unable to retrieve full-text content]. منبع: سایر. مطالب مشابه ...
Access forbidden! دسترسی شما به سایت به دلیل ارسال ورودی های غیر مجاز مسدود شده است. رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران با تاکید بر این که تورم یا سود بانکی ...

امسال اجاره بالا نمی‌رود - خبر ایرونی

iruni.ir/search/?q=امسال%20اجاره%20بالا%20نمی‌رود&page=6
به گزارش خبرگزاری مهر ، محمد قاسم پناهي با اشاره به اينکه در اصلاحيه قانون ماليات‌هاي مستقيم قانونگذار مقرراتي براي مقابله خالي نگه داشتن واحدهاي مسکوني تصويب‌ ...

امسال اجاره بالا نمی‌رود - kodoom.com - Kodoom

news.kodoom.com/iran-economy/امسال-اجاره-بالا-نمی-رود/.../5704229/
۵ ساعت پیش - رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران با تاکید بر این که تورم یا سود بانکی نباید مبنای افزایش اجاره بها باشد، گفت: اجاره بها در سال ۹۵ هیچ گونه ...

امسال اجاره بالا نمی‌رود - سایت تفریحی و سرگرمی فان بید

funbid.ir/search/?q=امسال+اجاره+بالا+نمی‌رود
بازار متفاوت اجاره بها در هفته پایانی زمستان. زمستان امسال بازار اجاره، بازار متفاوتی در مقایسه با سال‌های اخیر بود.به گزارش پایگاه خبری «تیک» (TIK.ir)؛ افزایش ...

امسال اجاره بالا نمی‌رود - ایزی خبر

ezkhabar.ir/2016/04/30/امسال-اجاره-بالا-نمی‌رود/
۵ ساعت پیش - Access forbidden! دسترسی شما به سایت به دلیل ارسال ورودی های غیر مجاز مسدود شده است. mode_close. mode_search جستجو.

خبر جدید » امسال بالا

silberwelt.info/tag/امسال-بالا/
۵ ساعت پیش - امسال اجاره بالا نمی‌رود رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران با تاکید بر این‌که تورم یا سود بانکی نباید مبنای افزایش اجاره بها باشد، گفت: اجاره بها در ...

امسال اجاره بالا نمی رود

sedayeqazvin.ir/Pages/OthersNews-893337.aspx
نشان آنلاین: حسام عقبایی اظهار کرد: در سال 95 هیچ گونه افزایش اجاره بها نخواهیم داشت. لذا باید مراقب باشیم که سوداگران بازار مسکن با ورود در رسانه ها اخبار سوداگرانه ...
بلایی که صداوسیما بر سر فوتبال آورد · امسال اجاره بالا نمی‌رود · اقدام خصمانه 2 نماینده .... تولید پارس جنوبی امسال با قطر برابر می‌شود · سهم 70 درصدی واردات غیررسمی ...

نمی‌رود – elkor-telecom

elkor-telecom.com/tag/نمی‌رود/
خانه / بایگانی/آرشیو برچسب ها : نمی‌رود ... الکور تلکام : امسال اجاره بالا نمی‌رود ... یا سود بانکی نباید مبنای افزایش اجاره بها باشد، گفت: اجاره بها در سال ۹۵ هیچ‌گونه ...

آرشیو سایتهای ایران

www.sotiba.ir/list/مه+شو.html
پست عجیب گلزن گسترش قبل ازبازی حساس با پرسپولیس · شش مدرسه‌ی جدید برکت در استان گلستان ساخته می شود · امسال اجاره بالا نمی‌رود · اعلام عارف و سكوت‌ ...

برچسب ها - نرخ اجاره 95 - صفحه نخست

negaheetedal.ir/fa/tag/1/نرخ%20اجاره%2095
۵ ساعت پیش - برچسب: نرخ اجاره 95. رییس اتحادیه املاک تهران: امسال اجاره بالا نمی‌رود. تورم یا سود بانکی نباید مبنای افزایش اجاره بها باشد... گفت اجاره بها در سال ...

اخبار سایت الف | شهرخبر

www.shahrekhabar.com/الف
امسال اجاره بالا نمی‌رود. 3 ساعت پيش. اعزام نيروي كار به خارج از كشور. 3 ساعت پيش. رهن ثانویه، راهکار تامین مسکن خانوار یا ابزار تامین منافع بانکها؟! 3 ساعت پيش.

امسال اجاره بالا نمیرود - لینک های داغ

addit.ir/u/امسال-اجاره-بالا-نمیرود
امسال اجاره بالا نمیرود. املاک نتسایت مسکن یابرهناجارهآپارتمانخریدفروشخانهملكاجاره آپارتمان اجاره بهای آپارتمان های زیر متر برای یک واحد متری در خیابان باستان با ...

شفاف نیوز - Nividar نیویدار

www.nividar.com/agency/shafaf
... شرط ترمیم کابینه · دستور به «سیف» برای سانسور آمارهای منفی اقتصادی · امسال اجاره بالا نمی‌رود · آغاز فعالیت دفتر دانشگاه synergy روسیه در واحد الکترونیکی ...

جانبازی که از زمان جنگ تا کنون نخوابیده است+عکس - قطار ...

www.ghatar.com/.../جانبازی-که-از-زمان-جنگ-تا-کنون-نخوابیده-استعک...
۶ ساعت پیش - ... ایران قانونی... قیمت‌گذاری دولتی خودرو اشتباه است · امسال اجاره بالا نمی‌رود · آخرین قیمت انواع چرخ گوشت ایرانی +جدول ... رهن و اجاره آپارتمان در تهران ...

دعوای دختران در خیابان با ضربات مرگبار! + عکس - قطار ...

www.ghatar.com/115124/دعوای-دختران-در-خیابان-با-ضربات-مرگبار/
۸ ساعت پیش - امسال اجاره بالا نمی‌رود · آخرین قیمت انواع چرخ گوشت ایرانی +جدول · زردآلوی نوبرانه با قیمت نجومی آمد · بازارسرمایه گوش ... رهن و اجاره آپارتمان در تهران ...

سامانه نقل و انتقال فرهنگیان,enteghal.medu.ir,سایت انتقالات

lavdan.ir/p/edu/www.enteghal.medu.ir-سامانه-نقل-انتقال-فرهنگیان.htm
امسال اجاره بالا نمی‌رود · سکه رکورد زد +نمودار · کمالوندی: آب سنگین را به قیمت روز فروختیم · نتایج شمارش اولیه آراء دور دوم انتخابات مجلس دهم + جدول · با توجه به آیه 106 ...
طی 20 سال گذشته هزینه مسکن… رییس اتحادیه املاک امسال اجاره بالا نمی‌رود رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران با تاکید… → · آموزش تکنیکال با پشوتن مشهوری نژاد ...

معاون وزیر مسکن: اجاره ها بالا نرفته، مسکن هم گران نمی شود

www.asriran.com › صفحه نخست › سیاسی
معاون وزیر مسکن: اجاره ها بالا نرفته، مسکن هم گران نمی شود ... مساله افزایش اجاره بها جنبه روانی دارد، اظهار کرد: اگر تا پایان امسال 200 هزار واحد مسکن مهر تحویل ... اولین بار در کشور است که با رشد تولید مسکن روبه رو هستیم؛ در حالی که قیمت‌ها بالا نمی‌رود.
واکنش معاون آکادمی فوتبال به اجاره سالن تیم ملی فوتسال. داعش غارت آثار باستانی را قانونی کرد! بلایی که صداوسیما بر سر فوتبال آورد. امسال اجاره بالا نمی‌رود.

نیکزاد: خیالتان راحت، اجاره بالا نمی‌رود! - افکارنیوز

www.afkarnews.ir/بخش.../87896-نیکزاد-خیالتان-راحت-اجاره-بالا-نمی-رو...
۱۵ اسفند ۱۳۹۰ ه‍.ش. - نیکزاد: خیالتان راحت، اجاره بالا نمی‌رود! ... وی با بیان اینکه وزیر مسکن و شهرسازی در طول امسال چندین بار پیگیر این مسئله شد افزود: وزیر راه و ...

تصاویر ثابت و متحرک روز پدر - بهترین ها

mededu13.ir/تصاویر-ثابت-و-متحرک-روز-پدر.html
... به بهانه انتقام بار; عربستان بازهم به ایران نمی‌آید بار; نرخ ۲۷ ارز افزایش یافت بار; امسال اجاره بالا نمی‌رود بار ... لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

تزیین جعبه های کادو بایگانی - بهترین ها

mededu13.ir/label/تزیین-جعبه-های-کادو
... برای دختران فامیل به بهانه انتقام بار; عربستان بازهم به ایران نمی‌آید بار; نرخ ۲۷ ارز افزایش یافت بار; امسال اجاره بالا نمی‌رود بار ... الگوی ساخت جعبه کادوئی بالا.
۷ ساعت پیش - امسال اجاره بالا نمی‌رود · مشتریان جدید اروپایی ... وی افزود: این آمار نشان می‌دهد کشور روسیه امسال حدود ۲۵ میلیون تن گندم صادر خواهد کرد. ما در حال حاضر ...
۲۷ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - سال پیش منزل ۸۰ متری را در امیرآباد ۱۰ میلیون رهن کردیم و امسال صاحب خانه ... حل شود به طبع دیگر قیمت اجاره و خرید و فروش منزل نیز بالا نمی‌رود.
امسال هم برای بازی در فیلم سینمایی «مد مکس:جاده خشم» موهایش را تراشید و با ظاهری کثیف و پر از گل بازی کرد. این بازیگر در .... امسال اجاره بالا نمی‌رود. خبرگزاری ...
امسال اجاره بالا نمی‌رود · هافبک رئال مادرید در سبد خرید بیانکونری · قدرتمندترین زن جهان معرفی شد · کودک چهارساله قربانی بی‌احتیاطی راننده پژو شد · تبدیل سلول‌های ...
۲۲ مرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - در برخی از نقاط استان خوزستان نیز سایر استان‌های کشور، نرخ اجاره بها از نرخ ... و امسال صاحب خانه گفته باید 15 میلیون به میزان قبلی اجاره اضافه کنیم. ... در شهرها حل شود به طبع دیگر قیمت اجاره و خرید و فروش منزل نیز بالا نمی‌رود.

پیام ساختمان | نمایشگاه صنعت ساختمان تهران در میانه دو راهی

www.payampress.com/.../نمایشگاه-صنعت-ساختمان-تهران-در-میانه-دو-راه...
۱۱ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - صندوق سرمایه‌گذاری زمین و ساختمان مهمترین فعالیت نهادی بانک مسکن · امسال اجاره بالا نمی‌رود · دیدگاه فعالان بخش مسکن از آینده بازار · تکمیل ...

برنامه تامین مالی امسال یک خودروساز داخلی در بورس

www.asr8.ir/.../برنامه-تامین-مالی-امسال-یک-خودروساز-داخلی-در-بورس.ht...
تامین مالی ۱۰۰۰ میلیارد تومانی از طریق انتشار اوراق سلف و اجاره در بازار سرمایه، ... به بازار مسکن از اوایل تابستان · پرچم بانکداری اسلامی با سود ۲۵درصد بالا نمی‌رود ...

| نسخه موبایل

www.khouznews.ir/fa/mobile/45016
۲۳ مرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - در برخی از نقاط استان خوزستان نیز سایر استان‌ها کشور، نرخ اجاره بها از نرخ تورم ... و امسال صاحب خانه گفته باید 15 میلیون به میزان قبلی اجاره اضافه کنیم. ... شهرها حل شود به طبع دیگر قیمت اجاره و خرید و فروش منزل نیز بالا نمی‌رود.

قیمت آپارتمان‌های جنوب تهران | فرا پرس

farapress.ir/fa/news/1112479/قیمت-آپارتمان‌های-جنوب-تهران/
رییس اتحادیه املاک:امسال اجاره بالا نمی‌رود ... اما امسال به دلیل آنکه مشتریان بیشتر شده‌اند، فروشندگان تخفیف کمتری می‌دهند. ... اجاره‌ مسکن درآمد ایرانیان را می‌بلعد.

معتادان چگونه به سربازی اعزام می‌شوند؟ | خبرخوان ساعت صفر

saatsefr.com/fa/news/918702/معتادان-چگونه-به-سربازی-اعزام-می‌شوند؟/
۷ ساعت پیش - ممنوعیت استفاده از نشانه‌های روسی در فامیلی تاجیک‌ها قانون شد · امسال اجاره بالا نمی‌رود. پربیننده ترین. روز ماه سال. جدیدترین سلطان ایران (+عکس).
وی افزود: چنانچه امسال ٥ فاز پارس جنوبی با حمایتهای مالی دولت وارد مدار شود، میزان تولید سالانه گاز با قطر برابر شده و سال آینده دراین بخش از .... امسال اجاره بالا نمی‌رود.

بازار اجاره - شمسه

salam98.ir/tag/بازار-اجاره/
بازار اجاره تابع بازار ملک است؛ اما هیچ‌گاه اجاره بها به شدت قیمت خانه بالا نمی‌رود. .... او پیش‌‌بینی می‌کند: با توجه به شرایط فعلی بازار اجاره دست‌کم تا پایان امسال، ...

نیوزلاگ | امللاک

newslog.ir/tag/16494/امللاک
۷ ساعت پیش - امسال اجاره بالا نمی‌رود رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران با تاکید بر این‌که تورم یا سود بانکی نباید مبنای افزایش اجاره بها باشد، گفت: اجاره بها در ...

عدم تغییر اجاره بها در تابستان امسال - املاک تهران

sadaf22.com › اخبار و اطلاع رسانی مسکن

۲ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تابستان امسال بر خلاف سنوات گذشته ، بازار اجاره بها با کمترین تغییر ... یک میلیون تومان که نسبت به دو ماه گذشته افزایش چشمگیری را نشان نمی‌دهد. ... مردم و بالا بودن نرخ اجاره بها تلاش مسئولین در این حوزه برای ثبات قیمت اجاره در ...

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
مجله نسیم | برترین سایت تفریحی و سرگرمی و علمی و خبری و ورزشی http://nasim.rzb.ir
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 193
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 12
 • آی پی امروز : 8
 • آی پی دیروز : 6
 • بازدید امروز : 40
 • باردید دیروز : 11
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 2
 • بازدید هفته : 63
 • بازدید ماه : 777
 • بازدید سال : 7,588
 • بازدید کلی : 34,075
 • کدهای اختصاصی