close
تبلیغات در اینترنت
آیا رابطه جنسی در دوران بارداری خطرناک است؟,
loading...

مجله نسیم| سرگرمی و تفریحی و عاشقانه مجله نسیم| سرگرمی و تفریحی و عاشقانه و دیدنی و مدل و عکس بازیگران و دیدنی و مدل و عکس بازیگران

آیا رابطه جنسی در دوران بارداری خطرناک است؟,رابطه جنسی در دوران بارداری در چه صورت ممنوعیت دارد؟,رسیدن به ارگاسم خطری برای بارداری ندارد, دانستنیهای جنسی

آخرین ارسال های انجمن

محصولات ویژه

آیا رابطه جنسی در دوران بارداری خطرناک است؟

مجله نسیم بازدید : 65 دوشنبه 13 ارديبهشت 1395 : 0:19 نظرات ()

 

آیا رابطه جنسی در دوران بارداری خطرناک است؟

مجموعه : دانستنیهای جنسی

آیا رابطه جنسی در دوران بارداری خطرناک است؟

آیا رابطه جنسی در دوران بارداری خطرناک است؟

یکی از اعضای تیم مرکز درمان ناباروری و سقط مکرر ابن‌سینا می گوید : تمایل جنسی زنان در طول بارداری متفاوت است و برخی با افزایش میل جنسی و برخی دیگر نیز با کاهش آن مواجه می شوند. حال آیا رابطه جنسی در دوران بارداری مشکل ساز است؟

 

اگر نگرش غلطی نسبت به نزدیکی در این دوران وجود داشته باشد ممکن است با کم‌کردن ارتباط جنسی یا متوقف‌ساختن، آن صدمات روحی و عاطفی زیادی به زن وارد شده و در نهایت منجر به تزلزل بهداشت روانی خانواده شود.

 

از نظر علمی ‌به دلیل آن‌که هورمون‌های جنسی و جریان خون لگن افزایش می‌یابد، انتظار می‌رود که میل جنسی در زنان نیز افزایش یابد، اما به دلیل دخیل‌بودن عوامل دیگر همیشه این اتفاق نمی‌افتد. به عنوان مثال ممکن است از نظر روحی نگرانی مادر نسبت به سلامت جنین منجر به کاهش میل جنسی او شود.

 

دکتر معترف در خصوص عوامل جسمی ‌مؤثر در کاهش میل جنسی زنان باردار، اظهار داشت: دردناک‌شدن پستان‌ها، حالت تهوع و استفراغ در هفته‌های اول بارداری و بزرگ‌شدن شکم و سنگین‌شدن در هفته‌های آخر، ممکن است سبب کاهش تمایلات جنسی در زنان شود.

 

البته به‌طورکلی تمایل جنسی تحت‌تأثیر تغییرات فیزیکی، روحی، هیجانی، عقاید و باورهای فرد است.

 

برای مثال این موضوع که در گذشته شرایط نزدیکی زوجین به چه صورت بوده، چندبار نزدیکی در طول هفته و با چه تجاربی بوده است و در حال حاضر سلامت و وضع بارداری مادر به چه صورت است، در کیفیت روابط جنسی دوران بارداری تأثیرگذار است.

 

ترشحات سفید، کرم رنگ و فاقد بو در بارداری طبیعی است

این متخصص با بیان این‌که ترشحات واژینال به دلیل تغییرات هورمونی در طول بارداری افزایش می‌یابد، عنوان داشت: اگر این ترشحات سفید، کرم‌رنگ و فاقد بو باشد و علائمی ‌مانند سوزش و خارش نداشته باشد،

 

معمولاً به طور فیزیولوژیک در بارداری دیده شده و نگران‌کننده نیست، اما با توجه به این‌که ابتلا به عفونت‌ها در طول بارداری می‌تواند سبب عوارضی از قبیل بالابردن ریسک زایمان زودرس شود، لازم است مادر باردار نکات بهداشتی را بیشتر رعایت کند.

 

چند نکته بهداشتی که زنان باردار لازم است رعایت کنند

او در خصوص ضرورت رعایت بهداشت جنسی در دوران بارداری اظهار داشت: به صورت روزانه لباس زیر باید تعویض شود، استفاده از لباس‌های زیر نخی توصیه می‌شود و بعد از شست‌وشو برای خشک‌کردن لباس زیر بهتر است از اتو استفاده شود.

 

زنان باردار پس از دستشویی حتماً از دستمال استفاده کنند تا رطوبتی روی لباس زیر باقی نماند. بهترین وسیله برای شست‌وشو ساده است و در صورت تمایل نیز می‌توانند از ژل‌های بهداشتی استفاده کنند،

 

اما بهتر است در این دوران از مواد شست‌وشویی که حاوی ید هستند مانند بتادین و همچنین دوش واژینال و لگن آب استفاده نشود.

 

ادامه فعالیت جنسی در بارداری طبیعی مشکلی ایجاد نمی‌کند

معترف با بیان این‌که در دوران بارداری زنان به حمایت عاطفی نیاز دارند، ادامه داد: اگر نگرش غلطی نسبت به نزدیکی در این دوران وجود داشته باشد ممکن است با کم‌کردن ارتباط جنسی یا متوقف‌ساختن، آن صدمات روحی و عاطفی زیادی به زن وارد شده و در نهایت منجر به تزلزل بهداشت روانی خانواده شود.

 

به‌طورکلی ادامه فعالیت جنسی در دوران بارداری در افرادی که حاملگی نرمالی دارند، مشکلی ایجاد نخواهد کرد، اما ادامه نزدیکی جنسی در برخی افراد ممنوعیت دارد.

 

مدت نزدیکی در بارداری کوتاه باشد/ از دخول عمیق اجتناب شود

این متخصص زنان و زایمان در خصوص نکاتی که در هنگام نزدیکی در این دوران باید در نظر گرفته شود، بیان داشت: مدت نزدیکی حتماً کوتاه باشد و باعث خستگی خانم باردار نشود، مقاربت حتماً با آرامی ‌و ملایمت انجام شود و از دخول عمیق اجتناب گردد.

 

همچنین باتوجه به شرایط بدنی خانم باردار وضعیت‌های بدنی انتخاب شود که فشار به سینه و شکم خانم وارد نشود. بهترین وضعیت، نزدیکی از پهلو است. همچنین در این دوران باید از تحریک پستان‌ها در طول نزدیکی اجتناب گردد.

 

در هفته‌های اول تحریک پستان‌ها به دلیل تغییرات بارداری، دردناک خواهد بود و در هفته‌های آخر به دلیل این‌که سبب تحریک هورمون اکسیتوسین می‌شود ممکن است احتمال زایمان زودرس را افزایش دهد.

 

همچنین بهتر است برای جلوگیری از ابتلا به انواع عفونت‌، زوجین قبل و بعد از نزدیکی خود را شست‌وشو دهند.

آیا رابطه جنسی در دوران بارداری خطرناک است؟

رابطه جنسی در دوران بارداری در صورت سالم بودن زن باردار، ممنوعیتی ندارد

 
رسیدن به ارگاسم خطری برای بارداری ندارد

معترف در خصوص باورهای غلط موجود از نزدیکی در دوران بارداری گفت: برخی افراد تصور می‌کنند انقباض‌هایی که حین ارگاسم رخ می‌دهد ممکن است به جنین صدمه وارد کند، ولی باید اطمینان داشته باشند که رسیدن به ارگاسم هیچ خطری ندارد؛ چراکه قدرت این انقباضات بسیار پایین و گذرا است.

 

ترس شایع دیگر این است که به جنین حین نزدیکی ضربه و صدمه وارد شود، ولی باید اطمینان داشته باشند که چنین اتفاقی رخ نمی‌دهد؛ چراکه جنین داخل کیسه آب و عضلات رحم محصور است و از واردشدن ضربه به جنین جلوگیری می‌شود.

 

همچنین دهانه رحم با ماده غلیظی بسته می‌شود که احتمال نفوذ عفونت‌ها و میکروب‌ها را به رحم کاهش می‌دهد.

 

او افزود: برخی مادران باردار از این‌که مایع منی به داخل واژن ریخته و درنتیجه باعث زایمان زودرس شود، نگران‌اند. البته این مایع ماده‌ای در درون خود دارد که سبب تحریک انقباضات رحمی‌ می‌شود، ولی برای فردی که بارداری طبیعی دارد، این اتفاق نمی‌افتد.

 

چنان‌چه زوجین از این مسئله هراس دارند می‌توانند از پوشش کاندوم و یا جلوگیری طبیعی استفاده کنند. این متخصص زنان و زایمان در نهایت خاطرنشان کرد:

 

درصورتی‌که مادر باردار تغییری در رنگ، بو، قوام و شکل ترشحات واژن خود دید، به‌خصوص اگر همراه با علائم بالینی بود، بهتر است سریع به پزشک مراجعه کند تا درمان مناسب صورت گیرد.

 

رابطه جنسی در دوران بارداری در چه صورت ممنوعیت دارد؟

ایشان افزود: افرادی که سابقه زایمان زودرس و همچنین نارسایی دهانه رحم دارند و جفت آن‌ها پایین است، یا افرادی که آب‌ریزش از واژن دارند، نبایستی در دوران بارداری نزدیکی داشته باشند،

 

اما زوجین توجه داشته باشند که فعالیت جنسی صرفاً به معنی دخول در واژن نیست و این افراد می‌توانند ارتباط عاطفی‌ خود با همسرشان را حفظ کنند. این ارتباط می‌تواند به صورت یک رابطه عاشقانه که موجب ریلکس‌شدن عضلات زن و ایجاد احساس آرامش در او گردد، باشد.

 

مانند بوسیدن، نوازش، ماساژ، در آغوش‌گرفتن و… از جمله اعمال جنسی هستند که باعث لذت زن و مرد می‌شود و می‌تواند تا حدودی جایگزین روابط همراه با دخول در زنان باردار با بارداری پرخطر گردد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ازدواج - آمیزش جنسی در دوران بارداری - Blogfa

sarabandi.blogfa.com/page/10.aspx
ازدواج ❤❤ - آمیزش جنسی در دوران بارداری - اطلاعاتی برای شروع یک زندگی. ... تنها در 4 هفته آخر بارداري است كه بهتر است از كاندوم استفاده كرد و در صورت احتمال زايمان زودرس بايد از انجام آن پرهيز نمود. بطور كلي ... آيا رسيدن به ارگاسم در بارداري خطرناك ميباشد؟ ... با اين حال هيچ رابطه اي بين آميزش جنسي و سقط خود به خودي پيدا نشده است.
آمیزش در طول دوران بارداری ممنوعیتی ندارد/ ارگاسم درحاملگی بی خطر است ...... آمونیوتیک در حداقل میزانه خودش بود تو سنوگرافی که دادم آیا رابطه جنسی مشکلی نداره:؟

روابط جنسی در دوران حاملگی - جام جم آنلاین

jamejamonline.ir/sara/.../روابط-جنسی-در-دوران-حاملگی
۲۳ مرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - ... می‌آید، این است که آیا نزدیکی و روابط جنسی در دوران بارداری ممنوع است؟ ... شده است زیرا این بیماری در صورت انتقال به مادر برای جنین خطرناک است.
۱۵ دی ۱۳۸۵ ه‍.ش. - آیا ارتباط جنسی در زمان بارداری و تولد فرزند مجاز است؟ ... ماساژ دادن و نوازش کردن خانم ها در دوران بارداری به آرامش فکری و عضلانی شان کمک می کند .... پشت براي جنين خطرناك مي شود بنابراين توصيه مي شود كه نزديكي يه صورت خوابيدن ...
آیا آمیزش جنسی در دوران بارداری به جنین آسیب می رساند ؟ ... اگر سابقه سقط خود به خودی داشته باشید ممکن است پزشک شما را از رابطه جنسی و رسیدن به اوج لذت بر حذر ...
۸ فروردین ۱۳۸۸ ه‍.ش. - آیا رابطه جنسی در دوران بارداری مجاز است؟ ... و علاوه بر این با بزرگ شدن رحم و جنین، خوابیدن مادر به پشت برای جنین خطرناک می شود بنابراین توصیه ...
۲۷ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - رابطه جنسی ، فواید رابطه جنسی در دوران بارداری ، رابطه جنسی در دوران بارداری ، خطرناک بودن رابطه جنسی در دوران بارداری ، چگونگی رابطه جنسی در دوران بارداری ,فواید رابطه جنسی در دوران ... نزدیکی و روابط جنسی در دوران بارداری برای چه کسانی ممنوع است؟ ... آیا می دانید بین سیگار کشیدن و قد نوزاد ارتباط وجود دارد ؟
۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - بعضي از زنان از ارگاسم در دوران بارداري مي‌ترسند؛ چرا كه تصور مي‌كنند انقباضاتي كه در ... مشاوره درباره رابطه جنسي است و مسئول بهداشتي بايستي در خصوص اين رابطه از زن باردار سئوال كند كه آيا در اين زمينه مشكلي دارند يا نه. 8. ... خوابيدن مادر به پشت براي جنين خطرناك مي شود؛ بنابراين توصيه مي شود كه نزديكي به ...

روابط زناشویی در دوران بارداری ,مجاز یا ممنوع؟ - نمناک

namnak.com/148-روابط-زناشویی-در-دوران-بارداری-مجاز-یا-ممنوع
به طور کلی اگر منعی برای رابطه جنسی در بارداری نیست تعامل و تماس لازم است و نوازش کردن خانم ها در دوران بارداری به آرامش فکری و روانی آنها کمک می کند و موجب می ...

دکتر ۱۱۸ | رابطه جنسی در دوران بارداری مجاز یا ممنوع؟

www.doctor118.com/...جنسی/رابطه-جنسی-در-دوران-بارداری-مجاز-یا-ممنو...
در واقع در یک بارداری طبیعی تا وقتی که زن از نظر پزشکی سالم است، هیچ دلیل خاصی برای محدودکردن ... آیا مقاربت جنسی در دوران بارداری باعث سقط جنین می شود؟

رابطه زناشویی در زمان حاملگی مشکل دارد؟ - پویش

puyesh.net/fa/news/2131/رابطه-زناشویی-در-زمان-حاملگی-مشکل-دارد
۲۲ مرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - اینکه آیا میشود در دوران بارداری و حاملگی رابطه جنسی و زناشویی داشت سوال ... شما ممکن است حرکات جنین را درحین مقاربت احساس کنید ولی این حرکات در ... این با بزرگ شدن رحم و جنین، خوابیدن مادر به پشت برای جنین خطرناک می شود ...

مسیر زندگی - آميزش جنسی در دوران بارداری

www.ma30re-zendegi.blogfa.com/post/46/آميزش-جنسی-در-دوران-بارداری
۲۶ آبان ۱۳۹۰ ه‍.ش. - تنها در 4 هفته آخر بارداری است كه بهتر است از كاندوم استفاده كرد و در صورت ... علائم خطرناك بعد از مقاربت شامل لكه بينی، خونريزی، احساس فشار و ... آيا آميزش جنسی در دوران بارداری به جنين آسيب می رساند ؟ ... اگر سابقه سقط خود به خودی داشته باشيد ممكن است پزشك شما را از رابطه جنسی و رسيدن به اوج لذت بر حذر دارد.
مهر ۵, ۱۳۸۷ توسط : admin موضوع : مامایی, تنظيم خانواده, جهان پزشكي, خبر پزشکی, رابطه جنسي و عشق ... آیا نزدیکی می تواند به جنین صدمه بزند و یا باعث سقط شود ؟ ... تمایلات جنسی مرد در دوران بارداری زن چگونه است ؟ ... بر این با بزرگ شدن رحم و جنین، خوابیدن مادر به پشت برای جنین خطرناک می شود بنابراین توصیه می شود که نزدیکی ...
۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - رابطه جنسی در دوران بارداری چه تاثیری روی جنین داره ؟ ... آیا رنگ کردن موهام در بارداری ضرری برای جنین خواهد داشت ... دهانه رحم به مقداری زمان برای بسته شدن نیاز داره و حدود ۶ هفته بهترین زمان برای شروع رابطه جنسی بعد از زایمان است . ... علت نازایی زنان و و ناباروری مردان تشخیص نشانه های خطرناک ناباروری در زنان و مردان ...
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ه‍.ش. - آيا در دوران حاملگى ميتوان سكس انجام داد، اگرنه پس در اين دوران چطور مي توانيم بر ... از مراقبت‌های دوره بارداری مشاوره درباره رابطه جنسی است و مسئول بهداشتی ... با بزرگ شدن رحم و جنین، خوابیدن مادر به پشت برای جنین خطرناک می شود؛ ...

آیا رابطه جنسی در دوران بارداری مضر است؟ - ستاره

setare.com/fa/news/3148/آیا-رابطه-جنسی-در-دوران-بارداری-مضر-است
۱۸ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - رابطه جنسی در دوران بارداری به طور کلی مضر نیست اما در مواردی به دلیل ... شده است زیرا این بیماری در صورت انتقال به مادر برای جنین خطرناک است.

آیا خونریزی در دوران بارداری خطرناک است؟ - که

www.irannaz.com/bleeding-during-pregnancy-is-dangerous-s.html
خونریزی واژن در طول بارداری می تواند ترسناک باشد، با این حال امری شایع است و ... آیا خونریزی در دوران بارداری خطرناک است؟ .... رابطه جنسی زوج جوان مقابل چشم مردم!
آیا رابطه جنسی در دوران بارداری خطرناک است؟ یکی از اعضای تیم مرکز درمان ناباروری و سقط مکرر ابن‌سینا می گوید : تمایل جنسی زنان در طول بارداری متفاوت است و ...
آیا داشتن رابطه جنسی در بارداری برای جنین خطرناك است؟

نحوه رابطه جنسی در دوران بارداری | جدید 95 - رها فان

www.rahafun.com/نحوه-رابطه-جنسی-در-دوران-بارداری.html
نحوه رابطه جنسی در دوران بارداری ... آیا آمیزش جنسی و نزدیکی می تواند به جنین صدمه بزند و یا باعث سقط شود ؟ ... تمایلات جنسی مرد در دوران بارداری زن چگونه است ؟ ... رحم و جنین، خوابیدن مادر به پشت برای جنین خطرناک می شود بنابراین توصیه می شود ...

نزدیکی در دوران بارداری - حوادث ،روزنامه

www.akairan.com/koodak/tag/نزدیکی%20در%20دوران%20بارداری/
برقراری رابطه جنسی در زمان بارداری از مواردی است که خانم‌های باردار با شک و شبهه به آن می‌نگرند و همیشه از آن ترس دارند.آیا نزدیکی در هنگام بارداری بی‌خطر است؟بسیاری ...
زنان باردار و همسران آن‌ها غالباً اين سوال را مطرح مي‌کنند که آيا رابطه جنسي در دوران بارداري مجاز است و انجام فعاليت‌هاي جنسي چه عواقبي مي‌تواند در پي داشته باشد؟
دانستنی های پرده بکارت,دانستنی های جنسی,رابطه جنسی,شب عروسی,آمیزش جنسی,زناشویی,دستگاه ... در زندگی زناشویی مشکلات زیادی وجود دارد که علت عمده آن میل جنسی و مشکلات جنسی است. ... عکس العمل همسران در مواقع ممنوعیت رابطه جنسی در دوران بارداری · چرا لذت بردن همزمان دشوار است؟ ... آیا فراموش کردن میل جنسی صحیح است؟

ارضا شدن زیاد در بارداری خطرناک است؟ - نی‌ نی‌ بان

niniban.com/fa/news/56482/ارضا-شدن-زیاد-در-بارداری-خطرناک-است
ارضا شدن زیاد در بارداری خطرناک است؟ ... مد لباس نوزاد · لالایی ها · واکسن نوزاد · مادر در دوران شیردهی · ژنتیک و اختلالات .... شما از نظر سقط را بررسی کرده و همچنین بررسی شود که آیا علائمی نظیر درد، لکه بینی و. ... که این مساله می توان روی سلامت رابطه جنسی شما پس از بارداری تأثیر بگذارد. ... نزدیکی در بارداری برای جنین خطرناک است؟

همه چیز درباره رابطه جنسی در دوران بارداری - پارسینه

www.parsine.com/fa/news/.../همه-چیز-درباره-رابطه-جنسی-در-دوران-باردار...
۲۱ خرداد ۱۳۹۰ ه‍.ش. - بعضی از زنان از ارگاسم در دوران بارداری می‌ترسند چرا که تصور می‌کنند .... نوزاد در جلوقراردارد وپایین آمده آیا روابط جنسی در این موقع مجاز است یا نه ...

معذرت می خواهم آیا رابطه جنسی در زمان شیمی درمانی امکانپذیر ...

www.alodoctor.ir/question/.../امکان-رابطه-جنسی-در-زمان-شیمی-درمانی
۲۳ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - در زمان شیمی درمانی بارداری برای سلامت جنین خطرناک است و باید در مورد روش جلوگیری ... آیا رابطه جنسی در دوران بارداری باعث سقط جنین می شود؟
آیا مقاربت جنسی در طی بارداری بی خطر است؟ ... دو نوع رفتار جنسی برای دوران بارداری خطرناک است. ... آیا مقاربت جنسی سبب انقباض رحمی یا سقط جنین می شود؟
در دوران عقد احساسات عاطفی شكل می‌گیرد و رابطه جنسی اگر كنترل شده و خفیف باشد ... ها، آهن و املاح هستند، مواجه شویم ولی آیا مصرف آنها در بارداری لازم است کم خونی و بارداری ... که در ترکیب آنها آهن نیز وجود دارد استفاده می کنند که می تواند خطرناک باشد.

ايانزديکي درهنگام بارداري خطرناک است | ويکي پديا ايران

www.wikipedia-iran.ir/g.aspx?q=ايانزديکي...بارداري_خطرناک_است...
8) ایا استفاده از ماکروفر در بارداری خطرناک است؟فواید رابطه جنسی در دوران بارداری را می دانید! - پرشین ویpersianv/zanashooee/271421Dec 18, 2014 - نزدیکی و ...

آیا نزدیکی و آمیزش جنسی در دوران بارداری بی خطر یا خطرناک ...

parsinak.com/آیا-نزدیکی-و-آمیزش-جنسی-در-دوران-باردار/
برقراری رابطه جنسی در زمان بارداری از مواردی است که خانم‌های باردار با شک و شبهه به آن می‌نگرند و همیشه از آن ترس دارند. آیا نزدیکی در هنگام بارداری بی‌خطر است؟

آیا لکه بینی در اوایل بارداری خطرناک است؟ - پانا

www.irpana.ir/aya-lake-bini-dar-avayele-bardari-khatarnak-ast/
۱۹ مرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - آیا لکه بینی در اوایل بارداری خطرناک است؟ ... دار چه حکمی دارد - 1,950 بازدید; رابطه جنسی برای بدن مضر است یا مفید ؟ .... این خونریزی که در اوایل دوران بارداری رخ می‌دهد، معمولا سبک‌تر از یک دوره ... رحم در دوران بارداری، تماس با این منطقه (به عنوان مثال از طریق مقاربت جنسی یا معاینه) می‌تواند به خونریزی جزئی منجر شود.
آیا ممکن است رابطه جنسی در دوران بارداری موجب سقط جنین شود؟ ... ندرتاً دمیدن هوا به داخل مهبل ممکن است باعث انسداد رگ های خونی شده که برای جنین خطرناک است. آیا ممکن ...
آیا فعالیت جنسی در طول دوران شیمی درمانی بی خطر است؟ پاسخ به این سوال بستگی به شرایط ... رابطه جنسی در دوران بارداری ... moshavere.org/node/484. 4. بعضی از ...

آیا امکان بارداری در زمان پریود هست؟ - ایران مادام

iranmadam.com › خانواده › ازدواج و زناشویی
در این مطلب از ایران مادام به بررسی اینکه آیا در هنگام عادت ماهیانه امکان تخمک گذاری و ... از پستانداران از اوایل سنین جوانی، در دوران بلوغ تا دوران یائسگی رخ می‌دهد. ... داشتن رابطه‌جنسی محافظت‌نشده در هر زمان کاری خطرناک است، درکنار احتمال باردار شدن، ...

نزدیکی درماههای اخربارداری - Salamat Iran Healers Parastari ...

www.iranhealers.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic...
۲ مهر ۱۳۹۰ ه‍.ش. - آیا مقاربت جنسی در دوران بارداری به جنین آسیب وارد می کند؟ ... تا زمانی که شما کاملا در این رابطه راحت هستید ، هر نوع مقاربت در طول بارداری بدون اشکال است. .... به پشت برای جنین خطرناک می شود بنابراین توصیه می شود که نزدیکی یه ...
البته باید بدانید که این ماده در زمان های دیگر در دوران بارداری تاثیری بر باز شدن دهانه رحم ندارد و باعث ایجاد ... آیا برقراری رابطه جنسی قبل از زایمان خطرناک است؟

دکتر رهام صادقي - آيا ارگاسم يا اوج لذت جنسي براي زن در ...

www.roham.ws › فهرست انجمنهای گفتگو › سوالات جنسی - تناسلی
۱۹ مهر ۱۳۸۸ ه‍.ش. - 19پست
آيا ارگاسم يا اوج لذت جنسي براي زن در بارداري خطرناك است؟ ... که به شکم فرد باردار فشاری وارد نشود وگرنه انجام رابطه در دوران بارداری مشکلی ندارد ...

آیا در دوران حاملگی میتوان مقاربت داشت

iran20.com/friend/article/.../آیا-در-دوران-حاملگی-میتوان-مقاربت-داشت
۱۳ آذر ۱۳۸۹ ه‍.ش. - در هر دو حالت رابطه زوج ها شديدا تحت شعاع قرار ميگيرد. ... ۴- تمايلات جنسي مرد در دوران بار داري زن چگونه است ؟ ... براي جنين خطرناك مي شود بنابراين توصيه مي شود كه نزديكي يه صورت خوابيدن به پهلو و يا زن بر روي مرد صورت گيرد.

باید و نباید‌های دوران بارداری - پارسه گرد

www.parsegard.com/childchildcare/باید-و-نباید‌های-دوران-با.html
آیا در دوران بارداری می توانید موهایم را رنگ کنم یا با هواپیما مسافرت کنم؟ ... دارد که اثبات می‌کند‌ این کار برای خود شما خطرناک است؛ برای مثال خطر ابتلا به سرطان پوست را افزایش می‌دهد. ..... رابطه جنسی اگه کامل نباشه خطر داره اگه انقباض رحم داشته باشی.

رابطه جنسی در بارداری | کودک آنلاین

www.koodakonline.com/.../3339a72c2afc427599d89147b4f6e1c4
رابطه جنسی در بارداری آیا در بارداری میتوان آمیزش جنسی انجام داد و آیا خطری برای ... نکات مهم درباره چسبندگی رحم خواص جالب خیار بیخوابی در دوران بارداری، و چند راهِ حل ... نظر میکند که عمل رابطه جنسی برای مادر و جنین خطرناک است و باید متوقف گردد.
۳ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - رابطه جنسی برای مادران باردار بی خطر است مگر در مواردی که پزشک دستور داده داشتن رابطه جنسی در طول بارداری خطرناک است. اما مهم است که این کار را ...

باید و نبایدهای رابطه جنسی در دوران بارداری - بیست ستون

www.bistsotoon.com/p/باید-و-نبایدهای-رابطه-جنسی-در-دوران-بارداری
۲۵ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - نکاتی در مورد رابطه جنسی در طول دوران بارداری. ... آیا واقعا رابطه جنسی در دوران بارداری خطرناک است یا می توانید هم چون گذشته با همسرتان رابطه داشته ...
۸ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - علائم خطرناك بعد از مقاربت شامل لكه بینی، خونریزی، احساس فشار و انقباضات زودرس زایمانی ... آیا آمیزش جنسی در دوران بارداری به جنین آسیب می رساند ؟ .... با این حال هیچ رابطه ای بین آمیزش جنسی و سقط خود به خودی پیدا نشده است.

آیا رابطه جنسی در دوران بارداری درست هست؟ - صفحه نخست

skytofly.rozblog.com/post/67
آیا داشتن رابطه ی جنسی در طول بارداری برای جنین خطرناک هست یا ... رابطه ی ... سکس در دوران بارداری - آموزش مسایل جنسیآیا ممکن است رابطه جنسی در دوران بارداری .
parsinak.com آیا نزدیکی و آمیزش جنسی در دوران بارداری بی خطر یا خطرناک است ... آیا نزدیکی و آمیزش جنسی در دوران بارداری بی خطر یا خطرناک است ... برقراری رابطه ...

آیا رابطه جنسی در دوران بارداری خطرناک است؟ | سوسول فا ...

www.soosoolfa.ir/آیا-رابطه-جنسی-در-دوران-بارداری-خطرناک/
۹ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - ba2655 آیا رابطه جنسی در دوران بارداری خطرناک است؟ تبریک می‌گویم! حال که شما پدر شده‌اید، نوبت آن است که درباره روابط زناشویی در ۹ ماهه بارداری ...

عفونت های دوران بارداری ، راه های پیشگیری و درمان - نی نی عسل

niniasal.com › تغذيه و بهداشت مادر › بهداشت بارداری
۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - سوزش این ناحیه ممکن است شدید شود و شدت سوزش در هنگام رابطه جنسی با همسر و ادرار کردن بسیار بدتر می شود. ... اگرچه امکان درمان طبیعی عفونت قارچی واژن در دوران بارداری وجود دارد، اما به دلیل ... واژینال استفاده کنید، زیرا استفاده از آن در دوران بارداری بسیار خطرناک است. ... آیا رابطه جنسی باعث بهبود میگرن میشود؟
۲۱ آذر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - آمیزش جنسی در دوران بارداری. ... و در این مورد بهتر است دو هفته زودتر یعنی تا 6 هفته آخر حاملگی نزدیكی ... آیا رسیدن به ارگاسم در بارداری خطرناك میباشد؟ .... باشید ممكن است پزشك شما را از رابطه جنسی و رسیدن به اوج لذت بر حذر دارد.
اگر چه این نوع بارداری خیلی خطرناک است اما تنها در ۲% از بانوان اتفاق می افتد. ... داشتن رابطه جنسی در این دوران و یا تستهای رحمی باعث ایجاد لکه بینی می شود.

لکه بینی | برناک

niniapp.com/tag/لکه-بینی/
مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
مجله نسیم | برترین سایت تفریحی و سرگرمی و علمی و خبری و ورزشی http://nasim.rzb.ir
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 193
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 12
 • آی پی امروز : 8
 • آی پی دیروز : 12
 • بازدید امروز : 102
 • باردید دیروز : 24
 • گوگل امروز : 4
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 195
 • بازدید ماه : 892
 • بازدید سال : 892
 • بازدید کلی : 36,795
 • کدهای اختصاصی